2007. 10. 03., 10:32
A távszabályZOO résszel kapcsolatban lenne kérdésem. Hol találom, hogy melyik milyen típusú készülékek irányítására alkalmas? .forog.
Gúgli Haladóknak: Jó kis gúgli tan-ácsok
|
A weblapról és a fórumról (hírek, kérések, stb.)
|
|
2007. 10. 03., 10:32
A távszabályZOO résszel kapcsolatban lenne kérdésem. Hol találom, hogy melyik milyen típusú készülékek irányítására alkalmas? .forog.
Gúgli Haladóknak: Jó kis gúgli tan-ácsok
2007. 10. 03., 11:34
Talán a táblázatben benne... .forog.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 10. 22., 9:02
2008. 02. 04., 20:34
juj de várom már az új honlapot
2008. 02. 05., 1:33
én is.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 02. 15., 11:37
sziasztok
Nem tudjátok, miért csak a fórumos felület működik? Egyébként azt a teljes A4-es méretű képet keresem arról, hogy milyen alkatrészekből épül fel egy hangszóró....
Üdv, Péter
2008. 02. 15., 17:59
Üdv.
Nekem is az lenne a kérdésem mint topetinek. .?.
2008. 02. 15., 22:19
Mert meg újul a honlap. új árak külső stb. Többet én sem tudok.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2008. 02. 15., 22:38
Mondjuk szerintem egy
http://www.djtarsy.extra.hu/atmeneti_oldal.html ilyen átmeneti oldal létrehozása nem került volna nagy időbe, és sok felesleges kérdéssel lenne kevesebb. (csak illusztrálás képpen 5 perc alatt ennyit )
2008. 02. 15., 22:50
Inkább átirányítottam a fórumra mindent, valószínűleg ahogy látom, ez nem is volt olyan rossz ötlet...
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 02. 15., 23:01
Egy normálisan megírt átmeneti üdvözlőlapba egy X másodperc után átirányító elemet beszúrni már nem nehéz.
De ti tudjátok
2008. 02. 15., 23:04
shalafi66 Írta:Inkább átirányítottam a fórumra mindent, valószínűleg ahogy látom, ez nem is volt olyan rossz ötlet...szia Elküldenéd emailben nekem azt a képet, amin teljesen szétszedve látható egy hangszóró, és oda van irva, hogy melyik elemének mi a neve?
Üdv, Péter
2008. 02. 15., 23:30
Hja, már gondoltam rá.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 02. 15., 23:30
DjTaRsY Írta:Egy normálisan megírt átmeneti üdvözlőlapba egy X másodperc után átirányító elemet beszúrni már nem nehéz. De ti tudjátokNem szabad bonyolítani. H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 02. 15., 23:33
2008. 02. 16., 11:05
Valaki tudja esetleg, hogy mikor lesz kész az oldal megközelítőleg? Éppen hangdoboz készítés előtt állok! De ami a legfontosabb, hogy lesznek esetleg új termékek is? Elsősorban a hangszóróra gondolok.
2008. 02. 16., 11:13
möjfitörvénye: Mindenki akkor akar hangdobozt építeni, mikor nincs honlap
2008. 02. 16., 11:27
Nemis, csak most előtérbe került kicsit a fórum. .nyelv. Új termék nem lesz, egy-két régi fog megszűnni majd.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 02. 17., 16:32
azárt van itt is némi zavar... :?
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 02. 17., 16:39
Bőőőven
![]() Egyébként érdekes látni, hogy 12 év elteltével is akadnak olyan emberek, akik Videotont keresnek
2008. 02. 21., 17:05
Azt szeretném megkérdezni hogy miért került felújításra az oldal? csak mert az innen nézett termékeket nemtudom máshol bevizsgálni, átnézni... ha van ilyen oldal ami leírást ad ezekről a termékekről a linket legyen szives küldeni illetve egy rövid magyarázatot kérnék arra hogy ez miért is jó pontosan köszönettel..
2008. 02. 21., 18:05
Mert régi a weblap kívül-belül elavult, és nem láttam értelmét tovább toldani-foldani. Ha elkészül az új oldal, akkor onnan minden fontos információ elérhető lesz majd, addig is a fórumon keresztül próbálok segíteni ha bármilyen kérdés merül fel.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 02. 21., 19:21
Körülbelül mikor lesz új oldal?
2008. 02. 23., 1:12
http://h2000.hangszoro.net/bass/ha20-596.jpg
Nem jön be.
2008. 02. 23., 14:19
SEAS Írta:http://h2000.hangszoro.net/bass/ha20-596.jpg http://h2000.hangszoro.net/bass/ha20-569.jpg
2008. 02. 24., 19:56
Szia shalafi,mikor lesz honlap? És miért szünt meg?
Az élet nem habostorta.
2008. 02. 25., 1:09
shalafi66 Írta:Mert régi a weblap kívül-belül elavult, és nem láttam értelmét tovább toldani-foldani. Ha elkészül az új oldal, akkor onnan minden fontos információ elérhető lesz majd, addig is a fórumon keresztül próbálok segíteni ha bármilyen kérdés merül fel. H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 02. 26., 7:52
shalafi66 Írta:Hja, már gondoltam rá.Még nem kaptam meg De várom....
Üdv, Péter
2008. 02. 28., 16:44
Mikor várható a honlap befejezése ?
2008. 02. 28., 17:59
kb két hét.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 03. 01., 11:41
Helo mindenkinek!
Azt szeretném kérdezni, hogy mi a pontos címe a h2000 cégnek? Mert van pár hangszóróm amit javítani kéne. (Pár régi videoton) Előre is köszönöm!!
2008. 03. 01., 12:06
Nem akarok arcátlan lenni de kapunk árakat a hangszóró adatlapok mellé itt a fórumon?
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
|
|
|