A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Van képed hozzá.... :-?
Wolf az előlapot tapétáztad ? Előtte hogyan kezelted a pozdorja lapot ?!
ty
JA ok most olvastam nem kezelted..

A másik a tapétát előbb rátetted és utána vágtad ki a lyukakat vagy fordítva ? Ird le pls pontosan !
Válaszol
Nem!! Elöször rá kell ragasztani a tapétát, és utána kell kivágni a hsz helyét! Fordítva érdekes lenne! Amúgy az elején nem tapéta van, hanem bőr! Nagyon jó vele dolgozni.
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Válaszol
Na haladok lassan, lefújtam nitroszórótapasszal(nem ajánlom...szép lesz de engem kiidegelt Smile ), meg kiglettelte nekem fater, már csak csiszolnom kell egy keveset és megy rá a tapéta itt egy kép csak hogy shala nehogy megörgedjen a kiváncsiságába Big GrinTongue

[Kép: K_p_025_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]
Válaszol
Elég érdekes vmi ez! .sokk.
Válaszol
Mi bajod vele ?D

Majd nézd meg a végeredményt, már csak pár nap )
Válaszol
Fene tudja. Nem tudom kinézni belöle, hogy hogy is van ez. Meg hogy ilyen fehér az egész, a lyukaknál meg fekete. Élőben biztos mást mutat, de így képen.. Smile
Válaszol
Majd meglátod ha kész lesz )
Válaszol
NA végre kész vagyok Smile) igaz most 11 kor lettem kész de legalább megcsináltam Smile)
Előtte:
[Kép: K_p_002_felt_lt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]

Utána:
[Kép: 907678468K_p_036_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]
Válaszol
Predator, jo lettSmile Az a reflexcsőmegoldás nekem kicsit szokatlan Tongue Kérdés: honnan szereztél ilyen tapétát? Vagy furnér?
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális Smile
Válaszol
Öntapadós a bevonat?
Válaszol
Akármilyen is, nekem kell ilyen Big Grin Bejön ez a famintás fekete burkolat Smile
Válaszol
Amugy ehhez a dobozhoz meg hangszóróhoz jobban illett volna az énfajta "szőrös", ipari padlófilces megoldásom Tongue Az én falaimhoz meg inkább ez a feketefamintás bevonat hangfalselymes kerettel.
Válaszol
Nem furnér öntapadós tapéta neten utánanézel találsz boltot de én papírboltban találtam, csak nagyon sima felületre jó mert hőlégfuvóval melegitettem közben és az összes repedésnek felveszi az alakját, de egyébként nekem is nagyon bejön, nem bántam meg hogy 3 órán keresztül csináltuk faterral rá ))
Válaszol
Én lakótársammal szőröztem be anno ezt az egy hangfalat, de egy esténk ráment.. előkészületekkel meg mindennel együtt. De döntöttem: a másik is ilyen lesz. És egyébként a Klinger könyv szerint nem rossz dolog, ha a hangfal burkolata csillapító hatású, jobb lesz a tranziens-átvitel. És ezt észre is venni: a másikhoz képest, ami még nincs becsomagolva, ennek a hangja precízebb, és nem olyan tolakodó és elmosódott.
Válaszol
Papír boltban lehet ilyet kapni. Szerintem felesleges melegíteni bármivel is. Ha tapétával dolgozol, akkor üveg simára kell csiszolni a felületet, mert különben csúnya lesz, meg nem is ragad rá rendesen. A szőrös megoldás jobb ilyen felületre. Meg szerintem ezt is rá lehet ragasztani bő fél óra alatt. Wink
Válaszol
Na már csak arra kéne ötlet, hogy hogyan tudok én hangszórót besüllyeszteni, ha nincs felsőmaróm Big Grin
Válaszol
Hát szerezz egyet, mert másképp nehéz lesz! Smile Én is besüllyesztettem, ha esetleg megnézted.
Válaszol
wolf tiszta negativ vagy.. (
Válaszol
Nem feltétlen, csak leírtam a tapasztalataimat. Vmit csak ért nekem is az az asztalos szakma... Smile
Válaszol
Jah gondolom, szerencsére két napig csiszoltam, azán glett megint csiszolás,+ nitrotapasz, meg utána vizpapíros csiszolás sztem egész jó lett !
Válaszol
Ha így cselekedtél akkor elég simának kell lennie.. Csak még azt nem értem, hogy miért nagyobb a lyuk mint a hsz meg a cső! Az "elötte" képen meg úgy látszik mintha nem lenne elég pereme a dupla előlapon a hsz-nek. De lehet én látom csak úgy! Smile
Válaszol
Tettem rá egy 3. előlapot amire a lykat vátam ki kicsit nagyobbra mint a hsz, 1 centivel nagyobb, a másik részét nem értem miről beszélsz ?DS
Válaszol
A kész doboznál látom azt amit mondok! Nagyobbnak látszik a lyuk mint a hsz átmérője. Vmi fekete malaj látszik ott rajta!! Big Grin Meg a 3. előlapot sem értem, hogy minek az!
Válaszol
A 3. előlap azért mert nincs marógépem és be szerettem vna süllyeszteni a hsz-t, a lyuk valóban, nagyobb mert a dobozoz a hsz lyuka kicsit arrébb van mint kellene elvileg és igy ki kellett szélesítenem a lyukat igy inkább csináltam egy nagyobbat,de sztem jó lett így ennyi..Még esetleg valami fekete körkeretet csináltatok neki hogy eltakarjon minden csavart a hsz-en, és a szemedet sem szúrná az a rés ott D
Válaszol
Értem! De igazából nekem mind1, mert nem én nézegetem minden nap.. Wink
Válaszol
Na és hangra milyen a cucc? Wink
Válaszol
Igazából már nálam van vagy 2 éve és meg vagyok vele elégedve, szépen szól eléggé lemegy mélyre, de ennek ellenére gyors is, mert csak 25 ös !
Válaszol
hihihi .haha.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Lefotóztam én is a dobozomat, de egyelöre ez a pusztulat hsz van benne, meg még cső nélkül. De a helye meg van.. Wink Nekem még csak "elötte" kép van! Smile

[Kép: ABCD0015_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]
[Kép: ABCD0016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]

Ja, és ennek dupla előlapja van, de itt nem feltétlen látszik, meg van benne egy merevítő! Meg sem rezdül a doboz szinte.
Válaszol
Audi?
Válaszol
A dupla előlap oda kell ahol a hangszóró van ugye ? De ha besülyeszted veszettél vele egy réteget akkor olyan mintha nem lenne dupla előlapod nem ?S
Válaszol
nem. Big Grin
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Sejtem miért nem, és vissza kell fognom magam, hogy ne adjam elő megint a "szerintem..." kezdetű mondókámat.. de úgy lesz a korrekt, ha salafi indokolja meg a válaszát. Rossz szokása neki szerintem, hogy mindig ilyen egyszavas válaszokat ad, aztán meg én mindig próbálom megmagyarázni, hogy miért irhatta azt az igent vagy a nemet.. legtöbbször rosszul. De hiába vagyok én ilyen szájmenéses, ha a tudásom töredéke a salafiénak. Talán ha szépen kérjük, ezentúl bőbeszédűbb lesz és megindokolja a válaszait Wink Mert szerintem sok mindenkit érdekel, hogy miért igen vagy miért nem a válasza a dolgokra.
Válaszol
Van képem hozzá.
http://www.youtube.com/watch?v=-QQECvBqPRg

Ui: JumpStyle POWA Big Grin
Válaszol
Nem rossz, bár a hangminőségről igy nem sokat tudunk meg (
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég