2006. 04. 12., 16:42
Üdv a fedélzeten !
|
A weblapról és a fórumról (hírek, kérések, stb.)
|
|
2006. 04. 12., 16:42
Üdv a fedélzeten !
2006. 04. 12., 21:11
Vagyis:
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 04. 16., 23:26
.szia. Új szmájlikkal, emotikonokkal gazdagodott a fórum, remélem mindenki kedve szerint használja majd.
.ut. Ha sok szóljatok, és leveszek néhányat. .??. H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 04. 24., 13:01
Shalafi!
Meg lehetne oldani, hogy a beszúrt linkek alá legyenek húzva? Vagy más színnel legyenek jelölve, mert nem lehet megtalálni a szövegben, csak ha egérrel végig simogatom a sorokat.
Lex
2006. 04. 24., 13:35
Az aláhúzás böngészőfüggő sztem. Melyik sablont használod?
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 05. 02., 17:23
Itt lesz majd egy webáruház...... http://shop.hangszoro.net/
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 05. 02., 19:55
Lesz közvetlen link is az adott hsz adataihoz a gyártó honlapjára, ha már a webáruházban nem fértek el a hsz adatok?
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 05. 02., 19:58
.hm. van
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 05. 02., 20:11
Tök jó !
Valami megmozdult . .haha.
2006. 05. 02., 20:28
Oppardon télleg... .kopp.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 05. 07., 21:32
Üdv. Kérdésem: A javítások link miért egy üres oldalra mutat? Csak nálam beteg, vagy másnak is?
2006. 05. 08., 7:17
Majd megjavul, ha tudok feltölteni.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 05. 08., 19:03
shalafi66 Írta:Majd megjavul, ha tudok feltölteni. Mi lesz feltöltve? Talán DC 2050E javítás
2006. 05. 08., 19:10
.cigi. Most dolgozok rajta, még nincs kész. Meg is akartam kérdezni, hova kerül majd a kész doboz? Meg igazából a közepet is ki fogom cserélni, mert nem tudom javítani most. Nincs membrán.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 05. 08., 19:11
Különben a nagy és .gonosz. tcom miatt nem megy a feltöltésem, hogy a fene vinné el a magenta gombokat...
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 05. 08., 19:21
.?. Millen mandzsettagomb .?.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 05. 08., 19:49
shalafi66 Írta:.cigi. Most dolgozok rajta, még nincs kész. Meg is akartam kérdezni, hova kerül majd a kész doboz? Meg igazából a közepet is ki fogom cserélni, mert nem tudom javítani most. Nincs membrán. Ezzel tervezem lecserélni a lakásban az LG minihifi kb. 2 literes dobozait, hátha kicsit több hang kijön belőle alul és felül is. De előtte lehet, hogy hazamennek összehasonlításra az eredeti 2050E-vel és aki jobban teljesít az utazik Bp-re a másik pár pedig marad otthon a Fisher mellett. A 2550 pedig a nagykorú Technics torony mellé kerül majd. Akkor ez a pár jó vétel volt, csak mély javítás és közép, valamint magas csere volt szükséges. És akkor a külső szépségét még nem is említettem az igényes kábelmegoldással együtt.
2006. 05. 08., 20:02
shalafi66 Írta:Különben a nagy és .gonosz. tcom miatt nem megy a feltöltésem, hogy a fene vinné el a magenta gombokat... Én rollerral járom a Netet, csak olcsóbb, gyorsabb és stabilabb a magentánál. ![]() De csak akkor tehet ilyet az emberfia, ha van egy ilyen elérhető adótorony a közelben és nincs árnyékolva.
2006. 05. 08., 20:31
Háát igen, sajnos amint adsl-em van, és tcom területen vagyok .tok. mindegy ki a szolgáltatóm...
Azér én kezdek félni, h. túl sokba fog kerülni ez a 2050.... H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 05. 08., 21:20
shalafi66 Írta:Háát igen, sajnos amint adsl-em van, és tcom területen vagyok .tok. mindegy ki a szolgáltatóm... Legalább el tudom költeni azt a sok pénzt, amit megsórolok a Neten. .haha. Így mulat a magyar .pia.
2006. 05. 09., 7:04
A javítás rész kijavítva.
.nover.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 05. 09., 16:07
shalafi66 Írta:A javítás rész kijavítva. Megnéztem. Egy kérdés, ha már mulatni akarok : Mivel a magas és a közép is cserélve lett, a hangváltón nem kell valamit módosítani emiatt? .?.
2006. 05. 09., 16:41
Nyakig voltam/vagyok a váltóban, de addig nem akarok újra hozzáfogni, míg nincs meg az új közép.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 05. 10., 13:30
shalafi66 Írta:Nyakig voltam/vagyok a váltóban, de addig nem akarok újra hozzáfogni, míg nincs meg az új közép. Nos akkor egy valóban, teljesen újraépített hangfalpár lesz a birtokomban.
2006. 05. 16., 7:50
Megvan a 101. regisztrált felhasználó. .udv.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 05. 21., 13:47
ÜDV!
Képet lehet küldeni a hangfalak és erősítők közé a mindenesbe?mer nekem van egy 1025-ös ORIONom és hátha kell egy nagyobb kép róla. hali
2006. 05. 21., 18:08
Persze lehet képet küldeni, az emailcímemre várom.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 05. 26., 8:33
Shalafi? Mikortól lehet a webshopról rendelni?
2006. 05. 26., 9:04
Majd ha kész leszek vele, és föntre a linkek közé bekerül. Hogy ez mikorra várható, háát azt nem tudom. Hetek kérdése még.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 05. 26., 10:20
No jó, akkor küldök inkább egy mailt. .ok.
2006. 05. 26., 17:51
shalafi66 Írta:Majd ha kész leszek vele, és föntre a linkek közé bekerül. Hogy ez mikorra várható, háát azt nem tudom. Hetek kérdése még.Isten malmai lassan őrölnek...
Üdv, Péter
2006. 05. 26., 18:29
Háát még az enyémek...... (kivéve, ha a fent említettel rokonságban vagyok...) :|
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 06. 10., 11:07
Örülnék neki, ha ki lenne rakva egy térkép, hogy pontosan hol is vagytok. Vagy mondjuk szövegesen is elég lenne. Ha erről jössz, akkor erre és erre...
Vettem félénkség elleni gyógyszert, csak még nem mertem bevenni.
2006. 06. 10., 12:39
Szia
Ha messzebbről közelíted meg fehérvárt, akkor a www.agip.hu jobb alsó sarkában lévő útvonaltervezőt javaslom. http://www.agip.hu/webcontent.omeco/folder_2650.html Shalafi mindjárt bedobja a térképet, hogy helyileg egészen pontosan hol van a Havranek utcán a cég. Remélem jó helyre tettem a jelölést
Üdv, Péter
|
|
|