A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Van képed hozzá.... :-?
zupp87 Írta:Sejtem miért nem, és vissza kell fognom magam, hogy ne adjam elő megint a "szerintem..." kezdetű mondókámat.. de úgy lesz a korrekt, ha salafi indokolja meg a válaszát. Rossz szokása neki szerintem, hogy mindig ilyen egyszavas válaszokat ad, aztán meg én mindig próbálom megmagyarázni, hogy miért irhatta azt az igent vagy a nemet.. legtöbbször rosszul. De hiába vagyok én ilyen szájmenéses, ha a tudásom töredéke a salafiénak. Talán ha szépen kérjük, ezentúl bőbeszédűbb lesz és megindokolja a válaszait Wink Mert szerintem sok mindenkit érdekel, hogy miért igen vagy miért nem a válasza a dolgokra.
bocs, csak a meséhez én legtöbbször fáradt vok, de a neten sztem megtalálhatók ezek az infók, meg kell némi józan ész meg gondolkodás... És összeáll a kép.

A dupla előlap merevítés és tömegnövelés céljaira jó, ez érvényesül akkor is, ha csak a belső lapra csavarozod fel a hszt.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
PredatorNo1 Írta:Nem rossz, bár a hangminőségről igy nem sokat tudunk meg Sad

Élő hallgatáson kívül semmilyen módon nem tudsz információkat szerezni a hangminőségről, szal mindegy.
Válaszol
Hát én nem ezt mondtam ?DD
Válaszol
(More info)

.
.
.

.
Tags: h2000 speaker subwoofer sal somogyi szar

Big Grin
Válaszol
Endevour elárulod mit látunk itt ?
Válaszol
a belinkelt videóm tag-eit. Kis utalás hogy SAL=Confusedzar:
Válaszol
Milyen hangszórók azok ott neked? A magasra rájöttem, hogy HG 2,5 Smile Közbe szólnak azok? Mert nekem most még egyelőre döglött a laptop hangkártyám.. a héten jön meg az USB-s Big Grin
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális Smile
Válaszol
Ha elolvasnád a leírást a videóhoz, akkor az erősítő típusát is látnád
Válaszol
SEAS Írta:Audi?

Nem Audi, Golf3!

A dupla előlap miatt nem csökkent a térfogat egy dl-t sem, mert a dupla előlap nem belül, hanem kivül van, és a hsz a belső lapra van csavarozva. Ezért is néz ki úgy mintha belenne süllyesztve.
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Válaszol
Ja már látom a more info-ban. Akkor te már tudsz mondani véleményt, hogy hogyan szólnak szubként a HA 31-esek Smile Mert ha egyszer végrevalahára megjön a fizum, mindenképpen beszerzek egyet, kiegészítendő a két kicsi 17-es szőrmókot majdan egy szubbal Tongue
Válaszol
Nagyon szép hangja van. Egyenletes, mélyről jön. Nem csak huppog a nagyvilágba.
Válaszol
Lehet hogy ki fogok kapni, mert nem ide illik.. ahnem a másgyártókba.. de ha már itt van rola szó/kép: az SR3040 mit tud? Egyik ismerősöm betette egy 50 lityós reflexdobozba.. és haverja, akivel összerakták, azt mondta: "Jó, jó, csak kevés a mély.. többet vártam egy somogyitól.." Én még nem hallottam őket, de egyszer majdnem kijött úgy a lépés, hogy összeversenyeztetem a két HA 17-et az SR-ekkel.. csak közbejött egy balul sikerült ZH, amit még azon a héten pótolni kellett, szoval tanulás volt helyette. Tongue Kíváncsi lettem volna az eredményre Smile
Válaszol
Reflex doboz alapból kizárt neki.Nekem is abban volt. Katasztrófa. 85 littyós zárt láda van neki, ami kb az optimális. Érzéketlen leginkább az vele a probléma. Ahhoz hogy mélyhang kijöjjön belőle, Loudness az erősítőn bekapcsolva, illetve a BASS is felhúzva, így képes tartani a versenyt a "középpel" és a magassal. Én nem vagyok vele megelégedve. Azért is készült a két ha31es doboz. HA15 lenyomja. Big Grin
Válaszol
Érdekes.. hogy mért nem tudnak azok a modern kínaiak jó légrésindukciót csinálni Tongue Asszem az MNC-mnek 0,6-0,7 Tesla volt a légrésindukciója, a HA 17-nek meg 1,2. És az Eclipse II 16 centis még így is érzékenyebbnek tűnt fülre az SBX-nél. A HA pedig az MNC-től. Miután kicseréltem az MNC-ket, azután kezdett zavarni, hogy pici brumm van az előfok tápjában.. addig nem hallottam csak nagyon közelről Big Grin

