2006. 05. 26., 19:49
Ahosz natyonsok, küllömbösző hoszúságu gyertya köll...
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
|
AKAI SR-H 110
|
|
2006. 05. 26., 19:49
Ahosz natyonsok, küllömbösző hoszúságu gyertya köll...
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 05. 29., 20:12
Ma kivattáztam a dobozokat, egy-egy csomag (20 dkg) anyagot kaptak. Gondoltam nem tömöm tele 2 csomaggal, először meghallgatózom. Először csak az egyiket csináltam meg, és füleltem a kettőt. A vattás kellemesebben, talán mélyebbenis? szólt, a másikban volt egy kis bumm. De lehet hogy csak a bumm tévesztett meg. Aztán a másik is megkapta magáét, és úgy gondolom, ennyi elég lesz neki. Lazán de teljes űrtartalmukban szét van terítve a vatta.
Mint képeken látható, az egyikben még a régi magas van. Utánna ezeket füleltem. Az új H2K gyártmánynak tisztábbak, kevésbé torzak a magasai, az ének is természetesebb. De lehet hogy ez csak a tisztábban lesugárzott felharmonikusoknak köszönhető. Ezt még jó lenne méréssel kiegészítve megítélni, miki projectet be kell indítani. Tulajdonképpen viszonylag kellemes a hangjuk, hát még ha váltó is lesz hozzá hangolva... .taps.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 05. 30., 13:47
h_jozsi Írta:Mint képeken látható, az egyikben még a régi magas van. Utánna ezeket füleltem.Bocs, hol vannak a képek?!
Üdv, Péter
2006. 05. 30., 22:40
Elösszö (7ik) oldal köszepe tájjékán. De Mocsing kedvéér itvan mégety a bélelt doboszrol mek a hsztömmitésrül.
http://img280.imageshack.us/img280/9256/srh110j4cx.jpg Tisztaszösz lettem tülle. Kiis lettem üldöszve. Velle együt. Mosmár próbájjon mek nekem reszonálni asza drot... .morcos.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 05. 31., 9:59
Shalafi, nem kell az archívumba kép a dobozról? Pl. ez.
Használd ha gondolod. .ok. Ha nagyobb felbontásban kell, küldöm, illetve van még másik, ami talán jobb.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 05. 31., 10:10
Jó, köszönöm, amint ráérek.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 28., 16:09
subvoice Írta:Lesz majd róla részletes leírás a honlapomon, ha odaérek (hamarosan). Addig is kérdezz.Helló Subvoice! Nagyon érdekelne minden - minden!! - frd és zma fájl, amit birtokolsz (persze főleg a H2000-es cuccokhoz)! Megköszönném, ha átküldöd őket email-ben (és persze mindenkinek aki kisegít), ha esetleg nem találtad volna meg egy német honlapon a Boxsim-hez az eddigi legnagyobb gyűjteményt, akkor azt meg én tudnám egy zippelt fájlban átküldeni Neked (vagy bárkinek, akit érdekel). P.S.: Bocs, ha ezt nem ide kellett volna írni, de azt hiszem ebben a topicban volt a felajánlás.
Üdv: Cirrus
Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
2006. 09. 07., 21:07
Helló!
Admin, van 2 régi AKAI SR-H33 doboz, melyekben a mélyközép membránfelfüggesztése már alig lelhető fel. Kéne bele 2 új hsz. AKAI 20 S-H33 típus helyett. Mit tudsz ajánlani? Előre is köszi!
2006. 09. 07., 22:13
Üdv! A HA20-484 T-S paramétereit nézve szinte pont olyan, mint az eredeti volt, a különbség annyi, hogy a membrán impregnált.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 09. 09., 19:43
shalafi, kösz a gyors választ; Te sosem alszol ?!?!?
2006. 09. 09., 20:01
Nincsmit, szívesen. Az alvás a kedvenc időtöltésem. .zold.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 10. 25., 13:14
Sziasztok!
Én egy másik akai kis hsz-ből építkeztem ma unalmamban: Mivel ma sztrájk volt a mávnál és nem járt a vonatom ezért inkább otthon maradtam és építésbe foktam unalmamban. A hangszórók: AKAI 13 centis 13Wos ezeréves csoda és a másik hangfalamból kibµHerált SAL DTF12 A doboz 9L reflex, 19-es jóminőségű pzdorja. A váltó egy 4,7 µF-os kondi a magas elött. Az is egy használt elektrolit (nem volt itthon más) A doboz kezdetleges: http://img142.imageshack.us/my.php?image...251rk6.jpg és az eddigi mérés: http://img80.imageshack.us/my.php?image=nvtelengg6.jpg üdv: vava
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2008. 06. 17., 20:07
Vóna egy állítólag sr-hf3 nak csúfolt akaji hangsugárzó.A kérdés,hogy mellik mélysugárzó passzolna bele leginkább a h2000 palettából,és hogyé aggyák? .sokk.
Üdv Doki!
2008. 06. 17., 20:27
Mondjuk még kevesebb infót nem tudnál adni róla?
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 06. 17., 20:29
Ennyit közöltek velem telefonba,de maj elhozza.Vót egyátalán ilyen videjotonos akaji?
Üdv Doki!
2008. 06. 17., 20:51
Biztos volt, valami 200-as mélyhszre gondoltam elsőre. Viszont ha igazam van, ezzel az a baj, hogy igazán zártba való 200-as hszt nem gyárt a H2000, ami közelítően jó lehet, az a 484-es. Ilyen 2500,- pénz körüli kisker áron, de készülj fel, hogy 60Hz alatt nem fog szólni az eredeti dobozban.
![]() Az eredetit kéne megjavítani. H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 06. 18., 8:10
Az a baj,hogy nincs meg a mély hsz.Majd meglássuk,lehet h meglékelem...
Üdv Doki!
2008. 06. 18., 9:58
A 20 litert? Minek?
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 06. 18., 20:10
shalafi66 Írta:Mondjuk még kevesebb infót nem tudnál adni róla? Itt van egy ilyen szerzet képekkel: http://www.vatera.hu/akai_videoton_sr_hf...90364.html Ez esetleg segít egy kicsit?
2008. 06. 18., 20:28
csak annyit hogy 200mm-es a mélyhsz. Meg mostmár tudom a közép és magas melyik-melyik volt.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 06. 18., 21:12
Nah,akko melyik mélyet rendeljem hozzá,és hogyéaggyák? :o .sokk.
Üdv Doki!
2008. 06. 18., 21:47
Kezd minden dolog a mély hangok körül forogni, úgy látom. Személyes véleményem az, hogy egy rossz magashangszóró miatt sokkal hallgathatatlanabb tud lenni egy hangfal, mint a kicsit magasabb alsó határfreki miatt. Tapasztaltam, amikor anno kikezdtem az SM-06-tal még nagyonrégen, ideiglenes megoldásként.
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális
2008. 06. 18., 21:55
doki Írta:Nah,akko melyik mélyet rendeljem hozzá,és hogyéaggyák? :o .sokk.erre már egyszer válaszoltam. H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 06. 19., 17:25
Mostanság kinél is köll rendelni?Ő,két olyan rendel,amit shala írtá. :o
Üdv Doki!
2008. 06. 19., 17:29
Vagy más megoldás: a spexcelnek van két felesleges vidi hangszórója, és megjavítom neked, így lesz mélytartományban is valami hangja.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 06. 19., 19:14
És akkor még + 1 év mire spexel postáz.... :x
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2008. 06. 19., 19:16
Itt van nálam a két hangszóró. 8)
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 06. 19., 19:34
szerencse
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2008. 06. 19., 20:17
shalafi66 Írta:Vagy más megoldás: a spexcelnek van két felesleges vidi hangszórója, és megjavítom neked, így lesz mélytartományban is valami hangja.Ok.
Üdv Doki!
2008. 06. 19., 20:18
vava Írta:És akkor még + 1 év mire spexel postáz.... :xMég nem telt le a zeggy év. :o
Üdv Doki!
2008. 06. 19., 20:21
doki Írta:Ok.Akarsz belepiszkálni a váltóba is, vagy csak hszcsere? Mert attól függ, milyenre készítem. H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 06. 19., 20:27
Túlzottan nem,legfeljebb hangnyomásillesztés,ha kell.Egyébként a váltó mindösszesen egy 3,3uF,illetve 1,5uF felüláteresztő.
Üdv Doki!
2008. 06. 19., 20:31
A mély előtt semmi? :? Mer az elég rossz hír.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2008. 06. 19., 20:40
Hát semmi,de ha nagyon nemok,akkor maj alkotok valamit.Persze túlzottan azé nem mászok bele ebbe a projektbe.Szójjon,oszt kész...
Üdv Doki!
|
|
|