Üzenetek: 65
Témák: 0
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
maradjon inkább ugyanez a HB15, mert túl nagy lyuk van kivágva az előlapon a HB 12,5-ösnek (130-as átmérővel)
Strip Door Kft. feladó névvel fogom visszaküldeni a HB 15-ösöket rendben?
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
A számlát tedd mellé légysziv.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 65
Témák: 0
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
oks, álljátok a postaköltséget?
amúgy pofás hsz-ek tetszenek - jobban tetszik ez a papír membrán mint a PP .foghijas.
Üzenetek: 2
Témák: 0
Csatlakozott: 2007. Jan.
Értékelés:
0
Üdv.
Azért írok ide mert nem tom hogy a pü elment a shalafinak, ha elment akkor bocsi ne vedd zaklatásnak 
Azt kérdezném h amit 2007.01.13.-án mailba megrendeltem cuccokat , mikor kerül postára csupán kiváncsiságból kérdem, épülnek már a dobozok és jó lenne tudni mikor kerülhetnek bele a hangszórók.
Köszi.
Üzenetek: 8
Témák: 0
Csatlakozott: 2007. Jan.
Értékelés:
0
Egy kicsit csalódtam!
A minap bementem "a" boltba, hogy veszek/rendelek egy HA25-ös méllyet, de amikor megláttam... .aaa. A hangszóró pereme nem volt rendesen ráragasztva, nagyon ócskának tűnt. Nem kértem.
Hazafelé bementem egy másik boltba. Amit ott mutattak annak már normális volt a széle, de a membrán úgy nézett ki mintha "hámlana". Meg is kérdeztem az eladót, hogy új e a hangszóró... Az volt.
Volt mellette egy monacor, hát ég és föld volt a két hangszóró kivitelezése.
Most akkor mivan...? .forog.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
A régi ha25-ös membránok között volt néhány kevésbé szép felületű, és amik impregnálás nélkül kerültek ki az üzemből, azokon még jobban látszott (nem volt olyan vészes, csak egy-két ilyen hangszóró akadt), de tavaly összel készültek hozzá új membránok is, azok már szépek.. Ragasztással meg sosem szokott gond lenni, de ha25-ből készül a legtöbb, zenegépekhez rendelik, így lehet, hogy a nagy darabszámba becsúszik néhány kevésbé esztétikus is. Ezt a viszonteladónak is érdeke volna kiszűrni. Mondjuk ha mailben tőlünk rendelsz kisebb az esélye, hogy egy ilyen hsz hozzád kerül.
Ui: Abban szinte biztos vagyok, hogy a monacor hangszóró akárhogy is néz ki, sosem éri al a ha25 színvonalát.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 674
Témák: 0
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Én voltam egyszer egy boltban és a tárolás hagyott kívánnivalót maga után.
Nyirkos hideg szobában le volt csapva a vas polcra, természetesen még dobozban sem volt.
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
Mágnessel lefelé vaslapra téve mind.... Egyébként melyik boltban jártál?
Üdv, Péter
Üzenetek: 674
Témák: 0
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Üzenetek: 558
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Kedves shalafi66 és Többiek!
Nagyon vártam a HA18-620(F) hangszórókat, hogy a héten megérkeznek.
Sajnos nem jött meg.
Mikorra várhatom, hogy lesz belőlük valami?
Jó a sima is, ezt jeleztem, de nem gondoltam, hogy két hét átfutás nem elég.
Ajándék lett volna...
Üdv! SMA
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Egy nap átfutás is elég, ha úgy is jó, hogy nem nézem meg, mielőtt feladják, viszont, ha én is bekerülök a képbe, és nemcsak a rendelésed veszem fel, sokkal lassabban megy a dupla postázás és az egyéb elfoglaltságaim miatt.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 558
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Kedves shalafi66 és Többiek!
Most már mindegy, várok rá és jót is szeretnék kapni.
Üdv! SMA
Üzenetek: 558
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Kedves shalafi66 és Többiek!
Fogy a türelmem, a várakozásban és a családtag is morog a hangszóró hiánya miatt.
Meddig legyünk türelemmel, hogy lesz hangszóró?
