2006. 06. 10., 14:41
Ez nagyszerű. Ha Zsámbék (Zámoly) felől jövök, pont a Havranek útra érkezek?
Vettem félénkség elleni gyógyszert, csak még nem mertem bevenni.
|
A weblapról és a fórumról (hírek, kérések, stb.)
|
|
2006. 06. 10., 14:41
Ez nagyszerű. Ha Zsámbék (Zámoly) felől jövök, pont a Havranek útra érkezek?
Vettem félénkség elleni gyógyszert, csak még nem mertem bevenni.
2006. 06. 10., 15:50
cofe Írta:Ez nagyszerű. Ha Zsámbék (Zámoly) felől jövök, pont a Havranek útra érkezek?PONTOSAN! És ha Zámoly felől jössz, a bolt jobbkézre lesz, sárga szinü kivülről, és egy nagy Videoton felirat van rajta (Videoton TV-khez itt kapható távirányító reklámszöveggel.) És csak röviden nyomd a csengőt, mert bazi hangos!! .hehe.
Üdv, Péter
2006. 06. 10., 22:40
Köszönöm.
Vettem félénkség elleni gyógyszert, csak még nem mertem bevenni.
2006. 06. 11., 7:13
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 06. 21., 19:43
Shalafi!
Miért kapok email-t, ha a "honlapról" topikba új hozzászólás kerül? Tudtommal nem állítottam be. És nem tudom, hol lehetne kikapcsolni. Az értesítés rész a profilomban nemre van állítva.
Lex
2006. 06. 21., 20:02
"Leíratkozás a témáról" linket keress.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 06. 29., 21:35
Azt figyelem, hogy azért szépen lassan szaporodunk... Egyre gyakrabban látni 4-5főt a jelenlévő fórumozóknál!
Lassan lehetne egy chat is... .zold.
Üdv: spexcel!
2006. 06. 29., 21:40
Csak ki kllet ejtened (le kellet írnod) --------> off antás én már gondoltam rá
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 07., 12:06
Hová lettek a "kínai csodák" ???
2006. 07. 07., 13:54
"Változik, átalakul minden." Egyelőre a régit nem tartottam érdemesnek arra, h. a lapon maradjon. Majd nemsokára lesz egy teljesen új, másféle, amit egész más szempontok szerint készítek. Idevágó idézet: "Vezéreljen a szeretet!"
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 07., 21:07
Hmmm. Konkurrencia és szeretet? Ez sosem fog összepasszolni. De azér kíváncsi vagyok rá...
Ma is láttam őket sajnos. Már a csomagolás alaggya magát, hangzatos, divatos stb. pfuj. Rosszak az esélye(in)k. Szerk: merő jóindulat vezérel!
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 07., 21:28
Ez egy olyan termékcsoport, ahol a kulcsszavak sokkal inkább a következők:
elegancia, kiegyensúlyozottság, harmónia, előkelőség, funkcionalitás... Nem mondom, hogy ezek teljes mértékben megvannak a H2000-nél, de szerencsére még nem jött rá a SAL és a cemende sem. Azért a cemende próbálkozik a Caesar-ral, úgy tűnik ők is rájöttek valamire... .forog. Szerencsére a dobozt ott is elbaxták.
Üdv: spexcel!
2006. 07. 07., 21:33
Kedves Spexcel!
Ezeket én helyből nem tudom megenni... (mondhatni kihányom) gyakorlott multiban vásárlók viszont zabálják. .ehes.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 08., 7:07
Spexcel, a dobozt? Akkor várj csak. Ezek egy 160-as hangszóró paraméterei szerinted?
fs 82,3Hz; Qms 5,38; Qes 3,99 Qts 2,29; VAS 9,3; Le 0,3 mH; Mms 10,9; Cms 0,34; X max 2mm; Sd 138,92 ;BI 3,3N/A; SPL 83db Mert azok, méghozzá a caesar 305 26-é. Ezekután a dobozzal lehet a legkisebb baj. Zárt és kész. Mint az az osztály, ahova a tervezőt (ha volt olyan), jól el kéne dugni... Ott majd vigyáznának rá.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 08., 8:27
Nem a technikai dolgokról van itt szó. :? Próbáltak olyan látszatot kelteni, ami a sikerhez kell. Végre kidobták a sárga meg hupikék membránokat, és valami komolyságot vittek a dologba. Ettől függetlenül a hangszóró xar. .zold.
Üdv: spexcel!
2006. 07. 08., 8:31
Végre? A caesar legalább két éves hsz emlékeim szerint.
De ne offoljunk, mer nna, minek azt. Egyébként mondták már páran, h. a H2000 is színezett habanyagból süsse a széleket.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 08., 8:36
shalafi66 Írta:...mondták már páran, h. a H2000 is színezett habanyagból süsse a széleket.Jézusom...!!! Ne... .pia. Őket tiltólistára kellene sztem tenni. .zold.
Üdv: spexcel!
