Üzenetek: 17
Témák: 1
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Régen jártam itt...
Kellett egy kis idő mire eldöntöttem mi az amit a Pénztárca enged és jó is nekem.
Választásom a Beyma Stúdiósorozatra esett...
12BR70 és T2030 ebből a kettőből szeretnék 2 utas ládát építeni...
12BR70 T/S paraméterek:
http://profesional.beyma.com/ENGLISH/pdf...12BR70.pdf
T2030 T/S paraméterek:
http://profesional.beyma.com/ENGLISH/pdf...=T2030.pdf
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
.??. Aztán biztos, hogy ez olyan jó neked?  Sztem butaság, de ahogy gondolod.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 17
Témák: 1
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Fejtsd ki !
Miért lenne Butaság Beymából építeni hangcuccot?
Üzenetek: 17
Témák: 1
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Egyébként 5leteket kérnék..
Mekkora láda kell ehhez?
Milyen legyen a váltó?
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Szia partyman20!
A mély adatlapján ottvan az hogy mekkora dobozba szánja a cég!
90 L
Sztem ez nem ojan nagyon jó választás ha van asszony a háznál vagy kevés a hely.
üdv: vava
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 17
Témák: 1
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Megtaláltam a hozzászólást, kissé elkeveredtem .oh.
38x40x60-as láda jön ki  (91L) Sz.tem nem nagy, Asszony nincs, a hely mondjuk nem túl nagy(4x4m-es a tánctér)
a frekigörbe szerint amúgy 2000-2200nál jó lehet a váltás, de javítsatok ki ha tévedek!
Milyen alkatrészek kellenek a váltóhoz?
Üzenetek: 605
Témák: 1
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
2 db 5 MP60N bejáratása a szokott brutál módon (72 óra):
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Üzenetek: 605
Témák: 1
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
Már hallgatom
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
Úgy látom nálad bevált a jobbfelső sarokba tett magas.  Azt a magasat nem ismerem, melyik tipus ez?
Ja, és nagyon szép a kivitelezés. Nagyon pofás, gondolom te csináltad. Hátlapjáról dobnál egy képet?
Le lett festve, vagy ez valami fólia? Miből készitetted, MDF-ből?
Üdv, Péter
Üzenetek: 605
Témák: 1
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
topeti Írta:Úgy látom nálad bevált a jobbfelső sarokba tett magas. Azt a magasat nem ismerem, melyik tipus ez?
Ja, és nagyon szép a kivitelezés. Nagyon pofás, gondolom te csináltad. Hátlapjáról dobnál egy képet?
Le lett festve, vagy ez valami fólia? Miből készitetted, MDF-ből? A balnál a bal felső sarokban van 
Ez rétegelt lemez, nem ismered fel a csíkos széléről?
A bevonat szeszes ében pác + matt lakk. A magas Beyma T 2030.
A hátulja nem túl izgalmas, a reflexcső és a speakon csatlakozó van rajta:
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
Még nem láttam rétegelt lemezt  Az én hangfalam is tükörszimmetrikus, annál is a bal felső sarokban van a magas.
Üdv, Péter
Üzenetek: 605
Témák: 1
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
Na, ezen együtt vannak:
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Üzenetek: 299
Témák: 0
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
Szia Pagrus!
A szokásos kérdés: raksz fel frekvenciamenetet az éppen aktuális váltóval?
Üdv: Cirrus
Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
Úgy tudom még nincs hangváltó ebben a dobozban. Kérdés, hogy lesz-e
Üdv, Péter
Üzenetek: 605
Témák: 1
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
Nem lesz, négyeres a kábel, mindkét hangszóró ki van vezetve.
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Üzenetek: 299
Témák: 0
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
De azt ne mondd, hogy még nem mérted a frekvenciamenetet!
Üdv: Cirrus
Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
Üzenetek: 605
Témák: 1
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
Készen nem mértem, de jól szól. Kombi mérés van még az ideiglenes váltó előttről:
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Üzenetek: 605
Témák: 1
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
Bici Írta:....Igen, ezekkel én is tisztában voltam, kivéve a power compression-nel.... Nézd meg a Beyma SM108 hangszórónak az adatlapján a power compression grafikonját (ilyen hangszóróim vannak, tehát mértem is).
Ez hideg hangszórónál is fellép, nyilván a mechanika felkeményedése is hozzájárul. Veheted úgy, hogy minden hangszóró ilyen, csak nem adják meg a gyártók a mértékét.
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
|