A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SUB-erősítő
5.1 es hangkártya van, de kicsit máshogy l tudnád magyarázni, mert igy nm angyon értem Big Grin kössszi mert érted hogy mondom??? hogy végfoknak vezérlőpultba húzom a hangot.. de feléig sde húzom mert elég nagyot szól már akkor is
Válaszol
Hát ez hangkártyafüggő. Olyan beállítást keress, akár hogy 5.1ben nyomja is ki a jelet, hogy ha szetereo zenét tolsz, akkor a frontokra és a hátsó hangszórókra is adja az ki. Utána meg biztos van olyan beállítás, ahol a hátsók hangerejét tudod szabályozni a frontokhoz képest
Válaszol
Nekem mondjuk a speciális sztabályzókban van benne ez, csatornánként lehet szabályozni a hangerőt.
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális Smile
Válaszol
nekem egy integrált, hangkártya van benne.. 2 erősitőt ugy kötöttem össze hogy a gép és az erősitő között a jelet megvágtam, ugy hogy 2 rca ugye bemegy a végfokba és a végfok előtt az egyik oldalt megvágtam és kihoztam belőle egy másik erca-t és az megy a szubba, ez ugye nem gond??? a hangkártyánál meg nincs semmi ilyen külön állító, hangerő szabájzó..
Válaszol
Potméter és kész.
Válaszol
van a végfokra rakva poti de ezt én müködtem bele, egy 20 k s potit raktam a bemenő jelre, csak az a gond, hogy vezérlőbe felhűzom a hangot, és egyet tekerek a potin akkor már nagyon szól... 10 ig lehet léptetni a potit.
Válaszol
Hogy működted bele?Tongue
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális Smile
Válaszol
a bemenő jelre és az rca csatlakozóra kötöttem rá a potit
Válaszol
Sziasztok!
Vettem egy subwoofer erositot, amihez gyarilag van egy tavoli hangeroszabalyzo de azt en nem kaptam, nem volt meg. Tudja valaki hogyan tudnam utan epiteni? Az erosito tipusa: Fusion PP-AM300010

Ja, van egy masik erositom is amihez szinten kellene ilyen, annak a tipusa: JBL GTO5355
Ehhez a jbl-hez tudnek venni gyarit, csak nagyon draga, viszont a fusion-hoz sehol sem talaltam gyarit, szoval azt mindenkeppen utan kell epiteni.
Válaszol
Nem mondanam hogy tul nagy porges van itt Smile
Na nem baj. Veszek egy gyari jbl-t, es ha mukodik a fusionnel is, akkor veszek ahhoz is egyet.
Ja, kossz a segitseget Big Grin
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég