| Szükség van-e a szabályok pontosabb megfogalmazására? | |||
| az eddigi rendszer megfelelő, de mindenkinek jobb, ha tisztán lát | 1 | 50.00% | |
| nem, az eddigi rendszer megfelelő | 1 | 50.00% | |
| igen, mert a jelenlegi moderálási szokások túlzottan megengedőek | 0 | 0% | |
| igen, mert a jelenlegi moderálási szokások túl szigorúak | 0 | 0% | |
| nem, mert nincs szükség a fórum karbantartására | 0 | 0% | |
| nem, mert nincs szükség a fórumra | 0 | 0% | |
| Összes: | 2 szavazat | 100% | |
