2007. 01. 02., 11:59
Hja, ez jó...
Jó sok Omniát kell benyomni, míg meglesz az igazi váltó... 
De igaz ez szó szerint is.
Jó sok Omniát kell benyomni, míg meglesz az igazi váltó... 
De igaz ez szó szerint is.
Üdv: spexcel!
|
Vifa
|
|
2007. 01. 02., 11:59
Hja, ez jó...
Jó sok Omniát kell benyomni, míg meglesz az igazi váltó... ![]() De igaz ez szó szerint is.
Üdv: spexcel!
2007. 01. 02., 19:24
spexcel Írta:...én már pl. régen eltettem a preludiumokat, mióta megépült a doboz. (Ha többet vársz, akkor meg rossz (ár)kategóriában gondolkodsz - akkor viszont a tvm sem felelhet meg.)Akkor el vagy késve,mert a prelukat má majdnem tíz éve száműztem... .szia. És mivel a tévéem annak ellenére megfelel,hogy nem is felelhetne meg,így hát... .??.
Üdv Doki!
2007. 01. 02., 20:18
Amikor a prelukat szóba hoztam, akár fogadtam is volna, hogy ezt fogod írni. Ok, nekem ennyi volt. A Te dobozaid. Csináld meg, ahogy tudod. Csak tudnám, hogy minek kértél segítséget, ha ki sem próbálod.
És egyébként a prelukkal kapcsolatban: a B32 egy jó doboz, kb. egy világgal jobb, mint a B31. Ha kell, mérésekkel is bizonyítható, amit egy óvodás füle is meghall. Nekem két nappal ezelőttig mindkettő volt párhuzamosan, volt időm kivesézni.Egyébként ha a TVM megfelel, akkor a H2000 is meg kell, hogy feleljen. Mérted már azt a nyűves dobozt?
Üdv: spexcel!
2007. 01. 02., 20:20
Ha tovább folytatjátok esküszöm, olyat teszek, mint még soha, becsukom a topikot.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 01. 02., 21:05
spexcel Írta:...b32-őm volt. .nyelv. Nyugi van,majd mindennek eljön a zideje. .szia.
Üdv Doki!
2007. 01. 02., 21:47
Biztos. Csak nem szeretem az értelmetlen szövegeket.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 01. 02., 21:55
Engem csak a segítő szándék vezérel...
Doki nem hagyja, hogy segítsenek neki. Óvóóónééénniii... .zold.Esküszöm veszek én is HA15 + HG2,5-öt, aztán építek neki egy váltót. Sajnos ez legközelebb tavasszal valósulhat meg, így sem férek a dobozoktól.
Üdv: spexcel!
2007. 01. 02., 22:20
Már útban vannak a Ha 15-öseim (ha a Shala és az égiek is úgy akarják), a HG 2,5-ösök meg már itt vannak. Ha lehet belőlük jó dobozt csinálni, akkor az ki fog derülni néhány héten belül. (Bár ha az oroszoknak sikerült egy jobb sorsra érdemes hallgatható minimonitort csinálni azokból a hangszóróikból (S 40), akkor sokkal jobb cuccokból miért ne lehetne?) Majd meglátjuk rövidesen.
Üdv: Cirrus
Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
2007. 01. 02., 22:42
Én már nem várok semmitsem. .csitt.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 01. 03., 20:10
shalafi66 Írta:nem is a saját kedvemért küzdöttem végig az új dómot topeti, Wágner_úr és spexcel segítségével.Apósom által készitett előlapokkal is készitettél méréseket? spexcel te is készitettél mérést az inverz tölcséressel? kiváncsi vagyok melyik szol jobban a "gyárinál" ami alatt azt értem ami előtt van a rács.
Üdv, Péter
2007. 01. 03., 20:49
shalafi66 Írta:Ettől jobb az új sem lesz, mint ami most van, csak más lesz. Szerintem épp elég jó így is, H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 01. 04., 12:40
Nem mértem, mivel csak a beépítés után ért ide az előlap. Nem volt kedvem szétszedni.
Üdv: spexcel!
2007. 01. 07., 10:11
Mostmár késő, én már túlvagyok minden teszten, csak a gyártásra várok.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 01. 07., 10:26
És hasonló lesz az új külalak ahhoz, amit tesztgyártottunk az apóssal?
