2009. 05. 20., 9:25
NGA Írta:Videoton Preludium B32 No.: 16743
Köszönöm a képeket!
Freddy
|
Videoton termék archiv
|
|
2009. 05. 20., 9:52
Freddy Írta:NGA Írta:Videoton Preludium B32 No.: 16743 A Preludiumoknál a párnak azonos volt a gyári száma? Mivel nekem mindakettőn ugyanez a szám van :-)
2009. 05. 20., 9:55
NGA Írta:Freddy Írta:NGA Írta:Videoton Preludium B32 No.: 16743 Soha nem láttam még ugyanolyan sorszámú vidiket
Freddy
2009. 05. 20., 10:54
Freddy Írta:NGA Írta:Freddy Írta:NGA Írta:Videoton Preludium B32 No.: 16743 Én is meglepődtem, de nekem azonos gyári számmal van a pár. Azaz mind a kettőn 16743 van
2009. 05. 20., 10:58
Ezt nézzétek meg!
Ha ez nem '60-as évek, akkor semmi... http://www.vatera.hu/regi_videoton_hangf...18807.html
Freddy
2009. 05. 20., 11:59
Igen. Ahogy láttam a Retronom-on, 1960-69 között voltak gyártásban. D 253 E
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális
2009. 05. 20., 14:17
Ime a Princess:
![]()
2009. 05. 20., 14:29
Hja, ezt ismerem, de ez nem Videoton.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2009. 05. 20., 14:29
NGA Írta:Ime a Princess: Köszönöm szépen! Érdekes, hogy az űrtartalmát megtartották akkorának mint a preludium-nál, és lezárták belülről, vagy ilyen nagy dobozba tették és kész..
Freddy
2009. 05. 20., 14:39
shalafi66 Írta:Hja, ezt ismerem, de ez nem Videoton. Mit tudsz róla?
Freddy
2009. 05. 20., 14:40
shalafi66 Írta:Hja, ezt ismerem, de ez nem Videoton. Pedig még az előlap is csereszabatos, és a doboz is pont olyan, mint a B32, csak magasabb.. Mit lehet erről tudni?
2009. 05. 20., 17:15
Freddy Írta:Ezt nézzétek meg! Szia! Nem akarlak lelombozni, de a Sztereo rédiók szervízkönyvének I. kötetében a 33. oldalon található meg a D 253 DIADEM. Ha hiányzik a mély, akkor egy HA 25/12 K kell bele és 2370 Ft volt anno a hangfal. A könyv 1979-es... Hol vannak azok a 60-as évek. Ha lesz időm végre akkor szkennelek és küldöm a leírásokat is. Üdv.
2009. 05. 20., 17:17
NGA Írta:Ime a Princess: Érdekes ez a PRINCESS, ilyet sem láttam még. Csatlakozva az előttem szólókhoz, engem is érdekelnének az adatai.
2009. 05. 20., 17:21
GARFIELD13 Írta:NGA Írta:Ime a Princess: Ez is Princess hangfal, de kicsit mintha más lenne: http://www.hificity.hu/cikk.php?ident=2279
2009. 05. 20., 18:10
GARFIELD13 Írta:NGA Írta:Ime a Princess: Annyit tudok róla, hogy a B32 szettjét kapta meg, a 26-os magassal. Más a keresztváltó, és nincs szeparálva a doboz.
2009. 05. 20., 19:32
Akkor az nem a B32 "szett"-je.
![]() Az M21 meg 20 litertől sokkal nagyobb térfogatot nem képes kezelni, így a nagy doboz lefeljebb árthat. H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2009. 05. 20., 19:34
GARFIELD13 Írta:NGA Írta:Ime a Princess: Az a számsor érdekelne, amit a Videoton írt a cédulákra, és volt rajta valamiféle terhelhetőség adat, egy impedanciaérték meg a -10dB-es határfrekvenciák? Mi van ezen érdekes? H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2009. 05. 20., 19:44
shalafi66 Írta:Akkor az nem a B32 "szett"-je. A magas az 26-os a mély meg azonos a B32 méllyel (kiszedtük, megnéztük). Mivel 26-ossal is jött ki B32, ezért irom, hogy azonos a hangszórókészlet a B32-vel.
