2007. 10. 06., 19:41
Maga csak írja szépen alá magának: Átal ment rajtama záram, hogy kinyerja zoxygént a tüdőmből.
Gúgli Haladóknak: Jó kis gúgli tan-ácsok
|
Hifi berendezések vs Nők
|
|
2007. 10. 06., 19:41
Maga csak írja szépen alá magának: Átal ment rajtama záram, hogy kinyerja zoxygént a tüdőmből.
Gúgli Haladóknak: Jó kis gúgli tan-ácsok
2008. 02. 07., 21:38
vava Írta:Minden tanácsot gondosan lejegyzeteltem és megpróbálok felhasználni. Na mesélj. Mi lett az eredmény. Él még egy közeli hölgy ismerősöd vagy mind valami tápkeverőüzemben végezte? Mán itten sok idő telt el és egyre kevesebbet látható a képed. .haha.
Gúgli Haladóknak: Jó kis gúgli tan-ácsok
2008. 02. 07., 21:41
Ez tény hogy egyre kevesebbet lűthattopk de ez átmeneti állapot.
Nem siekrült leültetni (legalábbis ültetni nem) csajokat nálam. Zenére. Egy biztos. Már most megtapasztalatam hogy egyből megmondják őszinte véleényüket a cucról uyganios nálam mindíg muzsikál valami. És bármilyen cucc szolt egyből halgathattam a véleményt. Ez kifejezetten egy csajra volt jellemező. A többi ügyet sem vetett a zenére. Csak legyen valami zaj....
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2008. 02. 08., 10:17
.off.
Van az a mondas, miszerint : "Nema lanyt arvahazbol - se duma, se anyos"
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
2008. 02. 08., 11:46
A nők rendszerint sokat beszélnek . Képzelj el egy bőbeszédü néma lányt .
Dadogóst már láttam...
2008. 02. 08., 12:19
Mócsing Írta:A nők rendszerint sokat beszélnek . Képzelj el egy bőbeszédü néma lányt .Dadogós néma lány? Akarsz róla beszélni? :-D :-P Azért Dani szexuális élete is kezd lassan képet ölteni. Gyakran van felül (nem ülnek a lányok), és a legtöbb süket. .torz. 8)
Gúgli Haladóknak: Jó kis gúgli tan-ácsok
2008. 02. 08., 13:28
Wagner úr ezt még vissza kapod! .torz.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2008. 02. 08., 16:17
Nem ,a dadogós nemvolt néma ,viszont állandóan beszélt .A némaságáról csak én ábrándoztam közben . Habár akkormeg az állandó mutogatástól kaptamvolna frászt .
2008. 02. 08., 20:09
vava Írta:Wagner úr ezt még vissza kapod! .torz.Remélem is! Kezem az IP alapján azonosító gombon .... megvan, vava egy darabig csak néző lesz. .torz. .torz.
Gúgli Haladóknak: Jó kis gúgli tan-ácsok
2008. 02. 08., 20:12
Mócsing Írta:Nem ,a dadogós nemvolt néma ,viszont állandóan beszélt .A némaságáról csak én ábrándoztam közben . Habár akkormeg az állandó mutogatástól kaptamvolna frászt . Tanulságképpen megállapíthatjuk, hogy a legjobb asszony: -néma -mutogatásra képtelen -süket -hidegvérű -stb. Megjegyzem, nekem ez így elsőre a sörre hasonlít.
Gúgli Haladóknak: Jó kis gúgli tan-ácsok
2008. 02. 09., 12:27
Tanulságképpen megállapíthatjuk, hogy a legjobb asszony:
a sörre hasonlít. ![]() --------- Megjegyzem, nekem 1 hifista aszonta... alacsony és kockafejű... állva tud komolyzenélni és a söröskorsót is megtartja...ládd üvegestánc ...az má népzene...
pia nyer
2008. 02. 10., 19:59
Ez kíméletlen kiemelés volt a szövegkörnyezetből és tiltakozom is az ilyen egyszerűsítés ellen!
Jobb egy komplex asszony, meglévő testrészekkel. Na elment az asszony innen. Szóval igen, az ideális nő erősen tendál a ser tulajdonságai felé. Már két hifista is ezt állítja. Van még jelentkező? .haha. .haha.
