Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Az egész, azt hiszem a HA17-634/8-al kezdődött 2005 nyarán, amikor elkészült a 170mm-es PP membrános hangszóró 8 Ohmos, nagy csapos változata, amit azóta már elég sokan használnak. http://hangszoro.net/bass/ha17-634-8.jpg
A HA20-484P volt a következő, spexcel kérésére, http://hangszoro.net/bass/ha20-484p.jpg
Az előzőhöz kapcsolódik a HA22-598P, ugyanazok a lágyrészek csak 220mm-es kosárba szerelve. http://hangszoro.net/bass/ha22-598p.jpg
Tavaly nyár végén sajnos kényszerűségből rövid időre módosítani kellett a HA18-620-as hangszórót, http://hangszoro.net/bass/18n620_IX.jpg Azóta már visszaállt a standard változat gyártása.
Változott a 25mm-es dóm magas is, egy hónapja 0,1-es Al huzallal készül, ennek és még néhány apróbb módosítésnak köszönhettően sokat javult az átvitele.
Nemrégiben készült néhány új szélessávú hangszóró is:
http://hangszoro.net/full/10r652.jpg
http://hangszoro.net/full/17n558.jpg
http://hangszoro.net/full/18n558.jpg
http://hangszoro.net/full/c22n598.jpg
és újra felfedezésre került a régi TV hangszóró a H0816, kiderült, hogy nem is olyan rossz szélessávú ez:
http://hangszoro.net/full/h0816-488.jpg
Végül a legutosó módosítás, a gitárhangszóró. Sokat javult a régebbi sorozatokhoz képest, így már valóban megfelel egy közepes terhelhetőségű kis kétutas PA hangsugárzóhoz mélyközépnek: http://hangszoro.net/bass/31c422gm.jpg
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Közben kimaradt a felsorolásból a 25R672P és a 15R618 -as hangszóró.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Ide is linkelem már, készült nemrég a 634 alapjain egy hsz 180mm-es kosárral: http://hangszoro.net/bass/18n634.jpg
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
31V422:
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 265
Témák: 5
Csatlakozott: 2007. Jan.
Értékelés:
0
Sziasztok!
Shala! Ha újra csinálod az egyedi gyártást, ez is rendelhető lesz már?
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Szerintem egyáltalán nem lesz újra egy jó ideig.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Hát igen ,a jódolgokkal ez szokott történni . Előbb ,utóbb belelóg a kezünk...
Üzenetek: 131
Témák: 0
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
És Crockoo javaslata sem talál nyitott fülekre?
Az ember 4 hónapig nem épít hangfalat, akkor ilyen dolgokról marad le?
Tényleg rohanó világban élünk....
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Azt már sokkal régebben elvetette a cégvezető.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Ha nem titok . A pillén is történt változtatás ?
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Mármint a membránon. Történt.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 115
Témák: 1
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Nem jó ez így! .sir. Magasabb ár ellenében sem foglalkoznál egyedi hsz gyártással?
A zene ereje: "Az ur megmutatta nekem a Sonido ANT ot. amibe bele is szerettem, nagyon nagyon nagyon tetszik a magasa. MAjd a sajat hangrendszeret. Kb az elso perctol az utolsoig csak vigyorogtam mint a vadalma es atertekeltem a zenehallgatas fogalmat."
Üzenetek: 115
Témák: 1
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Az öntvénykosaras mélyekből sem lesz semmi?
A zene ereje: "Az ur megmutatta nekem a Sonido ANT ot. amibe bele is szerettem, nagyon nagyon nagyon tetszik a magasa. MAjd a sajat hangrendszeret. Kb az elso perctol az utolsoig csak vigyorogtam mint a vadalma es atertekeltem a zenehallgatas fogalmat."
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Idézet:Nem jó ez így!
Egyet értek de nem tudunk mit tenni! Egészen biztos vagyok benne hogy hőnszeretett adminuknak nagyon jó oka van arra hogy ne gyártson egyediben. De sajnos nem tudunk mit tenni. Maximum reménykedni hogy talá jobbra fordul a helyzet. A REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA!