De gondolom nem csak ettől függ az érzékenység.. de a fizika arra enged következtetni, hogy ettől is.
Válaszol
Lemértem a mélyládát kb. 36HZ-re van tervezve, legalábbis én ott hallom intenzíven, de lemegy egész 23-ig is és még eléggé halható itt egy jó kis progi :
http://www.softpile.com/Education/Mathematics/Download_21743_1.html
Válaszol
Nekem is közeleg az a nap (a hétvégén lesz), amikor lesz időm munkába fogni az MCE-4000-rest, csak árulja már el valaki: a panasonic WM-61 karakterisztikáját ráhúzhatom-e, vagy nagyon eltér.. az égvilágon semmit se találtam róla.. csak annyit, hogy talán azonos a WM-61-gyel. De ott van az a talán!!!!
Válaszol
PredatorNo1 Írta:http://www.softpile.com/Education/Mathematics/Download_21743_1.html

Nekem az a baj ezzel a progival, hogy annyira nem akar elindulni! Sad Nem tudom mi van vele..
Válaszol
zupp87 Írta:Nekem is közeleg az a nap (a hétvégén lesz), amikor lesz időm munkába fogni az MCE-4000-rest, csak árulja már el valaki: a panasonic WM-61 karakterisztikáját ráhúzhatom-e, vagy nagyon eltér.. az égvilágon semmit se találtam róla.. csak annyit, hogy talán azonos a WM-61-gyel. De ott van az a talán!!!!
ha érdekel, kideríthetjük.

Válaszol
Én a winISD hanggenerátorával szoktam szinuszt generálni. Vagy az audacityvel csinálok szinusz sweep-et. Amugy nekem ez is működik. Nem rossz kis kütyü.. PC-s hanggenerátor, amplitúdó/fázis/frekvencia modulációt is tud, ahogy nézem. Mert csak látom, hallani nem hallom.. nade majd holnapután futárbácsi hozza az USB-s hangkártyámat.. esküszöm az égre, max mikrofonosat fogok vele mérni. Erősítőmérésre ott lesz a P1-es meg a CMI8738 négycsatornás Big Grin Az olcsó és cserélhető. Van amugy egy 1994-es évjáratú SB16-om, az apám gépében van, mai napig szép hangja van, csak a line in meg a mic in süket benne. Legalább azt nem fogom tönkretenni Tongue
Válaszol
shalafi66 Írta:ha érdekel, kideríthetjük.

Természetesen érdekel. Privát üzenetben megkerestem már a Spexcelt is, hogy neki nincs-e róla mérése, vagy ilyesmi.. de még eddig nem válaszolt. Fórumon se látom mostanság aktívnak.
Válaszol
Szegedről ő nehezebben elérhető sztem...

Válaszol
Nem tudom neked mért nem működik, nekem ment gond nélkül S A modulátor sztem csak a full vesióban működik legalábbis én hiába kapcsolgattam, majd "megveszem" ha megtalálom valahol )))
Válaszol
Nem tudom én sem, hogy mi lehet a gond vele, mert hiába kattintok az exe-re semmit nem csinál. Dolgozik egy picit, de utána semmi nem mozdul. Érdekes. Sad
Válaszol
http://noob.hu/07/0807/Kep003.jpg
Válaszol
Ugye ez nem az amire gondolok hogy az?
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Szerintem de
Válaszol
Mire gondolsz Vava?
Válaszol
HA18+HG2,5? Milyen a hangja? Nincs túl messze a két hsz egymástól? Én még sehol nem tartok! Most még más viszi a pénzemet.. Wink Smile
Válaszol
http://noob.hu/07/0808/Kep004.jpg
Hangjáról nem tudok véleményt mondani.
Még kárpitozva nincs.
Válaszol
tarsy barátjának kelelt egy tervem megadtam és két nap mulva kész lett. Remélem ez nem az Big Grin De nagyon úgy tűnik. Nembaj az enyém is készülget!
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
A tervet én is megkaptam, de még semmit nem csináltam, csak megnéztem. Mondjuk én elörébb vok vmennyivel, mert nekem csak a mélyközép hiányzik, meg a váltó. Amik itthon voltak tekercsek, mind szakadtak voltak. Kondi ellenállás egy sem olyan értékű. Tehát nincs semmim hozzá.. Smile
Válaszol
vava Írta:tarsy barátjának kelelt egy tervem megadtam és két nap mulva kész lett. Remélem ez nem az Big Grin De nagyon úgy tűnik. Nembaj az enyém is készülget!
Hát a tiéd mögött ottvan egy tervezéssel töltött órám. Big Grin

Válaszol
Tény hogy élküled a tücsköket hallgathatnám maximum
Válaszol
.oh. ööööööh, azért nem kell ilyen komolyan venni engem.

Válaszol
de
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég