Üzenetek: 144
Témák: 1
Csatlakozott: 2008. May.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:Sőt kb. ugyanúgy fogalmazható meg mint ahogy az előbb a Vidiről írtam.
Erre a mondatodra gondolsz? Mert ha igen akkor nem vagy vmi túl jó véleménnyel a h2000 cuccokkal kapcsoltaban
shalafi66 Írta:Hja, súrolták a még kibírható szintet, néha alulról, néha felülről
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Minden csak v-iszonyítás kérdése.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 126
Témák: 1
Csatlakozott: 2007. Dec.
Értékelés:
0
LOL
Ne csináld már Shala )Összekavarod itt a népet !
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
.oh. Az nem lényeges hogy én mit gondolok.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 376
Témák: 8
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
2
Mit látok .sokk. Akkor ez lesz az új honlap?
A színváltás miért következett be?
A google sem tudott segíteni, hogy lefordítsam a leggyakoribb tartalmat: "kjnjklnlk"
Örülök, hogy megjelent, az oldal bár lesz még munka vele bőven.
Azt azért megkérdezném, hogy a régi dobozok adatai, képei és a helyettesítő hangszórók visszakerülnek majd? .?.
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
PredatorNo1 Írta:Annyira videoton ellenes vagy Shala De nem mondod ki csak igy fedve
Oké, lepipáltátok őket, de ez sztem a technika fejlődésével nem csoda, a új mercédes SL is jobb mint az első mercedes Benz, mégsem biztos hogy megalakult volna egyik a másik nélkül !! OFF
szia! Nem te vettél mostanában Z812-est? 
ON
Shala, tetszik az új oldal, egyszerű a menüje, én az ilyet imádom. Végre!!  Gratula
Üdv, Péter
Üzenetek: 126
Témák: 1
Csatlakozott: 2007. Dec.
Értékelés:
0
OFF
710d-t vettem, de igen az én HSz-eimet olvasthatod abban a topicban )) ÜDv
Üzenetek: 245
Témák: 0
Csatlakozott: 2008. Feb.
Értékelés:
0
Naaa alakul az oldal!!  De látom "minden út LogoTech-be vezet.."  De jó lesz ez! Csak így tovább!
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 126
Témák: 1
Csatlakozott: 2007. Dec.
Értékelés:
0
Akkor kihez fordulhatunk, türelmetlenségi panasszal ?D
Üzenetek: 144
Témák: 1
Csatlakozott: 2008. May.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:.oh. Az nem lényeges hogy én mit gondolok.  Hát sztem azért számít a véleményed, mert akik hangdobozt akarnak építeni általában téged kérdeznek meg, hogy hogyan miként mivel építse, és, ha alapjából véve nem vagy jóvéleménnyel az itteni cuccokról akkor, hogy beszélesz rá vki arra, hogy h2000 terméket vegyen. (Vedd ezt a hangszórót elég jó, de szerintem alulról súrolja a kategóriát) .haha.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Nem tudom, én eddig sem beszéltem rá senkire. Ezután sem fog változni.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Hun lehet megtekinteni ? .oh.
Üzenetek: 151
Témák: 1
Csatlakozott: 2007. Sep.
Értékelés:
0
Jól látom megvan az új weblap ? Tetszik eddig a dizájn  Nagyon jó lett !!
senkisem se nemcsinál se senkivel se semmit se nem !
Üzenetek: 151
Témák: 1
Csatlakozott: 2007. Sep.
Értékelés:
0
Csak a termékeknek kell felkerülni és szuper lesz minden  mindent újramértek, a mostani szériákból ?
senkisem se nemcsinál se senkivel se semmit se nem !
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Nekem biztosan nem lesz időm mérni.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 126
Témák: 1
Csatlakozott: 2007. Dec.
Értékelés:
0
Shala ez a te céged, vagy más is van ennél a végnél csak te csinálsz mindent ?S
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Nekem gyakorlatilag, vagyis jogilag semmi közöm a céghez. Csak szivességből segítek/segítettem ezt-azt (weblap/fórum/mérések, stb.).
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 126
Témák: 1
Csatlakozott: 2007. Dec.
Értékelés:
0
Kipróbálom a roka által ajánlott bassboxot is )
NA nem tűnik rossz proginak könnyű kezelni és teljesen egyszerű, csak pontos adatlap kellene hozzá, amit itt a h2000nél sosem kapok meg úgy látom !!!
Sztem egy ilyen gyár kiépítésenek sorrendje ez
1., Legyártani a prototipusokat, lemérni öket adatlapot csinálni !
2, ha jók az értékek sorozatgyártás !
Ehelyett mi megy ?
1, Legyártanak valamit
2, 3-4 év múlva sincs adatlap...
Vicc
Üzenetek: 144
Témák: 1
Csatlakozott: 2008. May.
Értékelés:
0
Na itt aztán mindenki elnémult :x
Üzenetek: 126
Témák: 1
Csatlakozott: 2007. Dec.
Értékelés:
0
Írtam a cégvezetőnek vagy kinek, az illetékesnek adatlap ügybenn nem írt vissza remélem el van foglalva a méréssel azért nem )
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
PredatorNo1 Írta:Sztem egy ilyen gyár kiépítésenek sorrendje ez : Gyár ??? A H2000 egy manufaktúra . Annak minden előnyével , de leginkább nyügével . Talán hárman dolgoznak folyamatosan a cégnél .
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Mócsing Írta:Gyár ??? A H2000 egy manufaktúra . Annak minden előnyével , de leginkább nyügével . Talán hárman dolgoznak folyamatosan a cégnél . Szonidós Pista bácsi manufaktúra, annak minden hátrányával. A H2000 inkább gyár vagy üzem. Ahol évi 10 000 db hsz készül... De nem is feltétlen a darabszám, inkább a hozzáállás számít.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
PredatorNo1 Írta:2, 3-4 év múlva sincs adatlap... Vicc Már elnézést, de én igen pontos adatlapokat készítettem, szóval nem tudom mi a vicces...
