Üzenetek: 1
Témák: 0
Csatlakozott: 2008. Aug.
Értékelés:
0
Sziasztok,
érdekelne a DC2050 váltója (kapcsrajz), és esetleg az, hogy érdemes-e a magast kicserélni HG2,5-re és ehhez alakítani a váltót.
Előre is köszönöm.
Üzenetek: 36
Témák: 1
Csatlakozott: 2007. Feb.
Értékelés:
0
vava Írta:Én a helyedben megvenném!
Ilyen jó ajánlatnál tök mind1 melyik a jobb!!!!! De ez magán vélemény.
Már nem veszi meg, mivel elkelt. És az új tulajdonosa nagyon örült neki.
A vateran van egy B21-es, de a mély barkácsolt, igy eléggé felejthető.
Üzenetek: 674
Témák: 0
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Freddy Írta:Uraim, még mindig várom az anyagokat....
Szaccos fénymásolatai sem érkeztek meg eddig 
UP .!.
Üzenetek: 132
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Még nem kaptam nevet és pontos postai címet.
Üzenetek: 110
Témák: 12
Csatlakozott: 2009. Apr.
Értékelés:
0
szaccos Írta:Még nem kaptam nevet és pontos postai címet.
Szaccos:
Autó-Inform Kkt
1112 Budapest, Budaörsi út 120
Freddy
Üzenetek: 132
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Ha van pontosabb cím akkor kérem, mert Budapestről a postás keresés nélkül visszahozza a levelet és a csomagokat is ha a cimzésen a számon kívül nincs ott a lépcsőház, az emelet és a lakás-szám.( Már ha nem önálló ház.).
Ma is visszakaptunk egyet amiben 1500 Ft-nyi anyag volt és ki kellett fizetnünk a visszaút díját is. Ez eddig -3000Ft nekünk,
+ a kellemetlenség nekünk és a megrendelőnek.
Tehát ha van pontosabb cím akkor kérem!
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Így néz ki fentről, szóval valószínűleg megtalálja a posta...
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 110
Témák: 12
Csatlakozott: 2009. Apr.
Értékelés:
0
szaccos Írta:Ha van pontosabb cím akkor kérem, mert Budapestről a postás keresés nélkül visszahozza a levelet és a csomagokat is ha a cimzésen a számon kívül nincs ott a lépcsőház, az emelet és a lakás-szám.( Már ha nem önálló ház.).
Ma is visszakaptunk egyet amiben 1500 Ft-nyi anyag volt és ki kellett fizetnünk a visszaút díját is. Ez eddig -3000Ft nekünk,
+ a kellemetlenség nekünk és a megrendelőnek.
Tehát ha van pontosabb cím akkor kérem!
A cím teljesen pontos, ez egy közel 1 hektáros autókereskedés, ezt garantáltan megtalálja a posta, + már rendeltünk ezt azt amazt a H2000-től, és eddig minden mindig rendesen ideért.
Üdv: Feri
Freddy
Üzenetek: 110
Témák: 12
Csatlakozott: 2009. Apr.
Értékelés:
0
A régi videoton reklámok alatt nem tudja valaki hogy milyen zene szólt? ( a honlap számára intro-nak)
Freddy
Üzenetek: 71
Témák: 0
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Freddy Írta:A régi videoton reklámok alatt nem tudja valaki hogy milyen zene szólt? ( a honlap számára intro-nak)
Voltak Videoton reklámok, ami alatt zene szólt? .sokk.
Üzenetek: 110
Témák: 12
Csatlakozott: 2009. Apr.
Értékelés:
0
Ghee Írta:Freddy Írta:A régi videoton reklámok alatt nem tudja valaki hogy milyen zene szólt? ( a honlap számára intro-nak)
Voltak Videoton reklámok, ami alatt zene szólt? .sokk.
Nekem úgy rémlik mintha lett volna..
Freddy
Üzenetek: 110
Témák: 12
Csatlakozott: 2009. Apr.
Értékelés:
0
szaccos Írta:Ha van pontosabb cím akkor kérem, mert Budapestről a postás keresés nélkül visszahozza a levelet és a csomagokat is ha a cimzésen a számon kívül nincs ott a lépcsőház, az emelet és a lakás-szám.( Már ha nem önálló ház.).
