Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Inkább az irányítottság zavaró szerintem. Szemből hallgatva nem rossz a felső oktáv, jobb, mint egy mezei HG2,5-nél.
50Hz alá csak kis szobában érdemes hangolni, de a mélytartománnyal sosem volt bajunk, amikor ezeket a 170-es szélessávúkat használtuk.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 26
Témák: 0
Csatlakozott: 2011. Aug.
Értékelés:
0
Köszönöm szépen az infókat. Hát eljutottam odáig a nagy gondolkodásban, számolgatásban hogy inkább egy kétutas hangsugárzó lesz...  Minőségben jobban járok vele. Igazából a szélessávúnál a költséghatékonyságon és a pont-szerű hangzáson kívűl más előny nem jut eszembe. Mindenesetre nagyon hasznos az összegyűjtött infó, késöbbiekben még hasznát veszem. .firka.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
 Szerintem kicsit más világ a kettő, és nehezen lehet az egyik pozitív tulajdonságait helyettesíteni a másikéval.
Kivéve, ha a magashangszórót beültetjük a mélyközép lengőcsévéjén belülre.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 2
Témák: 0
Csatlakozott: 2012. Jul.
Értékelés:
0
Üzenetek: 804
Témák: 2
Csatlakozott: 2006. Sep.
Értékelés:
0
(2013. 09. 10., 7:56)shalafi66 Írta: Szerintem kicsit más világ a kettő, és nehezen lehet az egyik pozitív tulajdonságait helyettesíteni a másikéval.
Kivéve, ha a magashangszórót beültetjük a mélyközép lengőcsévéjén belülre. 
Idézet:"Ez egyszerűen azt jelenti, és az én hangszóróm attól különleges, hogy egyesíti az eddigi hangszórók tulajdonságait, és "egy hangszóróban van három": azaz az enyém egyszerre képes a mély, a magas és a középhangok átvitelére, amit fokoztam még azzal, hogy a hangzási teljesítményt is növeltem. Így ez a hangszóró felülmúlja az eddigi legjobb hangszórókat is" - magyarázta el találmánya lényegét az ifjú tehetség.
Naugye
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Ha csak fele olyan jól szól ,mint arcának mérete ...
Üzenetek: 406
Témák: 3
Csatlakozott: 2012. Jul.
Értékelés:
3
(2009. 10. 28., 19:56)Marci Írta: Sziasztok!
Egy HC17-580-al épített egy utas center sugárzóban gondolkodom, csak 100Hz és 10KHz körüli kiemelése és egyenetlensége zavar egy kicsit.
Nincs rá mód, hogy a frekvenciamenet valamennyire kisimuljon?
Üdvözlettel: Marci
ha létezne olyan hangszóró ami 1 hz től 100 khz ig század decibel hibán belül tök egyenletesen szólna mérőfalban és mérőhelyiségben , és azt betennéd centernek, aztán a hallgatás helyén lemérnéd az átvitelét igencsak csodálkoznál 
vagy, csak próbáld ki egy EQ pluginnel hogy 100 és 10 khz en kiemelsz pár decibelt, rá fogsz jönni hogy közelsem annyira vészes mint hinnéd.
megent jó alapot ad ha csak simán egy olyan hangfalat amivel elégedett vagy, lemérsz átvitel szempontjából a valódi hallgatás helyén.
garantáltan vannak benne szép hullámok, független attól hogy mennyire egyenletesnek kellene lennie.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Nekem legyártották 8 Ohm-os kivitelben ,180-as kosárral .Így egyszerűen betettem a TL-be . Hát ,nem vált be . A kétutashoz képest nagyon vérszegény volt . Szerencsére sikerült elcserélnem 6C33C triódákra .
A kolléga is kísérletezett vele ,neki se jött be . Szerintem jobban jársz 2 utas dobozzal .
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Jó is, amikor 4 éves hozzászólásra válaszolgatnak a fórumozók. :-D
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 804
Témák: 2
Csatlakozott: 2006. Sep.
Értékelés:
0
(2013. 09. 11., 22:55)shalafi66 Írta: Jó is, amikor 4 éves hozzászólásra válaszolgatnak a fórumozók. :-D
Engem még az érdekelne, hogy a triódák mennyivel szóltak jobban a TL-ben...
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
A triódák egyenlőre a polcon relaxálnak . De ha gondolod beleteszem a TL-be őket ,és meghallgatom .
Üzenetek: 255
Témák: 1
Csatlakozott: 2010. Jan.
Értékelés:
3
(2013. 09. 12., 14:35)Mócsing Írta: A triódák egyenlőre a polcon relaxálnak . De ha gondolod beleteszem a TL-be őket ,és meghallgatom .
Amennyiben a rezonanciafrekit eltalálod, egész szépen fognak zörögni
- VR
|