2009. 05. 20., 19:45
shalafi66 Írta:GARFIELD13 Írta:NGA Írta:Ime a Princess: Igazából gondolom többünket az érdekelt volna, hogy ki gyártotta A B et G-t tudjuk, dekik voltak?), mekkora mennyiségben, és mikor. Na ennyit sikerült megtudni: "B. ET G." Hangtechnikai Gyártó és Kereskedelmi Betéti Társaság Hatályos: 1991/07/01 - 1996/10/01 Azaz 91 és 96 között gyártották. A cég jelenleg is létezik: HIPERFEKT Hangtechnikai Gyártó és Szolgáltató Betéti Társaság Hatályos: 1996/10/01 -tól
2009. 05. 20., 19:58
NGA Írta:De B32-őt nem terveztek soha D26 magassal. Csak beletették, mert nem volt más.shalafi66 Írta:Akkor az nem a B32 "szett"-je. H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2009. 05. 20., 20:02
NGA Írta:Igazából gondolom többünket az érdekelt volna, hogy ki gyártotta A B et G-t tudjuk, dekik voltak?), mekkora mennyiségben, és mikor. Gondolom, a darabszám erősen egybevág azzal, ahány hangszórópáros és selymezett előlap megmaradt Veszprémben.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2009. 05. 20., 20:04
shalafi66 Írta:De B32-őt nem terveztek soha D26 magassal. Csak beletették, mert nem volt más. Én ennyire nem értek hozzá. Azt tudom hogy volt a szövetes, és a műanyag magas. Mindakettőből volt nekem, de a műanyag magassal jobb volt a hangja.
2009. 05. 20., 20:05
shalafi66 Írta:Gondolom, a darabszám erősen egybevág azzal, ahány hangszórópáros és selymezett előlap megmaradt Veszprémben. Erre magamtól is rájöttem.
2009. 05. 20., 20:12
NGA Írta:Jó, de én már láttam egy párszor a váltóját, és ismerem ezeket a hangszórókat (az M21+D26-hoz pl. én terveztem új hangváltót). Az előző hozzászólásomben le is írtam mi volt a helyzet. Ehhez nem kell neked is érteni... .forog.shalafi66 Írta: De B32-őt nem terveztek soha D26 magassal. Csak beletették, mert nem volt más. H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2009. 05. 21., 7:56
Akkor ennél a Bt-s Princessnél márcsak le kell rekeszteni a dobozt 20 literesre, Shalafitól kell hozzá venni az általa tervezett váltóból és máris kész lehet egy egész jó kis hangfal. 8)
És még állványt sem kell alá csinálni. ![]() De eme művelet után át is kellene nevezi, mert ha a hercegnőt megkoronázzák, akkor királynő lesz belőle. Legyen tehát ezután a neve: Queen. .kiraly.
2009. 05. 21., 15:41
shalafi66 Írta:[quote="NGA"][quote="shalafi66"] De B32-őt nem terveztek soha D26 magassal. Csak beletették, mert nem volt más. Én már régóta szemezek a B31 / B32 -esekkel, csak nem tudtam eldönteni hogy milyet érdemes venni. Az eladók között B32-est eddig csak 8Ohm-osat láttam, B31-est meg csak 6Ohmosba. Kérdésem az lenne, hogy létezett a 31-es 8Ohmosba is? Továbbá, melyik a "jobb" a kettő közül?
Freddy
2009. 05. 22., 12:50
Freddy Írta:shalafi66 Írta:[quote="NGA"][quote="shalafi66"] De B32-őt nem terveztek soha D26 magassal. Csak beletették, mert nem volt más. Miért nem veszed meg NGA B32-esét?
2009. 05. 22., 12:58
Ghee Írta:Freddy Írta:shalafi66 Írta:[quote="NGA"][quote="shalafi66"] De B32-őt nem terveztek soha D26 magassal. Csak beletették, mert nem volt más. Mert még érlelem magamban a gondolatot, hogy 31 vagy 32...
Freddy
2009. 05. 22., 16:38
Én a helyedben megvenném!
Ilyen jó ajánlatnál tök mind1 melyik a jobb!!!!! De ez magán vélemény.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2009. 05. 22., 19:23
Én megvárnám míg elkopik a habszél, és utána venném meg. .haha.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2009. 05. 23., 9:40
GARFIELD13 Írta:GARFIELD13 Írta:NGA Írta:Ime a Princess: Hja, másfélmillióért lehet is másabb, sokkal másabb.. Amúgy tetszene a kis doboz, de ha valaha úgy lesz, hogy jdő híján vásárolni fogok polchangfalat, nem épjteni, akkor inkább marad a Magnat monitor supreme 100
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális
2009. 05. 23., 9:47
shalafi66 Írta:Én megvárnám míg elkopik a habszél, és utána venném meg. .haha. Az sem egy rossz ötlet ...de én inkább még arra várnék, míg valaki megveszi a 4db S-30 -ast, és a SL301QB-ket....
Freddy
2009. 05. 27., 8:03
Freddy Írta:Az sem egy rossz ötlet ...én még azért a retronom.hu-n is meghirdetném, hátha vinnék már.
2009. 05. 27., 8:31
Vettem tegnap két újszerű állapotban lévő igen ritka DB 1301 A típusú hangfalat, és bár hangszórókészlete és dobozmérete 90%-ban a minimaxhoz hasonlít, sajnos nagyon csalódtam a hangjában
Freddy
2009. 06. 05., 10:16
Uraim, még mindig várom az anyagokat....
Szaccos fénymásolatai sem érkeztek meg eddig
Freddy
|
|
|