Ma is visszakaptunk egyet amiben 1500 Ft-nyi anyag volt és ki kellett fizetnünk a visszaút díját is. Ez eddig -3000Ft nekünk,
+ a kellemetlenség nekünk és a megrendelőnek.
Tehát ha van pontosabb cím akkor kérem!
Megjött az anyag, KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!
Feldolgozás folyamatban.
Freddy
Üzenetek: 71
Témák: 0
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Üzenetek: 110
Témák: 12
Csatlakozott: 2009. Apr.
Értékelés:
0
Ghee Írta:Freddy! Ez a tipus meg van már?
http://www.retronom.hu/index.php?q=node/...ment-18478
Nagyon jó hogy szóltál, mert erről a típusról csak egy fekete fehér katalógusképem volt.
Köszi!
Üdv: Feri
Freddy
Üzenetek: 5
Témák: 0
Csatlakozott: 2009. Jun.
Értékelés:
0
Sziasztok!
Sok hozzászólást elolvastam a fórumon, de sajnos nem sikerült megtalálnom azt, amelyik megválaszolja a kérdésem.
Van 2db D258 Corona hangfalam, amiket 15 éve kaptam a szomszédomtól.
http://kepfeltoltes.hu/view/091121/Coron...es.hu_.jpg
(Ez a kép a retronomrol van)
A mély hangszóró eléggé le volt amortizálva, a pereme gyakorlatilag teljesen hiányzott. Megoldásként akkor azt választottam, hogy kicserélem a hangszórókat valami hasonlóra, ebben a Akácfa u.-i (?) Videoton márkaképviseletet (ma így mondanánk) kerestem meg, akik ajánlottak egy boltot, ahol adtak valami hasonlót.
http://kepfeltoltes.hu/view/091121/Coron...es.hu_.jpg
(nem tudtam róla, hogy a régit meg lehetne javítani  )
Most megint esik szét a perem, úgyhogy arra gondoltam, hogy a mostani javítással visszaállítanám eredeti "pompáját". A régi mély hangszóróról megmaradt a matrica (átragasztottam az újra). Ez áll rajta:
HA25/10KS
Z=8Ohm
20-2000Hz
60/90VA
http://kepfeltoltes.hu/view/091121/Coron...es.hu_.jpg
Milyen hangszórót javasoltok az eredeti pótlására?
A magas sugárzó kb. 10 éve lett cserélve.
HG2,5/14K
Z=8Ohm
1000-20000Hz
25/35VA
http://kepfeltoltes.hu/view/091121/Coron...es.hu_.jpg
Sajnos nem tudom milyen volt az eredeti, erre van ötletetek?
A két középsugárzó is elég ramatyul néz ki, az egyik kilyukadt, nem is működik, másik nagyon öregnek tűnik.
HG3,7/14K
Z=8Ohm
700-10000Hz
50VA
http://kepfeltoltes.hu/view/091121/Coron...es.hu_.jpg
HB12,5/10T
Z=8Ohm
600-10000Hz
25/50VA
http://kepfeltoltes.hu/view/091121/Coron...es.hu_.jpg
És itt egy kép a hangváltóról:
http://kepfeltoltes.hu/view/091121/Coron...es.hu_.jpg
Érdemes volna kicserélni a kondikat?
Előre is köszönöm a segítséget és válaszokat!
András
Üzenetek: 110
Témák: 12
Csatlakozott: 2009. Apr.
Értékelés:
0
A képeket nem igazán látni...
wp9omp Írta:Sziasztok!
Sok hozzászólást elolvastam a fórumon, de sajnos nem sikerült megtalálnom azt, amelyik megválaszolja a kérdésem.
