Üzenetek: 1 153
Témák: 6
Csatlakozott: 2008. Mar.
Értékelés:
1
Keresek Videoton RT6303S-be való FM modult, működőképes állapotban. Akinek van a birtokában, írjon PÜ-t.
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
.ut. .morcos.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 132
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Fehérváron van olyan aki ezeket megbízhatóan javítja.(Nagy János, Lakatos
Ernő)
Üzenetek: 191
Témák: 8
Csatlakozott: 2007. Jul.
Értékelés:
0
korábban vhol írtam,hogy nekem van és nem kell,szóval...
Biztos vagyok benne,h. a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni.
Üzenetek: 1 153
Témák: 6
Csatlakozott: 2008. Mar.
Értékelés:
1
Tudom,csak neked Cleopatra-modulod van nem? nem tudom pontosan passzol-e az RT6303-ba.
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális
Üzenetek: 191
Témák: 8
Csatlakozott: 2007. Jul.
Értékelés:
0
pontosabban aida-é van,de az ua,mint a cleo-é...
hát,nemtudom jó -e bele,de sztem passzol
Biztos vagyok benne,h. a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni.
Üzenetek: 1
Témák: 0
Csatlakozott: 2009. Nov.
Értékelés:
0
Sziasztok.
Egy baratomnak nagy szuksege lenne 1 par
Tesla ARV 3604 dómra.
Nem tudjatok honnet lehetne hozzajutni ?
Esetleg kulfoldrol rendelni ?
Minden segitseget koszonok.
Üzenetek: 2
Témák: 0
Csatlakozott: 2014. Apr.
Értékelés:
0
Videoton DC 3011 vagy DC 3010 mély hangszóró keretet keresek! 1 pár érdekel!!
subrobi220@gmail.com