Üdv! SMA
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Jövőhét kedd. Már nálam vannak a hangszórók.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 299
Témák: 0
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
Akkor ezek szerint az én hangszóróim is benne lesznek a keddi nagy postázásban?
Üdv: Cirrus
Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
Üzenetek: 558
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Kedves shalafi66 és Többiek!
Megjóttek a hangszórók, köszönöm.
Szépek, már kinézetre is "bizalomébresztők".
Fülelés és mérés majd a jövő héten realizálódik.
Üdv! SMA
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Sajnos nem egészen olyanok, mint a standard változat, de azért nem rosszak. Majd átküldöm az adatalpot ami ezekre vonatkozik. És az is jó lenne, ha visszaküldenéd a régebbi hangszórókat, szeretném kijavítani mindet.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 558
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Kedves shalafi66 és Többiek!
Még mindig nem volt időm az új hangszórókkal foglalkozni, talán tényleg a jövő héten.
Hmm.
Jobban tetszene, ha küldenél 2db. HA18-620-at és utána küldeném vissza a 2db. 634M-et, ugyanis, lyukasan nem maradhatnak a hangsugárzók, ezekről megy a TV-hang és a DVD-házi mozi is.
Nem szükséges árnyékolás, nem igazán jó ez a kompenzáló-mágnes. Így is "eltolja" a képet, de ha nincs kompenzálva, akkor talán kevésbé.
Ráadásul nem egyeznek a paraméterei a sima verzióval és ez a hangban is kitűnően meghallható, hangolni is nehezebb az eltérések miatt.
Üdv! SMA
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
.forog. Valami nem világos nekem, de szerintem neked sem.
1. A kompenzált mágneskör szórása jóval kisebb, mint a normál változaté.
2. A 620 és a 634 nem hasonlítható össze ilyen szempontból, mert másféle mágneskörrel készülnek. A kisebb mágnesű 620-as hsz szórása alapesetben is kisebb, árnyékolva (mert azt még lehet komp. mágnessel és búrával) pedig szinte nincs is neki.
3. A te hangszóróidnál azért eltérőek a T-S paraméterek, és az átvitel, mert másféle lengőcsévével szerelték a kollégák, nem azzal, ami az adatlapon szerepel. Azóta már külön figylek erre, hogy megfelelő alkatrészekből készüljön ez a hangszóró. Ráadásul a tiédnek kisebb a kompenzáló mágnese is mint kellene, így az sem működik tökéletesen. Egyébként ha úgy készítik, ahogy én kérem, akkor 20 centiről már biztonságosan hsználható a tv mellett.
4. A javítás: megoldom, hogy az adatlapnak megfelelő állapotba kerüljenek a 634-es hangszóróid. Remélem ez megfelel. Ittvan nálam az egyik visszaküldött példány, ha újragyártottam postázom azt is neked. Az egész egy héttől több időt valószínűleg nem vesz igénybe.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 558
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Kedves shalafi66!
Félreérthettem valamit, vagy csak képzelődöm?
Üdv! SMA
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
 Közben megmagyaráztam.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 558
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Kedves shalafi66 és Többiek!
Ahaaa, már kapisgálom.
Köszönöm, de egy hangszóró nem segít, mert kettő nem olyan, amilyennek kéne lennie.
Maradnak, amíg működnek.
Mindenesetre az már valami, hogy a 620-as szinte minden szempontból jobb, mint a 634-es.
Üdv! SMA
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Szeretném, ha visszaküldenéd. Mindhármat kijavítom, az említett egy hét alatt. Nagyon zavar engem, hogy még évekig így fognak működni azok a hangszórók.
A 620 mást tud mint a 634. Néhány szempontból jobb, máshonnan nézve rosszabb. A tavaly szeptemberben készült példányok pedig sajnos eltérnek a sorozattól, egy kényszermegoldás miatt.
Ui: hogy ne beszéljek a levegőbe, ittvan néhány kép (mondjuk TV-t fotózni nem könnyű ilyen eszközökkel), itt nem húsz, hanem öt centire van a mágneskör a TV-től, és semmi észrevehető hatása. Egy 634-es hangszóró váza van a TV tetején.
