Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Ez a Három az egyben Bt. Az árlista pedig ittvan: http://www.freeweb.hu/xmiki/arlista.html
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Nagyon köszönöm!
Emberek ez nagyon olcsó .sokk. .sokk. .sokk. (legalább a triplájára gondoltam! Amúgy mi az álltalános vélemény a tvm-ről (leginkább az ARN-226-07/8-ról)? üdv:vava
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Talán az egyetlen arn 226, ami T-S paraméterek alapján használhatónak látszik (számomra). Az átvitele érdekes, de ettől még lehet jó. Annyit megér amennyibe kerül sztem.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
És szerintetek ehez a tvm-hez mien csipogó lennea jó???
(leginkább az itteniek közül érdeklődnék de ha van valakinek más ötlete arra is kiváncsi lennék)
Üzenetek: 564
Témák: 10
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
Elég furán gondolkodsz hallod... Van az a tesla mélyközeped, vettél hozzá egy fos DTF12-t. Most vennél egy arn-t... Miért? Azoknál a kettőhuszonhatosoknál jobb mélyközepek is vannak itt. .forog.
Dóm-téren már inkább gondolkodnék, bár most igen kellemesen csalódtam a HG2,5-ben. (köszi, Shala!  )
Üdv: spexcel!
Üzenetek: 577
Témák: 4
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
spexcel Írta:...bár most igen kellemesen csalódtam a HG2,5-ben. (köszi, Shala! ) Héé,neked millen hágéd van?
Üdv Doki!
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Egy pár a féltve őrzött 2004-es széria utolsó darabjaiból.... .sir.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 577
Témák: 4
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:Egy pár a féltve őrzött 2004-es széria utolsó darabjaiból.... .sir. Az millen vót?
Üdv Doki!
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Támolyogtatott vasmagos. A jelelnleg fentlévő mérések arról készültek. Még nem volt időm lecserélni... .zzz.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Ezeket most azért kérdezem mer egy új projektbe kezdtem!
Isten ments hogy az előzőhöz vegyek cuccokat!
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
És azokat a fos sal dómokat nem vettem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
.ehes. Meg ne egyétek itt egymást. .foz.  Nekem semmi gondom az új projecttel. Ha ARN, akkor arn.  A választás szabad.  De tény, h. spexcelnek abban igaza van, a H2000-nél inkább a mélyközepeket érdemes nézni, a magasakat kevésbé.  Talán fordítsd meg, ARV magas, HA.. mélyközép.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Nekem egy bajom van az arv magasokkal: nem mennek elég magasra!
Szerettem volna ha legalább 22 000 hz-ig elmenne de nekik csak 18 000 ig megy el. (tudom hogy az ember 20 000 felett nme hall de akor is...)
De nem ragaszkodom mélyben sem a arn-hez csak hangilag mi a külömbség a kettő között? (lágyság, pontosság?????)
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Én is ezt néztem de ehez meg már kéne nekem egy közép sugárzó is arra meg nincs keret meg akkor háromutat kéne építeni abba meg nme merek belevágni!
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Nagyon szemeztem a HA 25 1544-479 AM-el is de ha hazajönnék az asztalostól egy akkora dobozzal lehet hogy abban kéne aludnom az éjjel.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
De most szétoffoljuk a TVM-topikot... .forog.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 564
Témák: 10
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
A TVM-ek közül én az ARV104-et válazstanám. Ha az xoverfrekitől kb. 14-15kHz-ih lineáris, az már több, mint elfogadható. 15-16kiló után én együtt tudok élni egy kis eséssel... Elvégre nem a denevéreknek készítek dobozokat. 
Persze azért nem baj, ha ott is van valami...
Egy szó, mint 100: az az ARV104 3E Ft-ért jó ajánlat.
ps.: mélyközépet inkább innen válassz; sokkal jobb a terméktámogatás... .zold.
Üdv: spexcel!
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
.forog. Úgy 8k-ig lineáris az egyik, a másik meg 10-ig kb. Engem viszont lehet, h. zavarna a 10k fölötti 4-6dB emelés.  De 3000-ért ez elég jó sztem is. Az előbb is ezt ajánlottam volt. http://www.tvm-valmez.cz/index.php?id=10...197&catg=5
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 564
Témák: 10
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
Azt a "kis" puklit el lehet nézni ennyiért. Ilyen linearitás a teljes tartományban létezik, csak az van ráírva, hogy Made in Denmark!
szerk: egyébként azt hiszem közel járok az igazsághoz, ha azt mondom, hogy valami ilyesmi volt az altiusban... Az ott végrewhajtott modot javaslom, a H2 HG2,5 - nél is segített.
Üdv: spexcel!
Üzenetek: 564
Témák: 10
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
A peerless, de a v-line és a scan speak is made in denmark továbbra is. .??.
Egyes sorozataik kínában késülnek, de ezeket csak wholesale-ben, gyártóknak adják tovább.
Üdv: spexcel!
Üzenetek: 577
Témák: 4
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:...Akár HG1,9 is lehet... a mérések szerint... talán. Még gondolkozok rajta kicsit.