üdv: vava
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 115
Témák: 1
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Nincs válasz a kérdéseimre? .morcos.
A zene ereje: "Az ur megmutatta nekem a Sonido ANT ot. amibe bele is szerettem, nagyon nagyon nagyon tetszik a magasa. MAjd a sajat hangrendszeret. Kb az elso perctol az utolsoig csak vigyorogtam mint a vadalma es atertekeltem a zenehallgatas fogalmat."
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Már rég válaszoltam. Az öntött alukosár meg csak vízió-szinten létezett egy ideig.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 115
Témák: 1
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Az új magassugárzó előlapját leszoktad fújni feketére, vagy így natúrban hagyod?
A zene ereje: "Az ur megmutatta nekem a Sonido ANT ot. amibe bele is szerettem, nagyon nagyon nagyon tetszik a magasa. MAjd a sajat hangrendszeret. Kb az elso perctol az utolsoig csak vigyorogtam mint a vadalma es atertekeltem a zenehallgatas fogalmat."
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Ez csak prototípus, egyetlen darab, szóval sehogy. Úgy, ahogy kellett volna, nem tudom festeni. Porszórt, égetett módszer....
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 1
Témák: 0
Csatlakozott: 2007. Oct.
Értékelés:
0
Szia Shalafi!
Két hangszóró árával kapcsolatban szeretnék érdeklődni 18 r 620 / új / és 18 n 558.
Esetleg van ezeknek a hangszóróknak dokumentált vízesés-diagramjuk? Ha igen, hol találom meg?
Köszi , atistica
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
3614,- volt az ár, de nem gyártok egyedi hangszórókat a továbbiakban, így fölösleges gondolkodni rajta. CSD-t megnézem. Hátha megvan még a mérések közt.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 283
Témák: 2
Csatlakozott: 2006. Oct.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:nem gyártok egyedi hangszórókat a továbbiakban, Szabad tudni, miért?
Még a nyár derekán lehetett látni és észlelni, hogy új szelek fújnak, lesznek új hangszórók is.
Erre eltelik pár hónap, és kiderül, nem lesz egyedi gyártás.
Üdv: Crockoo
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Crockoo, a jelenlegi rendszerben nem működőképes ez a fajta egyedi hszgyártás, amit én csináltam eddig.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 115
Témák: 1
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Hát nem tudom, Én úgy vettem észre, hogy van/volt rá igény!!!! .forog.
A zene ereje: "Az ur megmutatta nekem a Sonido ANT ot. amibe bele is szerettem, nagyon nagyon nagyon tetszik a magasa. MAjd a sajat hangrendszeret. Kb az elso perctol az utolsoig csak vigyorogtam mint a vadalma es atertekeltem a zenehallgatas fogalmat."
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
HJa. Igény az lehet, hogy volna, de ettől még sajnos nem lesz működőképes.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 283
Témák: 2
Csatlakozott: 2006. Oct.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:HJa. Igény az lehet, hogy volna, de ettől még sajnos nem lesz működőképes. Réges-régen a PP mebrános mélyközép is kicsapos volt. Aztán vmikor nagycsapos lett szériában. Gondolom a kosárvágó és húzó szerszámot kellett átalakítani hozzá.
Ha a 180-as körperemes kosár is így járna, akkor az R620 szériában válthatná a régi, sima 620-ast.
Végül is, a sima HA-16 meg a 620 között nincs nagy különbség, mind2 negatív habszéles, kiscsapos, csak más a kosár.
Ha a 180-as kosár is szériában nagycsapos lenne, megoldódna az igények kielégítése, mert sorozatban mehetne az R620 és az N634.
Ez persze csak egy egy vélemény, illetve az én álláspontom.
Gondolom leginkább a kosár átalakítása miatt nem nagyon működőképes ez az egyedi gyártósdi. A magas esetében meg az alu előlap. Vagy tévedek?