2006. 07. 08., 12:15
shalafi66 Írta:fs 82,3Hz; Qms 5,38; Qes 3,99 Qts 2,29; VAS 9,3; Le 0,3 mH; Mms 10,9; Cms 0,34; X max 2mm; Sd 138,92 ;BI 3,3N/A; SPL 83db Hát nem egy basszreflex szubwuffer. 8) shalafi66 Írta:Mint az az osztály, ahova a tervezőt (ha volt olyan), jól el kéne dugni... Ott majd vigyáznának rá. OFF, de az ikon láttán nem bírom kihagyni: láttad esetleg a "Zombinővér - az élőhalottak éjszakása" című remekművet a Titanic filmfesztiválon?
2006. 07. 08., 12:30
Hm, nem láttam. Kár
http://www.graveyardalive.com/ mert nem látszik rossznak. Legalább nem alszik be a közönség rajta.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 21., 7:53
Azt írja Shalafi nekem (freemail boxomra jött):
"Kedves, Ezt a levelet azért kaptad, mert a(z) Hangszóró 2000 Kft. fórumon a(z) "Mérőműszerek" téma...... ....... Üdvözlettel: Admin - Hangszóró 2000 fórum" Köszönöm, Kedves! .haha.
2006. 07. 21., 8:10
Hüjje. .nyelv. Nem én írom, ez automatikus értesítő, a BB alapú fórumok ilyet küldöznek, ha kéred.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 21., 8:34
Á, azok odaírják a kedves után a felhasználó nevét...
2006. 08. 31., 23:38
Az erősítünk topikból eltűnt egy csomó hozzászólás (a többit nem néztem). Ez a kis akadozás, lehet, hogy az adatbázisra is ráment.
.tor.
Lex
2006. 09. 01., 0:28
Ez van, ahogy látom vesztek el felhasználók, hozzászólások, fájlok, mindenkitől elnézést kérek. A szolgáltató is ezt teszi ilyenkor általában, de én egyelőre még nem kaptam választ, ha lesz időm majd telefonon kifaggatom arról, mi lett a szerverrel.. Éltem már át ilyet máskor is, talán meghalt egy winyó..
Én pedig jó (lusta) admin lévén nem csináltam mentést a fórumról kb. az elmúlt fél év alatt egyszer sem. Ma reggeltől látom ez mekkora hiba is volt. Csak nekem elég hosszadalmas egy 12megás adatbázist letölteni, és a szolgáltató elvileg napi mentést végez... Vagy nem.... Eddig ebben a tudatban éltem.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 09. 01., 8:46
Hát igen. Gyakorló (öreg róka) rendszergazdaként nem tudom eléggé hangsúlyozni a biztonsági mentések fontosságát. .!.
Üdv., Pagrus
--- Isten őrei lassan mormolnak.
2006. 09. 01., 9:45
Azért ez a veszteség még kibírható.
Láttam már az ab. teljes kiürítését is fórumokon.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 09. 01., 18:54
Ezzel nem értek egyet. Ez olyan, mint amikor a politikus azt mondja, hogy 1-2 emberi áldozat belefér. Ha viszont ő lenne az egyik áldozat, akkor már "természetesen" nem férne bele. Szóval, gondolom, adat eltűntetési szolgáltatást nem rendeltél, úgyhogy tessék reklamálni a pénzetekért. .telefon. .morcos.
Ha az én ügyfeleimnél tűnt volna el ennyi adat, már keresztre feszítettek volna és máglyán égettek volna el. .tuz. És ez halál komoly. .??. .puff.
Lex
2006. 09. 01., 18:59
Békés ember vagyok én.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 09. 01., 20:07
Lex Írta:Ezzel nem értek egyet. Ez olyan, mint amikor a politikus azt mondja, hogy 1-2 emberi áldozat belefér. Ha viszont ő lenne az egyik áldozat, akkor már "természetesen" nem férne bele. Szóval, gondolom, adat eltűntetési szolgáltatást nem rendeltél, úgyhogy tessék reklamálni a pénzetekért. .telefon. .morcos.Rosszul közelíted meg a dolgot. Shalafit azért senki nem fizeti meg, hogy az adatok biztonságáért feleljen. Amint ezt eléred Sándornál (ennek az esélye=0) hidd el hogy kitalálna valami napi/heti mentés dolgot. Vagy nem jó a meglátás?
Üdv, Péter
2006. 09. 01., 20:47
Én nem Shalafit hibáztatom (bár a saját munkája megóvására menthetne), hanem a szolgáltatót, akinél a szerver és az adatok vannak.
Lex
2006. 09. 01., 23:08
A weblap és fórum statikus részéről természetesen van mentés minden változtatás után. Csak az adatbázisról nem készült. Egyébként Peti ne mindenért a céget és a vezetést okold már. Nem most először írod ezt Sándorral kapcsolatban:
topeti Írta:ennek az esélye=0Én ezt nem így látom. Minden ésszerű kiadást és minden ésszerű fejlesztést támogatni szokott. H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 09. 08., 18:59
Nincs remény az elveszett hozzászólások rehabilitására?
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 09. 08., 19:15
Nincs, írjatok helyette másikat.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 09. 08., 19:56
Ma már 2-edszer kell lebiggyesztenem a számat.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem. |
|
|