2013. 01. 27., 15:45
Már sokszor belefutottam, de nem egyértelmű számomra mi az a jóság?
|
videoton dc 2580
|
|
2013. 01. 27., 15:45
Már sokszor belefutottam, de nem egyértelmű számomra mi az a jóság?
2013. 01. 27., 16:18
Ezért voltak jók a rádióamatőrök régen, ők tudták, hogy mi a rezgőkör jósága. :-)
Legegyszerűbben kifejezve, rezonanciafrekvencián érvényes csillapítást jelöl a jósági tényező. http://hu.wikipedia.org/wiki/Jósági_tényező_(rezgőkör) H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2013. 01. 27., 20:23
Az angol változatban kép is van: http://en.wikipedia.org/wiki/Q_factor
|
|
|