2007. 03. 27., 19:03
Tartalmilag is bővülhetne, pl itt http://hangszoro.net/china.html
|
A weblapról és a fórumról (hírek, kérések, stb.)
|
|
2007. 03. 27., 19:03
Tartalmilag is bővülhetne, pl itt http://hangszoro.net/china.html
2007. 04. 29., 18:23
Szia Shala!
Eszembe jutott egy - szerintem - nagyon fontos dolog. Megoldható, hogy ha elkészül egy újabb hangszóró, vagy egy régi változik, akkor az adatlapját, és a képeit betedd egy külön fórumtémába? pl. "újdonságok", vagy ilyesmi. Ha nem tévedek véletlenül a PA témába, akkor sosem tudom meg, hogy van új változata a 422G-nek. És ha a jövőben fel is kerül minden újítás a listába ahova való, akkor is jól jön, ha az újításokról van egy összesítés sorrendben, dátummal, stb. Szerintem nem nagy munka. Akár lehetne zárt is a topic, hogy szép átlátható legyen... Kösszi!
2007. 05. 01., 21:15
Szia Shala!
Látom megvalósult a javaslatom. Köszönjük! .taps. Azt hiszem a 618x, és a 672P kimaradt a felsorolásból... .otlet. Ja, és egy újabb 5let: Ha más gyártók termékeit leméred, akkor azoknak is nyithatnál egy fórumtémát mondjuk a Más gyártók főtémában. Ez persze nem olyan fontos szerintem, mint az előző, csak beletartozik a "Jó tudni" kategóriába. És ha már dolgozol a méréssel, akkor az gyarapítsa a fórum, vagy a weboldal sokszínűségét. Kösszi!
2007. 05. 02., 13:21
az 502P-es is kimaratt a felsorolásból
2007. 05. 06., 18:17
Szia Salla!
Eltünt a hozzászolós szerkeztőböl a kép feltöltési lehetőség! Légyszi pótold. üdv: Vava
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2007. 05. 09., 9:35
Üdv Shala!
Gratulálok az új 18R620-hoz!! Remélem, majd az új honlapon ki lesz rakva minden ilyen egyedileg elkészíthető hangszóró, mint "prémium" termék, vagy valami hasonló. Vétek lenne az ilyen hangszórókat nem mutogatni! Erre a fórum nem elég szerintem. (Én szívem szerint sorozatgyártásúvá tennék minden új fejlesztést, ami jobb, mint az előző...) Üdv: Bici
2007. 05. 09., 10:05
Kössz. Szívesen csinálom. A honlapon meg lesz a helye ezeknek a hangszóróknak is. Nem véletlen az "R" bötű az azonosítójukban. Ennek még szerepe lesz. Elméleti szinten minden ki van találva, apróságok és néhány munkával töltött éjszaka kell a befejezéshez.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 05. 14., 11:57
Változás történt a fórumon, a hozzászólások fordított sorrendje nem hiba, hanem teljesen szándékos. :-) Valahogy úgy, mint ahogy elsőkből lesznek az utolsók, utolsókból az elsők. Tehát senkit ne zavarjon meg, és ha lehet ne a topikindító hozzászólásra válaszoljon.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 05. 14., 12:44
shalafi66 Írta:Változás történt a fórumon, a hozzászólások fordított sorrendje nem hiba, hanem teljesen szándékos. :-) Valahogy úgy, mint ahogy elsőkből lesznek az utolsók, utolsókból az elsők. Tehát senkit ne zavarjon meg, és ha lehet ne a topikindító hozzászólásra válaszoljon.Engem nagyon idegesít. Ha lehetne szavazni, én az előzőre szavaznék.
2007. 05. 14., 13:13
Gondolom mivel a Terminálon is az előző állapot szerint listáz a fórum (régiek előre) azt már megszoktad. Lehet szavazni, a profilban mindenki beállíthatja melyiket kéri.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 05. 14., 14:21
shalafi66 Írta:Lehet szavazni, a profilban mindenki beállíthatja melyiket kéri.De hol? Nálam nincs olyan gomb Ez lehet a sablonom miatt van?