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 674
Témák: 0
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:PredatorNo1 Írta:2, 3-4 év múlva sincs adatlap... Vicc Már elnézést, de én igen pontos adatlapokat készítettem, szóval nem tudom mi a vicces...
Megmondom őszintén, sajnállak kicsit, mert azt hiszem nem kevés idő és fáradtság volt megcsinálni azokat az adatlapokat, gyakorlatilag mostanra már hiába.
Üzenetek: 41
Témák: 0
Csatlakozott: 2007. Aug.
Értékelés:
0
Ahol évi 10 000 db hsz készül..
Meglehet tudni hogy kinek, kiknek adnak el ilyen darabszámot?
halgató
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Hát ezt én nem tudhatom, régebben volt ez a szám sokkal több is. A Videoton rendszere százezres darabszámokra volt kitalálva.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 144
Témák: 1
Csatlakozott: 2008. May.
Értékelés:
0
Igazából akkor kár volt elindítani az új weblapot. Adatlapok úgy se lesznek. .sir. Az évi 10000 darab hsz meg nagyon jó a kérdés télleg, hogy kikhez kerülnek.
Különben a viszonteladóknak sincs adatlapjuk, mert pl a most gyártott ha31-es hangszórót aztmondta tegyem zárt dobozba, mert teljes egészében abba való :?
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Nem tudom, de ha belegondolsz kevesebből nem nagyon lehetne eltartani a céget és az üzemben dolgozókat. A hangszórók nagy része Videoton helyett megy, egy másik nagy részük.. hogy is mondjam, beépítésre kerül más termékekbe, pl. hangsugárzó, zenegép, stb...
Nos többek között ezért sincs értelme a dolognak, hisz a viszonteladókig a két éve készült mérések sem jutottak el még.. de a weblap nem csak, vagy főleg nem neked készül.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 144
Témák: 1
Csatlakozott: 2008. May.
Értékelés:
0
Ebben igazad van, hogy másként nem lehetne eltartani a céget, ha nincs meg a megfelelő eladott darabszám. Amúgy viszont lassan elfogynak, azok az emberek akik a videotonjukba akarnak cserehangszórót, mert akinek tönkrement az vagy cserélt már benne, vagy kidobta lomtalanításba a cuccot. Viszont azok a magyar emberek akik szeretnének otthon építkezni lehetőleg olcsóbb magyar termékekből azok a cég szemszögéből magasról le vannak sz...va. Mert lehet, hogy a fő hasznot nem ők hozták a cégnek, de azért valamelyest foglalkozhatnának velük is. Amúgy adott esetben a külföldi hsz-ek se jobbak, csak jóval drágábbak általában, a sok kereskedő miatt. Na meg itt a s.a.l magyar cég kínai cuccokkal, de mégis van neki hangdoboz építési füzet+ egy két valós vagy nem valós adatlapjuk. Szóval jelenleg ők is jobban támogatják a DIY-seket, mint a h2000. Jah és erre kaphatom azt a választ, hogy ha annyira tetszik vásároljak tőlük, amit sajnos télleg elkezdtem gondolkodni  JAh és Shala nem akarok veszekedni, főleg nem veled, csak leírom amit gondolok.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
PWM Írta:JAh és Shala nem akarok veszekedni, főleg nem veled, csak leírom amit gondolok. Velem teljesen hiába veszekednél.  Engem nem kell meggyőzni.
Ui: attól mert Valamit írnak az adatlapon még nem lesz jobb a hangszóró.  Persze ha megfordítjuk is igaz, a H2000 sem lesz rosszabb attól mert a régi adatlap van feltöltve.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 376
Témák: 8
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
2
PWM Írta:Ebben igazad van, hogy másként nem lehetne eltartani a céget, ha nincs meg a megfelelő eladott darabszám. Amúgy viszont lassan elfogynak, azok az emberek akik a videotonjukba akarnak cserehangszórót, mert akinek tönkrement az vagy cserélt már benne, vagy kidobta lomtalanításba a cuccot.
...
csak leírom amit gondolok.
Én pl most vettem még egy DC2050E párt amit lomtalanításból "mentett" az eladó.
A két mélyet kell peremezni és pár helyen az előlap peremére vissza kell ragasztani a selymet, mert elengedte a ragasztás, de nem szakadt sehol. Külsőleg is teljesen jó állapotban van, csak az egyik videoton embléma hiányzik még.
Összesen ennyi volt a baja és az eredeti tulajdonosa mégis kidobta... .?.
Valóban kezdenek már kihalni ezek a dobozok. :?
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Valahogy meg tudom érteni.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 144
Témák: 1
Csatlakozott: 2008. May.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:Persze ha megfordítjuk is igaz, a H2000 sem lesz rosszabb attól mert a régi adatlap van feltöltve. Akkor tegyük fel, ha most vennék egy ha31-es 4 ohmos hangszórót akkor az továbbra is 93db érzékenységű lenne?
Üzenetek: 41
Témák: 0
Csatlakozott: 2007. Aug.
Értékelés:
0
Nem tudom, de ha belegondolsz kevesebből nem nagyon lehetne eltartani a céget és az üzemben dolgozókat. A hangszórók nagy része Videoton helyett megy, egy másik nagy részük.. hogy is mondjam, beépítésre kerül más termékekbe, pl. hangsugárzó, zenegép, stb...
Én belegondoltam, éppen ezért, ha késztermék vásárlására fanyalodnék, szeretném tudni hogy mely cégeknél kapok jó magyar hsz-ból készült terméket.
halgató
|