Van 2db D258 Corona hangfalam, amiket 15 éve kaptam a szomszédomtól.
http://kepfeltoltes.hu/view/091121/Coron...es.hu_.jpg
(Ez a kép a retronomrol van)
A mély hangszóró eléggé le volt amortizálva, a pereme gyakorlatilag teljesen hiányzott. Megoldásként akkor azt választottam, hogy kicserélem a hangszórókat valami hasonlóra, ebben a Akácfa u.-i (?) Videoton márkaképviseletet (ma így mondanánk) kerestem meg, akik ajánlottak egy boltot, ahol adtak valami hasonlót.
http://kepfeltoltes.hu/view/091121/Coron...es.hu_.jpg
(nem tudtam róla, hogy a régit meg lehetne javítani )
Most megint esik szét a perem, úgyhogy arra gondoltam, hogy a mostani javítással visszaállítanám eredeti "pompáját". A régi mély hangszóróról megmaradt a matrica (átragasztottam az újra). Ez áll rajta:
HA25/10KS
Z=8Ω
20-2000Hz
60/90VA
http://kepfeltoltes.hu/view/091121/Coron...es.hu_.jpg
Milyen hangszórót javasoltok az eredeti pótlására?
A magas sugárzó kb. 10 éve lett cserélve.
HG2,5/14K
Z=8Ω
1000-20000Hz
25/35VA
http://kepfeltoltes.hu/view/091121/Coron...es.hu_.jpg
Sajnos nem tudom milyen volt az eredeti, erre van ötletetek?
A két középsugárzó is elég ramatyul néz ki, az egyik kilyukadt, nem is működik, másik nagyon öregnek tűnik.
HG3,7/14K
Z=8Ω
700-10000Hz
50VA
http://kepfeltoltes.hu/view/091121/Coron...es.hu_.jpg
HB12,5/10T
Z=8Ω
600-10000Hz
25/50VA
http://kepfeltoltes.hu/view/091121/Coron...es.hu_.jpg
És itt egy kép a hangváltóról:
http://kepfeltoltes.hu/view/091121/Coron...es.hu_.jpg
Érdemes volna kicserélni a kondikat?
Előre is köszönöm a segítséget és válaszokat!
András
Freddy
Üzenetek: 5
Témák: 0
Csatlakozott: 2009. Jun.
Értékelés:
0
Nem megy a kepfeltoltes.hu :| Felrakom valahova máshova.
Üzenetek: 5
Témák: 0
Csatlakozott: 2009. Jun.
Értékelés:
0
Javítottam a képeken, remélem ez az oldal nem hasal el a Corona miatt
Sziasztok!
Sok hozzászólást elolvastam a fórumon, de sajnos nem sikerült megtalálnom azt, amelyik megválaszolja a kérdésem.
Van 2db D258 Corona hangfalam, amiket 15 éve kaptam a szomszédomtól.
![[Kép: 907aca26b023fa0b852209d4e55659dca4f6a3f4507712970.jpg]](http://kepfeltoltes.org/kepek/907aca26b023fa0b852209d4e55659dca4f6a3f4507712970.jpg)
(Ez a kép a retronomrol van)
A mély hangszóró eléggé le volt amortizálva, a pereme gyakorlatilag teljesen hiányzott. Megoldásként akkor azt választottam, hogy kicserélem a hangszórókat valami hasonlóra, ebben a Akácfa u.-i (?) Videoton márkaképviseletet (ma így mondanánk) kerestem meg, akik ajánlottak egy boltot, ahol adtak valami hasonlót.
![[Kép: 907aca26b023fa0b852209d4e55659dca4f6a3f4101240537.jpg]](http://kepfeltoltes.org/kepek/907aca26b023fa0b852209d4e55659dca4f6a3f4101240537.jpg)
(nem tudtam róla, hogy a régit meg lehetne javítani  )
Most megint esik szét a perem, úgyhogy arra gondoltam, hogy a mostani javítással visszaállítanám eredeti "pompáját". A régi mély hangszóróról megmaradt a matrica (átragasztottam az újra). Ez áll rajta:
HA25/10KS
Z=8Ω
20-2000Hz
60/90VA
![[Kép: 907aca26b023fa0b852209d4e55659dca4f6a3f469453750.jpg]](http://kepfeltoltes.org/kepek/907aca26b023fa0b852209d4e55659dca4f6a3f469453750.jpg)
Milyen hangszórót javasoltok az eredeti pótlására?
A magas sugárzó kb. 10 éve lett cserélve.
