Üzenetek: 1 153
Témák: 6
Csatlakozott: 2008. Mar.
Értékelés:
1
Nekem 2 db van belőle, amiket használok, szóval csak érdekességképpen mondom. 2008. márciusában vettem őket, szóval még a jobb széria (Shala szerint). Shala a mostaniak membránjával nincs kibékülve. Igazság szerint ezek a HSZ-ek reflexben szeretnek dolgozni, de ott igencsak jól teszik a dolgukat (99-es EBP).
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális
Üzenetek: 1 153
Témák: 6
Csatlakozott: 2008. Mar.
Értékelés:
1
Most nézem, hogy ez az SL széria már basszreflex kivitelű.
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális