Üzenetek: 113
Témák: 6
Csatlakozott: 2009. Jan.
Értékelés:
0
Hali!
Sikerült a vaterán beszerezni pár ezresért a fenn említett hangfalpárt! Szokásos problémával, elporlott a habszél.
Azt átcserélném új szélre. Magas és középpel mit tegyek?
Üzenetek: 113
Témák: 6
Csatlakozott: 2009. Jan.
Értékelés:
0
Azért nem kell ennyire segíteni! Akkor legalább azt, hogy különbözik e egy dc 2050től?
Üzenetek: 113
Témák: 6
Csatlakozott: 2009. Jan.
Értékelés:
0
Én is ebből a cikkből merítettem az 5letet! Magasnak HD6,5-493 akkor elvileg jó lenne! Mélyen átcserélem a habszélt. Közép? De egyáltalán miért teték bele? 4k nem lehetett volna már engedni a magasat?
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
A mélyközép nem nagyon használható 2k fölött, szóval ez nem a legjobb ötlet.
Hogy miféle hangszórók jók hozzá, az a váltótól is függ, ami szintén nem egyezik a két hangsugárzónál.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Felirat még lehet hogy van is készleten.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 113
Témák: 6
Csatlakozott: 2009. Jan.
Értékelés:
0
Legalább az Japán?? .haha.
Üzenetek: 113
Témák: 6
Csatlakozott: 2009. Jan.
Értékelés:
0
A tekercsek induktivitás kellene:
a következő szerepel rajtuk:
124 ferrit mag
123 légmagos
108 légmagos
Üzenetek: 113
Témák: 6
Csatlakozott: 2009. Jan.
Értékelés:
0
A régi hozzászólások között már találtam egy ilyet:
"A 112-es induktivitás értéke 820uH ferrittel együtt kb. 1,47-szeresére nő, így lesz 1200uH"
Akkor az enyémek vajon ennél többek vagy kevesebbek?
Üzenetek: 113
Témák: 6
Csatlakozott: 2009. Jan.
Értékelés:
0
Köszönöm!
Mármint mH?
Ez 6dB/ oktávos váltó?
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Igen, henryben mérjük.
Hogy pontosan milyen meredekségű, főleg akusztikusan, azt nem lehet tudni. De a közép kivételével inkább másodrendű szűrők.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.