Gúgli Haladóknak: Jó kis gúgli tan-ácsok
2008. 02. 10., 20:00
.haha.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2008. 02. 10., 22:32
utálom a .sor.t
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 02. 10., 22:53
A söröm még soha nem volt féltékeny egy másik sörre
2008. 02. 11., 7:56
Honnan tudod ?
2008. 02. 11., 12:32
Mócsing Írta:Honnan tudod ?Veled nem áll szóba a ser? .sokk.
Gúgli Haladóknak: Jó kis gúgli tan-ácsok
2008. 02. 11., 14:02
Antialkolista vagyok .
2008. 02. 11., 18:18
Mócsing Írta:Antialkolista vagyok .Kedves Antal! Mélyen együttérzek önnel. Az alko(hol?) egy olyan izmus amely kemény. ;-) Egyébként nem csak ivás közben lehet beszélgetni a sörrel. :-D
Gúgli Haladóknak: Jó kis gúgli tan-ácsok
2008. 02. 11., 18:25
Akkor izzadok mégegyet ,aztán beszélek vele .
2008. 02. 11., 18:31
A sörnek még soha nem volt migrénje.
A sörnek édesanyja sincs.
2008. 02. 13., 8:48
Néhány sörnek jobb formája van mint néhány nőnek. Én kérek elnézést. .torz.
Gúgli Haladóknak: Jó kis gúgli tan-ácsok
2008. 02. 13., 10:32
Wagnerur Írta:Néhány sörnek jobb formája van mint néhány nőnek. Én kérek elnézést. .torz. ...hogy az ízükről ne is tegyünk említést..... .haha. Ezért tényleg elnézést! .oh.
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
2008. 02. 13., 11:20
Akkor már én is elnézést kérek tőled, hogy csak holnap megy a posta. .oh.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 02. 13., 16:47
shalafi66 Írta:Akkor már én is elnézést kérek tőled, hogy csak holnap megy a posta. .oh. Ma túléltem a fogorvost, úgyhogy megbocsátok! ![]() Magamra erőszakoltam az ékezeteket is, mit szólsz?
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
2008. 02. 14., 9:26
Az alko(hol?) egy olyan izmus amely kemény. ;-)
---------- lesz még szőlő,lesz még lágy cuclizmus ...majd megszívjuk aztat is... penig...penyige..... a sör kezdetektől fogva úgy készül,mint a soltvadkerti 100 as... az igazi magyarbor...ahogy orbán viktor is szereti...vagyis TŐKEMENTES
pia nyer
2008. 02. 14., 9:39
...ne ízetlenkedj...hehe....
...má karinthy megaszonta,hogy nem szereti a női nemet....a női igent szereti.... mer igény van rá
pia nyer
2008. 02. 14., 20:06
Mindenkinek üzenem a mai nap alkalmából: http://vd.meish.org/
2008. 02. 16., 20:45
Széjjel offölitektök a topikát! Mingyá lesz itt futás! Szerk: Pardon. Most látom, hogy a hölgy által egy új irány vette kezdetét a fórumon! :-) Ettől függetlenül még off. 8) Tessék szépen a témáról írni mert irgum-burgum lesz. És ha már lehet, kezdem is a visszatérést. Semmilyen visszajelzést sem kaptam hölgyek részéről, hogy milyen szépen szól most a loudpanel. :-( Egy-két felületes "ahaszép" volt csak a reakció. :-(
Gúgli Haladóknak: Jó kis gúgli tan-ácsok
2008. 02. 17., 10:06
Wági, az előző T-ma valahogy jobban pörgött. Senkit nem érdekel rajtam kívűl a Lúdpanel? .zold.
Szerk: hogy nyugodtabb lehess ott a messzi hidegben, széjjelválsztottam a témát.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 02. 17., 19:51
shalafi66 Írta:Wági, az előző T-ma valahogy jobban pörgött. Senkit nem érdekel rajtam kívűl a Lúdpanel? .zold.Mégis hová tetted? :-o Köszönet.
Gúgli Haladóknak: Jó kis gúgli tan-ácsok
2008. 02. 17., 19:53
logótechbe
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető. |
|
|