Üdv, Péter
2007. 01. 07., 11:01
Több ötlet együttes felhasználása.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 01. 23., 21:46
Csak összehasonlítás képpen: http://www.hangszoro.net/help/jav/prelu/m21wg0908j.jpg , http://hangszoro.net/bass/ha22-598p.jpg
Ilyen jó H2000 terméke, ennyiért? Fordítva biztos nem igaz...
2007. 01. 24., 0:06
Hát, eddig Klang és SMA kivételével (nem akarok megsérteni senkit) nem nagyon hallottam panaszt.
2007. 01. 24., 13:00
.udv. Mindenkinek!
Nem akarom elkiabálni a dolgot, de ha Isten is úgy akarja (Shala), akkor lehet hogy elkészül a héten a Vifa cuccból készült hangsugárzóim. Ha megkapom őket, akkor rakok fel 1 pár képet róla.. Aztán ha érdekel valakit megírom az igazságot Üdv: Petja .ir.
2007. 01. 24., 18:39
petja Írta:Csak összehasonlítás képpen: http://www.hangszoro.net/help/jav/prelu/m21wg0908j.jpg , http://hangszoro.net/bass/ha22-598p.jpg Kérdés, hogy mikor készült az a Vifa (M21WG0908) hangszóró. Az idő múlásával csökken az indukció értéke. Shala amágnes öregedése mit befolyásol a hangban? A mélyhangok gyengülnek, vagy ettől lesz beszakadás 100-500 Hz közt?
Üdv, Péter
2007. 01. 25., 16:16
Testing Page: http://206.13.113.199/ncdiyaudio/mark/Te...esting.htm . Ez használható ...?
///szerk: shalafi66
pia nyer
2007. 06. 08., 11:54
Üdv!
Szereztem 2 db vifa hangszórót, de sajnos sehol nem találok róla használható adatot! Ez a típusszám szerepel hátul a mágnesen: B16h85pr-01fw 6 És ez pedig a gumiszélbe van sütve: BC 143A Ha valaki tud esetleg segíteni, annak nagyon megköszönném! Képek a hangszóróról: http://kepfeltoltesbcs.extra.hu/files/vi...212734.jpg http://kepfeltoltesbcs.extra.hu/files/vi...212773.jpg
2008. 05. 27., 23:04
Hali, valaki tudja hol tudok MO-on ilyen hangszórót beszerezni ?!
ty
2008. 05. 29., 2:46
PredatorNo1 Írta:Hali, valaki tudja hol tudok MO-on ilyen hangszórót beszerezni ?!Az a cég, akitől vásároltam, már nem foglalkozik vele, mert a kinaiak olyan feltételekkel szállitanak hangszórókat, hogy azt mondták, képtelenség... pl. magasat csak akkor küldenek, ha egy egész tálcával veszel, ami 16 vagy 20 darab. Dánok bezzeg 2-3 pár magasat is küldtek... aztán vagy 2-3 éve elköltözött a gyártás kinába és ilyen lehetetlen feltételeket szabtak a ferdeszeműek. .gonosz. Szerintem marad az ebay, vagy valami német/osztrák céggel kell rendeltetni, úgy biztos nagyobb az esély rá. Nem könnyű !! (
Üdv, Péter
2008. 05. 29., 6:57
16 dóm egy év alatt elfogy sztem. Valszeg ettől jóval többet kell venni, mert 16-ba még én is be tudnék invesztálni... Pedig....
Egyébként maradt még hangszórójuk a PL18-on túl, ami megérné? H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 05. 29., 15:29
shalafi66 Írta:16 dóm egy év alatt elfogy sztem. Valszeg ettől jóval többet kell venni, mert 16-ba még én is be tudnék invesztálni... Pedig.... szia Fogalmam nincs, célirányosan 17-18 centis hangszórók közül választottam ki a nekem teszőt. A többit nem is nagyon néztem.... Amugy meg ha egy átlagos Vifa magas darabja 10-15ezer, ugyanez ScanSpeak-ből 35-50ezer pénz. De a scanspeak-ekből is csak egy "raklapnyival" lehet rendelni, ezért hagyták abba a hangszórókkal való kereskedést. Minden hónapban volt 4-5 párnyi Scanspeak rendelés, és szinte mindegyik különböző hszóró volt. Na ezt szorozd meg 16-20-szal és megérted miért nem csinálják mert rájukrohadna csak 1 év alatt hol tudnának egyféléből 16-20 párat eladni. Akár magas akár mély....
Üdv, Péter
|
|
|