Üdv: Crockoo
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Tévedsz igen. A PP-s hangszórók már az utolsó időkben születtek, látszik a hatszázas rajzszámokból, de nagyjából egy időszakra tehetők, és a 170-es kosár lett hozzá alakítva. A gondot nem a 180mm-es kosár vágása okozza, már tavasz-óta megvan hozzá a fegyverzet, csak vágni kellene.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 283
Témák: 2
Csatlakozott: 2006. Oct.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:A gondot nem a 180mm-es kosár vágása okozza, már tavasz-óta megvan hozzá a fegyverzet, csak vágni kellene. Jól van, nem forszírozom tovább ezt a témát, biztos vagyok benne, van oka, hogy nem preferáljátok.
Bennem tényleg csak a jóindulat van, és a lehetőségekhez mért fejlődés elkötelezett híve vagyok, voltam, leszek.
ui: a remény hal meg utoljára!!!!
Üdv: Crockoo
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Majd mailben leírom mi az oka.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 115
Témák: 1
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Ha az egyedi gyártás megszűnésének okáról van szó, akkor ide is jöhet a mail! .forog.
A zene ereje: "Az ur megmutatta nekem a Sonido ANT ot. amibe bele is szerettem, nagyon nagyon nagyon tetszik a magasa. MAjd a sajat hangrendszeret. Kb az elso perctol az utolsoig csak vigyorogtam mint a vadalma es atertekeltem a zenehallgatas fogalmat."
Üzenetek: 883
Témák: 4
Csatlakozott: 2005. Sep.
Értékelés:
2
Crockoo Írta:shalafi66 Írta:A gondot nem a 180mm-es kosár vágása okozza, már tavasz-óta megvan hozzá a fegyverzet, csak vágni kellene. Jól van, nem forszírozom tovább ezt a témát, biztos vagyok benne, van oka, hogy nem preferáljátok.
Bennem tényleg csak a jóindulat van, és a lehetőségekhez mért fejlődés elkötelezett híve vagyok, voltam, leszek.
ui: a remény hal meg utoljára!!!!  Ez (kosár átalakítás) rajtam is múlik. Forszírozhatod, de több ember munkájára és szabadidejének összehangolására van szükség.
Teljesen miattatok csináljuk. A vásárlók 99%-át nem érdekli ez, gyakorlatilag csak a DIY-kör igényeihez igazodva készül ilyen átalakítás. Főleg Lala ötletein és egyik kollégám nagylelkűségén múlik, aki komoly fizetős melók helyett csinálja néha ezeket a saját gépén. Egy óra munkája egy ilyen gépnek kb 5e Ft. Egyedi illetve kisszériás gyártás 10.000Ft-ról indul. Asszem tényleg baráti amit kaptok, kapunk.
Ezzel nem azt mondom, hogy ne lázadjatok, mert ha engem nem noszogattok, lehet később készülnek el dolgok.  Csak megértést kérek mindenkitől. Terveim közt szerepel a kolléga kiemelése a láncból, de az jelenleg 2-2,5 milliómba kerülne ... gyorsabb lenne ilyen dolgok elkészítése, csak hol érné ez meg nekem? :? :| .sokk.
Üzenetek: 674
Témák: 0
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Idézet:Egyedi illetve kisszériás gyártás 10.000Ft-ról indul.
Per széria pluszköltsége, vagy per hangszóró?
Üzenetek: 883
Témák: 4
Csatlakozott: 2005. Sep.
Értékelés:
2
SEAS Írta:Idézet:Egyedi illetve kisszériás gyártás 10.000Ft-ról indul.
Per széria pluszköltsége, vagy per hangszóró? Pl aluelőlap vagy akár a kosár. Ha egy darab kell, akkor ennyi lenne EGY darab. Ha 100 darab kell akkor 10.000 plusz ami kilóg a 2 órából meló. De ez esetünkben szerencsére nem igaz. Ezért (is) vannak erős csúszások. És ezért is van ilyen minimális felára az egyedivé tételnek.
Tehát ha valkinek nagyon sürgős ... lehet nem baráti szivességként is, csak a gépet kell kifizetni 1-2 órára. (kap részletes számlát is róla ebben az esetben)
|