HG2,5/14K
Z=8Ω
1000-20000Hz
25/35VA
![[Kép: 907aca26b023fa0b852209d4e55659dca4f6a3f4512414777.JPG]](http://kepfeltoltes.org/kepek/907aca26b023fa0b852209d4e55659dca4f6a3f4512414777.JPG)
Sajnos nem tudom milyen volt az eredeti, erre van ötletetek?
A két középsugárzó is elég ramatyul néz ki, az egyik kilyukadt, nem is működik, másik nagyon öregnek tűnik.
HG3,7/14K
Z=8Ω
700-10000Hz
50VA
![[Kép: 907aca26b023fa0b852209d4e55659dca4f6a3f4951823166.JPG]](http://kepfeltoltes.org/kepek/907aca26b023fa0b852209d4e55659dca4f6a3f4951823166.JPG)
HB12,5/10T
Z=8Ω
600-10000Hz
25/50VA
![[Kép: 907aca26b023fa0b852209d4e55659dca4f6a3f4288346481.JPG]](http://kepfeltoltes.org/kepek/907aca26b023fa0b852209d4e55659dca4f6a3f4288346481.JPG)
És itt egy kép a hangváltóról:
![[Kép: 907aca26b023fa0b852209d4e55659dca4f6a3f459061243.jpg]](http://kepfeltoltes.org/kepek/907aca26b023fa0b852209d4e55659dca4f6a3f459061243.jpg)
Érdemes volna kicserélni a kondikat?
Előre is köszönöm a segítséget és válaszokat!
András
ui.: Most így néz ki szegény:
Üzenetek: 5
Témák: 0
Csatlakozott: 2009. Jun.
Értékelés:
0
Sajnálom, hogy eddig semmi érdemi hozzászólás se érkezett. Minden jótanácsot szívesen fogadok!
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Szia.
Hát ez így elég halovány :S
A HG2,5 a mai napig változatlan KÜLSŐVEL kapható így ha azzal bajod van cserélheted a most kaphatóra. A két közép csak javítható. hacsak nem találsz egy másik ramaty állapotú ilyen hangfalat amiben a közepek jók és a két hangfalból csinálsz egyet.
A mélyre meg nemsokára mondanak valamit a nagyok.
üdv: vava
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 5
Témák: 0
Csatlakozott: 2009. Jun.
Értékelés:
0
Szia!
Igen, a HG2,5 már cserélve lett. Az eredetit sajnos nem tudom milyen volt. Nekem tetszik a hangja, lehet, hogy nem cserélem ki. A neten nem sok minden van fent erről a hangfalról. Általában dicsérik. Én nem vagyok nagy szakértő, de nekem is tetszik ahogy szól, még ezekkel a gyengébb mélyhangszórókkal is. Szívesen meghallgatnám valami hozzá illővel 
Remélem találok is.
A.
Üzenetek: 2
Témák: 0
Csatlakozott: 2010. Jan.
Értékelés:
0
Hello!Videoton 2550-hez meg vannak a mélyek meg a közép hangszórók is 2-2 db.Ha vki nagy videoton fan elviheti őket ingyen csak ne lomoskodjon itt nálam,csak el kell vinni javítatni mert körbe a gumik szét jöttek,de javítják őket,de én nem bajos kodtam vele volt másik!De középeket keresek vmi jót ami a furatnak megfelel,aránylag jó áron!
AM vki nme tudja,h b mekkora légrést lehet tenni a 2550 videoton hangládára?!!!...vagy mégis hová kéne elhelyezni,ha tudnál segíteni vagy érdeklődsz akkor keress a
...msn  uta13@freemail.hujavascript:emoticon(':?')
Confused
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Az eredeti hangszóróval működik jók, meg a most gyártott 427 rajzszámú középpel.
Ha "légrés" alatt reflexcsövet értesz, akkor semmilyen nem kell rá, az a mélyhsz zárt dobozzal jó.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 2
Témák: 0
Csatlakozott: 2010. Jan.
Értékelés:
0
oké főnök.köszi!
Üzenetek: 1
Témák: 0
Csatlakozott: 2014. Jan.
Értékelés:
0
Hello
Merre található ez az atchivu, amennyiben elkészült ?
Szeretnék hangdobozt venni, és infok kellenének róla !
|