Szükség van-e a szabályok pontosabb megfogalmazására?
az eddigi rendszer megfelelő, de mindenkinek jobb, ha tisztán lát
50.00%
1 50.00%
nem, az eddigi rendszer megfelelő
50.00%
1 50.00%
igen, mert a jelenlegi moderálási szokások túlzottan megengedőek
0%
0 0%
igen, mert a jelenlegi moderálási szokások túl szigorúak
0%
0 0%
nem, mert nincs szükség a fórum karbantartására
0%
0 0%
nem, mert nincs szükség a fórumra
0%
0 0%
Összes: 2 szavazat 100%