Szerk: ez a délutni felhozatal a tévében... Ha visszamennénk az időben, mondjuk az Övegest találtuk volna a helyükön... És még csodálkoznak a terminálon, hogy nincsenek amatőrök... Mónikától és a Blamázs shótól hogy is lennének...
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 558
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Kedves shalafi66 és Többiek!
Igazán szép Tőled, hogy ennyire szíveden viseled a hangszórók sorsát.
Nos, nekem az a bajom, hogy a hangdoboz módosíthatatlan, tehát ha megváltozik a hangszóró, akkor nem lesz jó hozzá a kész doboz.
Újat nem akarok és nem is fogok csinálni, épp elég családi macera volt, mire elkészültek és befogadta a család, elviselve a hangjukat.
Engem is zavar, hogy nem "tökéletesek", erről Én igazán nem tehetek.
Maradnak, amíg működnek, ez a sorsuk, vagy amit javasoltam, ha megoldható.
.hehe.
Üdv! SMA
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Akkor az zavar, ha megjavítom, az viszont nem ha teljesen másféle tényleg egészen más hangolást igénylő hangszórót küldök helyettük, vagyis ha18-620-at... Érdekes.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 283
Témák: 2
Csatlakozott: 2006. Oct.
Értékelés:
0
Akkor én is kérdeznék (nem reklamáció, csak sztem ide illik...)
A hozzám került 634-ek közül az egyiknek feltűnően keményebb a habszéle, mint a másiknak. Kis terhelésnél talán nincs is akkor a membránkimozdulás, mint a normál, puha habszél esetében. Okoz ez hosszútávon gondot? Hangzásban nincs különbség, és nem melegszik a tekercs (mármint nem érezhető a porrvédőnél hogy meleg lenne).
És mitől lehet keményebb? Ránézésre nem feszül, tehát ugyan úgy van ragasztva.
Üdv: Crockoo
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
A két habszél valószínűleg másik sorozatból való. Felhasznált alapanyagtól és a sütési módszertől is függ az állaga, nem tudom nálad most melyik tér el. A lágyabb habszél a normális ennél a hangszórónál elvileg. Ettől leginkább a rezonancia pont kerül máshova, valószínűleg mélyátvitelben nincs különbség. És melegedni nem fog a cséve emiatt.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 558
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Kedves shalafi66 és Többiek!
Most volt egy kis szabadidőm és kipróbáltam a HA18-620-at amit nemrég vettem, a HA17-634M ellenében, azonos dobozban.
Hmm.
Ezúton megrendelek ismét 2db. HA18-620 hangszórót, az adatlapjának megfelelő minőségben. Lehetőleg minél hasonlóbbak legyenek.
Mihelyt ezek megérkeztek, akkor utána visszaküldöm a két beteg HA17-634M-et feljavításra.
A végére mindenki jól jár. 
Üdv! SMA
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Ha olyan kell, mint az adatlapon van, akkor arra várni kell. Készleten olyan van, mint amit most kaptál, ezek másféle membránnal készültek tavaly ősszel.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 558
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Kedves shalafi66 és Többiek!
Megfelel ezekből 2db. Általad ellenőrzött minőségben!
Ez mennyiben tér el az adatlapjától?
Mértem némi eltéréseket a meglévőkön, de "még újak", ennek betudtam.
Miért nem lehet azt kapni, ami az adatlapon szerepel?
Kezd már minden gyanús lenni.
Üdv! SMA
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Tavaly nyár végére elfogyott a 620-as membránja, és csak novemberre készült el az új sorozat a hozzávalóból. Ez nem gyanús, csak átmeneti állapot, és kényszerhelyzet volt, ezért az 558-as szélessávú membránjával készült a 620 akkoriban. Amit ma gyártanának, az mindenben megfelelne az adatlapnak, viszont ez a tavaly szeptemberi készlet még nem fogyott el.
Majd holnapra felteszem ide a méréseket.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
http://hangszoro.net/laci/forum/a18-620n.jpg
NNo ittvan a hangszóró mérése. Tégy vele, amit akarsz.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 558
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Kedves shalafi66 és Többiek!
Szép.
Amit mértem, erre már hasonlít.
Üdv! SMA
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Ez az elfogyás miatti "rosszabbik" verzió ?
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Igen, az.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
|