Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
.oh. Én is valahogy így gondoltam.... De a hüjjét két jével írom.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 577
Témák: 4
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:.oh. Én is valahogy így gondoltam.... De a hüjjét két jével írom.  Bocs,hiányoztam akkor a suliból. .oh.
Üdv Doki!
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Mócsing Írta:Shalafi .
Nekem hitelesítéshez kellene egy db pontosan 1mH-s tekercs . Méret huzalvastagság nem számít csak pontos legyen . Nem tudom van e jelentősége a műszerem 10 KHz-el méri ezt a méréshatárt . Kerestem 1mH-s induktivitást, nem kellett hozzányúlnom, hajszálpontosan annyi volt, majd elküldöm valamelyik nap.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Köszönöm !
A saját címemre küld légyszíves .
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Érdekes, leállt a hangdobozépítés. Mindenki számol, mióta van több mérés...
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
Szia
Ez nem igaz!!! Tegnap egész nap váltót építettem él füleltem. Na jó, én Vifa hszórókhoz terveztem át a váltómat... .oh.
Üdv, Péter
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Én meg a TL-t mérném , ha Bigyónak a papagájunknak nem lenne idűllt csőrmenése .
Üzenetek: 858
Témák: 12
Csatlakozott: 2005. Sep.
Értékelés:
0
Takard le!
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
Szia Mócsing, takard le fekete pulóverekkel azt a kalickát! Akkor majd csöndbe lesz a rikácsoló madarad.
Visszatérve a tegnapi váltómhoz... el is készitettem két félét is. Végre olyan lett, amilyenre vágytam.
Ettől jobbat fülem alapján építeni nem tudok. Innentől mérni kellene. Nagyon örülök neki.
Nemsokára a feleségemmel hallgatózni fogunk, és döntünk, melyik a jobb
Más.
Van olyan hangfalépítő ismerősötök aki tuti jól megcsinálja a hangdobozt? Nemsokára építtetek egy "tökéletes" dobozt hozzá.
Üdv, Péter
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Sajnos pillanatnyilag az asszonyt is le kellene , ammeg képes kimászni alóla .
Üzenetek: 858
Témák: 12
Csatlakozott: 2005. Sep.
Értékelés:
0
És a kalitkából?  Bocs. :?
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Lex , Te az ötleteid alapján , egy tapasztalt nősemember lehetsz .
Amúgy meggondolandó . De cak akkor ha kész lessz az ebéd .
Üzenetek: 858
Témák: 12
Csatlakozott: 2005. Sep.
Értékelés:
0
Én egy tapasztalt ősember vagyok.  Ha kell, tudok csöndet teremteni. 
Egyébként valami nem stimmel. Ha az asszony ebédet készít, akkor hogyan beszél bele a mérésedbe? Vagy a konyhában mérsz?
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
Ha olyankor a konyhába vagy az a baj, ha nem akkor az. A legtöbb nő képtelen 1 órán át teljes csöndben lenni.
Üdv, Péter
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Van egy kis baj.. Találtam két gazdátlan 4,7 mikrós kondit, sztem kimaradt az egyik csomagból... .sir.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Momentán a galérián mérek , de ez semmit sem jelent ,mert nálunk a nappali , étkező , közlekedő , konyha , galéria egy teret képez . Nejem a konyhában csörömpöl , közben halgatja a rádiót /magas letekerve , neki tulajdonképpen egy szub is elég lenne /, és mellette természetesen folyamatosan csipog a Bigyó...
Üzenetek: 674
Témák: 0
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Szörnyű állapot
Üzenetek: 577
Témák: 4
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Mócsing Írta:Momentán a galérián mérek , de ez semmit sem jelent ,mert nálunk a nappali , étkező , közlekedő , konyha , galéria egy teret képez . Nejem a konyhában csörömpöl , közben halgatja a rádiót /magas letekerve , neki tulajdonképpen egy szub is elég lenne /, és mellette természetesen folyamatosan csipog a Bigyó... Madárt a macskának adni,zasszonyt udvarra kirakni,oszt go...
Üdv Doki!
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Bigyó, az nem egy felügyelő véletlenül? Vagy Derrick? annyi van már...
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
OFF
Inspector Gadget = Bigyó felügyelő-nek fordították magyarra. Ilyen béna elnevezést, erre is csak mi vagyunk képesek....
Üdv, Péter
Üzenetek: 858
Témák: 12
Csatlakozott: 2005. Sep.
Értékelés:
0
A szótár szerint a gadget= (ügyes, kis) szerkentyű, bigyó.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Nem , nem , Bigyó az hullámos papagáj . / a feleségének meg Szatyor a neve /
Egyszer az asszony feltette a kérdést , mikor beengedtem a macskát , ő vagy a macska ? Gondolom egyértelmű a válasz , meg az is ki maradt végül a nyakamon .
Józsi .
Hogy lehet letölteni az egész albumot ?
Üzenetek: 674
Témák: 0
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Beag PD256-os szélessávúiról nincs valakinek néhány használható adata? Ilyet keresnek most rajtam...
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:Beag PD256-os szélessávúiról nincs valakinek néhány használható adata? Ilyet keresnek most rajtam...  Úgy kellett volna ellopnod, hogy ne jöhessenek rá, hogy te voltál a tettes
Üdv, Péter
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Hüjjje. 
Mélben érdeklődtek, h. mit tudok ezekről a hszekről, Vas, Qts, Fs, ilyesmire gondoltak... Háát én csak annyit tudtam, h. kívülről 250mm-esek, belül meg van egy tölcsér a csévetesthez ragasztva... Persze ez elszomorított, keresni kezdtem, de a neten sem találtam semmi használható infót...
Eztuán valóban csak egy út marad, ellopni egyet, és lemérni.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
Mondom hogy ügyese(bbe)n kellett vón' ellopni azt a hszt....
Üdv, Péter
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Érdemes lenne nyitni egy kábeles topicot ? Mi a véleményetek ?
Üzenetek: 283
Témák: 2
Csatlakozott: 2006. Jan.
Értékelés:
0
Mócsing Írta:Érdemes lenne nyitni egy kábeles topicot ? Mi a véleményetek ?
Támogatom az ötletedet Mócsing, már én is gondoltam rá  !
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
Mócsingé a megtisztelő feladat, hogy nyisson egy IC-és hangfalkábeles topikot
Üdv, Péter
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
T.Vercetti .
Kösz ! Körülnézek a HUB-on hátha meg van valakinek .
HorsePower.
Akkor nyissunk , remélhetőleg másokat is érdekel .
Üzenetek: 283
Témák: 2
Csatlakozott: 2006. Jan.
Értékelés:
0
Megbeszéltük, biztos vagyok benne hogy nem csak mi fogjuk olvasgatni a témával kapcsolatos hozzászólásokat! .zold.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Gyerekek !
Ezt a szégyent , nem találom azt a girbe gurba end bötüt . Hogy lehet ennyi billentyűt , ilyen kis helyre összezsúfolni ?
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
Há ott van a HOME alatt. Milyen szerencsétlen billentyűzet az?  Vagy laptop? Esetleg ergonómikus billentyűzet?
Üdv, Péter
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Azt megtaláltam , csak nem reagál rá . Alighanem meggebedt .
A topic nyitással kapcsolatos teendőket osszuk fel egymás között . Én kitaláltam ...
|