2006. 03. 09., 7:23
Úgy hallottam, eltűnt a konzervek réme. Sajnálom a cicát. .forog.
.sir.
.sir.
Üdv, Péter
|
OFF-tanoda
|
|
2006. 03. 09., 7:23
Úgy hallottam, eltűnt a konzervek réme. Sajnálom a cicát. .forog.
.sir.
Üdv, Péter
2006. 03. 09., 8:52
Csak fél macskánk volt ,közösen üzemeltettük a szomszédékkal .
Sajnos egyik fele sem került elő . Mócsing amúgy a macskánk művészneve /volt/ .
2006. 03. 09., 8:57
Mit nem értesz az E/3-on ,az egy vitamin .
2006. 03. 09., 13:28
Hali.. nem érdemel külön témát, itt meg félek, hogy ne makad rá, aki tudna segíteni, de azért megkérdezem: -elsősorban a H2000 gárdáját-
van 0,05mm-es, vagy akörüli átmérőjű rézhuzalotok? A lengőcsévékhez milyen vastagot használtok? Gitárhangszedőhöz kéne, és ha adtok el ilyesmit, lehet hogy tudnék pár vevőt, akik rajtam keresik ![]() szóval? köszi előre is!
2006. 03. 09., 14:13
0,08-as van még talán, régen a legvékonyabb a 0,063 volt de azt ha jól tudom nem használják már.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 03. 09., 16:58
Elnézést, de ha már ez a téma, akkor megkérdezném, hogy 1,00 mm-es van-e, illetve lehet-e venni? Milyen kiszerelésben, mennyiért? Csévetestet is lehet kapni?
2006. 03. 09., 17:36
Megmondom őszintén, h. nem szívesen áruljuk így alkatrészenként, túl nagy fáradsággal jár. A kész tekercsek vannak, esetleg lehet letekerni belőlük pontos értékre, ezt én megcsinálom.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 03. 09., 17:37
SMA, voltam a postán, feladtam a csomagot, a zárófedéllel és a pillékkel.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 03. 09., 17:56
Shalafi? A hangszórók postázása hogy történik? Nálad is megfordul?
2006. 03. 09., 18:08
Nem, csak kivételes esetben van ilyen. SMA-nak azért én küldtem az alaktrészeket, mert így nem kell fizetnie érte.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 03. 09., 18:19
Csak amiatt kérdeztem, mert mondtad hogy vársz 25-ös hsz-ra és ha oda menne el a rendelésem akkor le tudnád mérni. Meg tekercsek is kellenének gyáritól eltérő induktivitásu és gondolom az nálad készül?
2006. 03. 09., 18:22
Megoldható így igen.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 03. 09., 18:29
Akkor a rendelést valahogy ugy kellene megoldani hogy hozzád fusson be. Milyen címre írjam? Mérés után ez hogy jutna el hozzám? Sajna csak mérés után tudom a hangváltóhoz szükséges alkatrészeket, ha lehet mivel a tekercs nem szabványos lenne ezzel együtt kellene eltuttatni.
2006. 03. 09., 18:50
Mindegy milyen címre írod, én dolgozom fel a netes rendeléseket.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 03. 09., 19:27
Még egy kérdéssel idegesítenélek ha lehet .zold. ? Mennyi lenne ennek a teljes átfutási ideje?
2006. 03. 09., 19:36
A két hétbe még méréssel együtt is belefér sztem.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 03. 09., 19:47
Az nagyon jó, nagyon örülök neki. Akkor egy fél órán belül küldök egy mailt a rendeléssel és előre is nagyon szépen köszönöm!
2006. 03. 09., 20:05
Elküldtem a rendelést.
2006. 03. 09., 20:11
Igen, megkaptam, köszönöm.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 03. 09., 23:47
B@sszákmeg, félévente törik be az ablakom a romák, mer veszekednek. Ilyenkor elég mérges vagyok.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 03. 09., 23:56
Üres hsz kosarakból lehetne rácsot hegeszteni... és ha van rajta mágnes is, megfogja a pájszert is. Elképzelem, ha járnak arra vasorrú bábák is...
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 03. 10., 11:16
OFF
topeti Írta:Shala sok erre a boszorkaPetya, lehet, hogy ezt félreértettem... miért is írtad ezt? ON
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 03. 10., 11:20
h_jozsi Írta:OFFEzt csak Shala tudja (privát beszélgetések során merült fel, nem nektek vagy rólatok szólt a dolog!)
Üdv, Péter
2006. 03. 10., 11:26
Hát ez .zold. .ordog. .zold.
2006. 03. 10., 11:28
OFF
Értem. Biztos valami tájjellegű dolog. ON
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 03. 10., 11:45
www.boszorka.com Jó ételreceptek vannak ott. mindegy mondom hogy nagyon OFF
)
Üdv, Péter
2006. 03. 10., 12:01
OFF
Mondtam, hogy tájjellegű. Gyomortáji. Na elég mert kikapunk... ON
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 03. 10., 16:25
Másnál is volt már gyorsabb is a forum?
2006. 03. 10., 20:15
Volt .
A lajhár tetü hozzá képest . Shalafi . Az amerikaiak kitaláltak egy ultrahangos tömegoszlató készüléket , úgy működik hogy az ultrahangot 7 Hz-el modulálják . A madár nem hall ugyan semmit , viszont nagyon nem szeret ott lenni ahol van . Ráadásul ártalmatlan . Habár ... Gondolom 23-25 KHz már jó lehet .
2006. 03. 10., 21:10
Látod Petya mondtam hogy kikapunk.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 03. 11., 9:46
Shalafi!
A 464-essel kapcsolatban küldtem mail-t!
2006. 03. 11., 9:55
És én válszoltam.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 03. 11., 9:56
OK. OK. Csak a múltkor nem voltam benne biztos, hogy célba ér ill. hogy időben megkapod.
Légy szíves, töröld ezt a 3 hsz-t, mert OFF-nak is OFF.
2006. 03. 11., 19:09
Pill. .forog. Mindjárt nyitok egy topikot ""Utáljuk közösen a H2000-ret"" címmel...
![]() Mondjuk ez a hszem itt kicsit offtopik... H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 03. 11., 19:18
shalafi66 Írta:Pill. .forog. Mindjárt nyitok egy topikot ""Utáljuk közösen a H2000-ret"" címmel...Na ne idegesíccsé,ha így volna akkor már rég összeraktam volna valamiféle dobozt,oszt rásóztam volna anyagáron valami helyi hüjegyerekre. .ordog. Egyébként,mint megjegyezte volt subvoice is például,hogy több rejlik ezekben a kütyükben,épp ezért szívunk itt "közösen" hátha kisül valami belőle.Vagy nem? .sokk.ui.:egy idő után törölheted,ne csúnyáskodjon itt ez a beszólás,persze a tiéddel együtt.
Üdv Doki!
|
|
|