2006. 07. 04., 19:36
Verjük meg a Jozsit !
|
Én ezt hallgatom MOST...
|
|
2006. 07. 04., 19:36
Verjük meg a Jozsit !
2006. 07. 04., 20:13
Nekem amiket írtam azok mind mind eredeti de sajna csak cd-n vannak meg.
Itt említette valaki a Jethro Tull . Annak is megvan két albuma természetesen eredetiben cd-n Ha valakienk kell valami szoljatok.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 04., 20:48
Találtam egy albumnyit a HUB-on . Kettőt letöltöttem" hirtelen".
JÓ!
2006. 07. 05., 6:19
Vava, mellik is a két Jethro?
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 05., 9:35
-best of
-a little light music
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 05., 9:41
Ha az utóbbiról lehetne kicsit bővebben...
Mikori kiadás pl, zenészek, ha nem terhes címek is.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 05., 9:43
A számcímekre gondolsz?
Ha azok kellenek akkor ezt a hsz-fogom szerkezteni hogy ne legyenek fölösleges hsz-ek.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 05., 19:38
Mócsing, ha kiverekedted magad .ut. (maj küddök ety képet amin gyakorolhacc) elárulnád mit tőtöttél le? A HUBról. Ja miaz a HUB? Nem a hálózati kapcsoló eszközre gondolok... .tor.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 05., 20:31
Mén a PÜ .
2006. 07. 05., 20:52
A mén nyilván még a Ló tó partján van, mermég nemgyüttmeg. A PÜ sem. Egyébként utóbbi időben azzal valami zavar van, vagy asz emil értesítéssel.
Szerk: iddőköszbe meggyütt a mén.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 06., 12:30
A little light music:
-zenészek: -Ian Anderson -Martin Barre -Dave Pegg -David Mattacks -szám címek: -someday the sun won't -living in the past -life is a long song -under wraps -pock on the road -nursie -too old to rock and roll, too young to die -one white duck -a new day yesterday -john barleycorn -look into the sun -a christmas song -from a dead beat to an old greaser -this is not love -bouree -pussy willow -locomotive breath 1992-es kiadás mégavalmit???????
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 06., 12:36
Köszönöm. Ez egy olyan válogatás, amit még a cím alapján nem ismertem, ezért voltam kíváncsi rá.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 06., 12:50
Szivesen!
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 06., 18:00
Vava , fiatal kora ellenére milly jó izléssel rendelkezik .
Ezt bizony tényleg jó lehet hallgatni .
2006. 07. 06., 20:15
Jó úton halad, hogy megismerje a teljes repertoárt... meglássa mindenki, ember lesz belőle! .ok.
És nem akar verekedni! (még) .hehe.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 06., 20:31
Köszönöm a dicsérő szavakat.
Verekedni nem szeretek de 5 éve karatézom és két éve falatmászok úgyhogy már egy szép szál ember vagyok. Ezt persze én nem igazán hiszem el mert ezt mások mondják mikor meglátnak.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 06., 21:30
Ezentúl csak vigyázzállásban írok. .zold.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 06., 22:54
Azér ha elfáradsz, ülj le.
.pia.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 07., 6:44
Sokáig nem is bírnám... régen gyakoroltam ezt a műfajt.
Mindenesetre már az tiszteletreméltó, hogy egyáltalán mer más lenni, mint a mai szokások szerint lehetne, vagyis menni a nyájjal. A nyájnak itt nem csak jelképes értelme van. .hehe.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 07., 6:57
Sztem meg nincs egyedül.
Az a nyáj nem is oly egyforma. ![]() "mert hol van az megírva, hogy buta minden birka"
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 07., 21:17
Annál inkább dícséretes. Csak szaporoggyon... (kéne ide valami idevágó etmikinon)
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 11., 10:50
Megvanvalakienk a horgász a pácban dvd-n??????
Ha lehet csak eredeti érdekelne. Tudom ez nem zene de ez ugyan ojan klasszikus mint a zenék nagyrésze ami itt van. Jut eszembe: Megvan eredeti dvd-n a -Dream Theater :metropolis 2000: scenes from new york -Dream Theater : live at budokan -queen: live in budapest -roger watters: in the flesh-live -David Gilmour in concert -Roger waters:the wall: live in berlin -Deep Purple:Come hell or high water -Pink ployd: live at pompeii -Pink Floyd: pulse És filmek közül (ami nkem klasszikus és ezerszer megtudom nézni) -indul a bakterház -csablecsacsi -egészséges erotika
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 11., 10:55
.ful. A két Dream az nem rossz.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 11., 11:49
Még a bujtor-filmeket nem emlitette senki
Pogány Madonna talán a legnagyobb klasszikus.A Lada-ütközős jelenet az nagyon ott van!!!
Üdv, Péter
2006. 07. 11., 11:50
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 11., 11:58
Peti!
Bármi hihetetlen de soha nem hallotam arról a filmről, de mivel van benne ladás üldözős jelenet ezért kérlek hogy a lehető leghamarabb jutass el hozzám egy másolatot. Ha ezt megteszed nekem akor jelentkezz légyszi pü-ben!!!!!!!!
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 11., 12:06
Shalafi !!
.ut. Nem igy gondoltam !!!! Hanem, hogy senki nem emlitette meg hogy nekem ez a kedvenc filmem, megvan DVD-n....
Üdv, Péter
2006. 07. 11., 12:09
.?.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 11., 12:12
Nem is tudom, szerintem vagy 20 éves film lehet már
Goór Nagy Mária játszotta benne apicsavillogatós csinijányt, pedig már ő is benne van a korban ![]() Nekem sajna nincs meg se DVD-n, se AVI-ban. Videokazin van meg a sógromnak, ma-holnap fogom megnézni elejétől a végéig, mert nagyon rég láttam egybe az egészet ![]() Pl. innen meg lehet rendelni (a DVD lemez 3500 Ft): http://www.folio.hu/lapok/031000/f14315094.html VAGY Akinek van AC/DC +- kapcsolata az keressen már rá .hehe. .foghijas.
Üdv, Péter
2006. 07. 11., 12:16
ok ! köszi
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 11., 12:21
itt
http://www.dvdfutar.hu/dvd_03679.html (Postai szállítás vidékre 800 Ft, Futár Bp-en 1000 Ft. A film a DVD Futár irodában és a Príma Videotékában megvehető.) és itt http://www.dvdbolt.co.hu/catalog/product...39057a4681 csak 2.000 Ft-ba kerül.
Üdv, Péter
2006. 07. 11., 12:44
Ha esetleg valaki valahol valakinél látná ezt a filmet: http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_...&i_where=2 Akkor szóljon nekem is.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 11., 19:05
A múlt heti Jethro folytatása + egyéb kellemes ritkaságok, amiket máshol nem hallani csak a Toronyban.
Jó hoty Mócsing nem olvassa mer bisztos mekverne ety túristát. .ut.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 11., 19:09
Lehet hogy most azért nem értem mer majd ferobbanok az idegtől de mi az a Torony??? .oh. .morcos.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 11., 19:38
Torony radio.
|
|
|