Közben megszületett az átvitel-diagram róla: http://hangszoro.net/laci/forum/623_8.GIF 5kHz-től még jó is a görbe,de a ksss cccsss..stb produkciója ebből azért nem derül ki.
A tévéemm mélyközepek védelmében csak annyit,hogy az arn150-es úgy ahogy használható mellé két útban,a ha15 sajna nem.
ui.:persze a ha15-öt csak nagy közelítéssel nevezném mélyközépnek,inkább mély.Több basszus csiholható ki belőle,mint tévéemmes kollégájából.Küzdötem is ellene mire...(mer én egy ollan furcsa szerzet volnék,aki inkább visszafogja a basszust)
Üdv Doki!
Üzenetek: 577
Témák: 4
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:Már nem denmark. Egyébként ilyesmire gondolsz? .nyelv. http://hangszoro.net/laci/forum/d27tg05_2.gif
Különben ez a vifa magas nekem a linearitása ellenére sem tetszik... Miért,amiben hallottam eddig,ott jól szerepelt?
Üdv Doki!
Üzenetek: 564
Témák: 10
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
Ott a d-s-t-nél azokra a sorozatokra gondoltak, amiket én is írtam. Amit csak OEM árusítanak. Amik Kínában készülnek, külön ki is vannak emelve. Olvasd át jobban a lapot.
Pl. peerless BC, SC valóban kínai, de a PL és az XT, stb. továbbra is dán.
Üdv: spexcel!
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
.sokk. .sokk. .sokk.
Tehát akkor ki meiket tartja mmegfelelőnek a ARN 226-07/8-hoz?
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 577
Témák: 4
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
vava Írta:.sokk. .sokk. .sokk.
Tehát akkor ki meiket tartja mmegfelelőnek a ARN 226-07/8-hoz? A hágék közül a kétésfelest,vagy az áervészáznégy.
Üdv Doki!
Üzenetek: 564
Témák: 10
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
Megvetted má' ezt az ARN-t, hogy extenzív PR és direct sales tevékenységem ellenére sem vagy hajlandó végre megfelelő döntést hozni, és venni egy H2000 mélyközepet és egy ARV104 magast?
Ez egy korrekt páros, javítson ki, aki úgy gondolja, hogy csak shaláéknak lobbizok...
Üdv: spexcel!
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Még nem vettem meg!
Eddig volt egy elképzelésem (úgytünik nagyon rossz volt) és most meg teljesen elbizonytalanítottatok és már azt sem tom hogy fiú vagyok-e vagy lány!
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Mit kell ezen bizonytalankodni, arn 226 + arv104, és kész.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
vava Írta:már azt sem tom hogy fiú vagyok-e vagy lány! Nézz körül a gatyádban ! .gonosz.
Üzenetek: 564
Témák: 10
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
Újabb turpisság, bár én ebben a szakmában már semmiben nem lepődök meg... Ezt figyizzétek.
Monacor DT-104 (5500Ft) = TVM ARV-104-04
Monacor DT-78 (3500Ft) = TVM ARV-78 (ennek per Kopf nem tudom az árát)
Hát ez sem semmi. Most akkor a TVM szállít a Monacornak, vagy mindkettőnek olcsón dolgozó, mandulaszemű kollégái vannak? .forog.
Üdv: spexcel!
Üzenetek: 234
Témák: 1
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Nem, a Monacor forgalmazza a TVM-eket, de semmi sem indokolja, hogy tölük vasaroljunk kétszeres aron.
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Ezt már én is észre vettem de mondom nem említem meg itt nehogy mégnagyobb hülyének tünjek mint már amúgy is vagyok. De ezek szerint igazam volt.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 674
Témák: 0
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Üzenetek: 577
Témák: 4
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Egy nem rég kreált "óccsóprojekt",ami házimozi célokra készült,de minőségében annál azért tovább mutat egy kicsikét.
A doboz belső méretei  zél.xmély.xmag.:16;20;24cm.
Mélysugárzó:tvm arn1500308(8ohm)
Magas:tvm arv1040408(8ohm)
A reflexnyílás dobozból kialakítva ami 16x16cm-os lapból áll,úgy hogy a "rés" 0,75x16cm.(hátra néz,előre el sem férne  )
A váltó 6-12db/oktávos,a mély a hatos.0,68mH(h2000)légmagossal párhuzamosan egy "soros"rc,ami 470nF,illetve 1ohm.Korrekcióstag a méllyel párhuzamos "soros"rc,ami 6,8uF,illetve 6,8 ohm.
A magas 12db/ oktávos.A soros kondér egy 3,3uF-os c219 párhuzamosan egy 150nF-os zöld ero típussal. helyett egy 560nF-os (shalás)remix,velepárhuzamban c219-es 2,2uF,meg ezekkel is párhuzamban az előbb emlitett ero A párhuzamos tekercs egy 0,43mH(h2000).Lpad 4,7-10ohm. A minuszos kivezetés meg a váltó közé 1ohmos mittomén milyen ellenállat
szerk.:mee,hogy ez lett a végső állapot. .puff.
Üdv Doki!
Üzenetek: 577
Témák: 4
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
|