Üdv, Péter
2007. 05. 14., 14:28
Igen, még csak az alapértelmezett sablonnal működika váltás. Lehet hogy nemsokára eltüntetem ezt a sokféle sablont... Nem tudom... Egységesíteni kellene, de nem kell aggódni, ez még nem holnap lesz. .zold. Holnapután.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 05. 15., 17:32
Én is útálom .
2007. 05. 15., 18:00
jajjj csak azt ne! végre van egy a szememnek is kedvező szinösszeállitás és megszüntetnéd?
Üdv, Péter
2007. 05. 15., 18:01
Mócsing Írta:Én is útálom .Mitet útálol te meg itt nekünk? ui. józsival mi történt? Eltűnt... .sir.
Üdv, Péter
2007. 05. 15., 18:02
Majd meglátjuk. A színeken lehe alakítani, ha meglesz a forma. Még ne aggódjatok emiatt. Mindjárt felfrissítem a sablonokat a hozzászólás-sorrend váltáshoz.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 05. 15., 18:10
Egyébként ilyen felhasználói aktivitás mellett sztem az se tűnne fel, ha az egészet bezárnám.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 05. 15., 20:58
topeti Írta:jajjj csak azt ne! végre van egy a szememnek is kedvező szinösszeállitás és megszüntetnéd?Milyen színösszeállítás ? Minden zöld .
2007. 05. 15., 21:13
Shalafi.
Honnan jött ez az épületes ötlet ? A random generátoros módszer még izgibb lenne .
2007. 05. 15., 21:14
Mócsing Írta:topeti Írta:jajjj csak azt ne! végre van egy a szememnek is kedvező szinösszeállitás és megszüntetnéd?Milyen színösszeállítás ? Minden zöld . Belinkelném a képet, de alulról hiányzik a képfeltöltéses cucc.... Nembaj megoldottam. http://img441.imageshack.us/img441/1175/sablonhb5.jpg ui. Shalafi mi lett a képfeltöltési funkcióval? Az is elveszett?
Üdv, Péter
2007. 05. 15., 21:16
Miért, mi veszett még el?
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 05. 15., 21:23
Mócsing, már régen meg akartam csinálni. De mindenki szabadon választhat, hogy neki melyik hozzászólás rendezési mód kell.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 05. 15., 21:43
shalafi66 Írta:Miért, mi veszett még el?Ja nem, más nem. Legalábbis szerintem
Üdv, Péter
2007. 05. 15., 21:46
Péter.
Ugyanolyan zöld az is . Később majd ráütök a monitor tetejére , akkor lehet hogy bejön a többi szín is . Hogyan lehet visszaállítani az eredeti verzióra ?
2007. 05. 15., 21:55
Profil, hozzászólások sorrendje, régiek előre.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 05. 15., 22:05
Mostmár mindegyik sablonnal átkapcsolható.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 05. 15., 22:11
Megvan ,köszönet .
2007. 07. 04., 13:02
Szia Salla!
Szerintem jó lenne ha a tartalomjegyzék oldalon lenne egy ikon ami visszavezet a H2000 fő oldalára. Igény van rá ![]() üdv: vava
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2007. 07. 04., 13:07
tartalomjegyzék? az meyik?
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 07. 05., 21:21
Ez http://forum.hangszoro.net/index.php Csatlakozom Vavá-hoz szerintem kényelmesebb lenne a fórum használata.
2007. 07. 05., 21:29
.haha. Hjaa, hogy úgy.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 08. 10., 11:00
Üdv! Szeretnék a készülő honlapomon elhelyezni pár linket erre a honlapodra vonatkozóan. Pl. letötltések lapot, meg a főoldalt.
2007. 08. 10., 11:29
Egészen nyugodtan.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 08. 10., 20:04
2007. 09. 03., 22:35
Amivel készíted az adatlapok freq. és impedancia görbéjét, tud más méretben is kiadni a képet?
Azért kérdezem, mert ha az azonos frekvenciák ugyanazon a függőleges tengely mentén lennének, az javítaná az átláthatóságot. (Azt csak most nézem, hogy az egyik 5, a másik 20 Hz-ről indul, így a dolog nem olyan egyszerű.) |
|
|