2006. 07. 11., 19:50
Jah bocsi. Soha nem hallodtam róla
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
|
Én ezt hallgatom MOST...
|
|
2006. 07. 11., 19:50
Jah bocsi. Soha nem hallodtam róla
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 12., 10:31
JÓZSI !! Zene füleidnek
![]() http://hangszoro.net/laci/mp3/Jethro_dolly.mp3 Itt pedig a Lex magfa jusz is asz enyém .hehe.http://hangszoro.net/laci/mp3/Lesz_maga.mp3
Üdv, Péter
2006. 07. 12., 11:11
Mégety illen és megneveszem aszta natykalliberü löffetyvert. .puff.
Eszt télleg nem lehet josszanul elvi selni. .sor. .pia.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 12., 11:27
Én meg a Psotának és Karádynak.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 12., 11:28
Egyébként most nézem és hallgatom: Joe Cocker: live in Berlin
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 12., 11:56
h_jozsi Írta:Mégety illen és megneveszem aszta natykalliberü löffetyvert. .puff. Csatlakozom
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 12., 12:13
Emberek!!!!!!!!!!!
Most tudtam meg hogy a solaris fuvolása itt lakik az utcában!!!!!!!!!!! Megyek dedikáltatni a lemezeimet!!!!!!!! .udv.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 12., 12:24
Annie Lennox nem lakik valaki szomszédságában esetleg? .........
Vagy Lárika, nekem ő is megfelel... H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 12., 12:36
Ne zavarj össze, Plútó a kutyaházbn lakik. Disney-nél... Esetleg ismertem egy Plútó nevű gazfickót, valami ördögféle volt odalenn... Délen....
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 12., 13:07
Van egy MINI LP-m (Úton a Föld felé) dedikálva Török Ádámtól és hirtelennemjuteszembe ki a billentyűstől.
Szerk: nemjutotteszembe hát megnésztem. Németh Károly.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 12., 20:15
vava Írta:Emberek!!!!!!!!!!! A Kollár Attila? Asz etyik tag, csak már nemtudom mellik, ety haverommal járt vallami felsőfoku oskolába. A haver neve történetesen Wagner, de szerrencsére nem aszonos asz etyépként tejjesen eltünt forrumtárssal, kivel oly jokat alkudosztunk hijjába. .foghijas.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 12., 20:40
Bezony az Atilla!!!!! Jó mi?
És meglepődésemre nem egy (híres) zenészre jellemző háza van. Tök normális izlésesen megépítette ház és berendezett udvar. Két tök átlag autó az eggyik az övé a másik a feleségéjé. Bennt nem voltam de tervezem hogy beszéljek vele és remélem beisfog engedni.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 13., 6:33
Az autók márkáját, tipusát szabad elárulni, hogy mit jelenthet az átlagos autó nálad?
Üdv, Péter
2006. 07. 13., 6:57
Feleség egy fiat puntó nemtúl régi max 5 éves lehet
És egy opel astra sztem kb 3 év körüli
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 18., 18:43
Torony rádióóóó!
Jethro Tull: Tick as a Brick (koncert verzió, a Bursting Out lemezről) Csurog a nyálam, egy az egyben úgy játsszák, mint a studiólemezen. Mócsing meg mindjárt verekedni akar. Már ha kialutta magát...
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 18., 18:49
Pest környékén lehet fogni azt a torony rádiót?
és hány megán nyomják?
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 18., 18:57
94,4
Pest környékén sehol. Békés kb. 10 km-es körzetében, de olyan távolságban (pl. itt Csabán) is már komoly antenna kell hozzá, és így is zajos. De megéri. Igaz hogy nem arra néz az antenna.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 18., 19:14
sejtettem .morcos. .morcos. .morcos.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 07. 18., 19:23
Sorry. .zsepi.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 19., 6:53
Hallgasd monoban , kevésbé zajos .
2006. 07. 19., 9:25
Kompromisszumos megoldás gyanánt a stereo blend nevű kapcsolót használom. Ez dinamikusan működik, az áthallás rovására csökkenti a zajt. Mikor már csak zaj van, abszulút mono. .zold.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 19., 9:32
Erősíteni nem lehet? .zold. A zajt.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 19., 13:17
A kérdést sem értem. .hehe.
Az antenna egyébként rögtön a fejnél meg van erősítve, kb. 10dB-vel.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 07. 19., 20:04
Shala olyan kérdésem van, hogy nem maradt-e esetleg nektek 1 pár régi VIDEOTON-os emblémátok/logótok?
2006. 07. 19., 20:24
Az a kis műanyag jelzés az előlapokról? Az nem maradt. Nekünk nem is volt csak a veszprémieknek. ~20éve.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 07. 19., 21:21
Igen, arra gondoltam. De azt is látom, hogy ezt eléggé rossz helyre írtam, mert Én most nem ezt hallgatom.
2006. 08. 01., 20:46
Tegnap éjel az Orion űrhajó fantasztikus kalandjait néztem , Taliándörögdön !
2006. 08. 01., 20:57
Mos télleg ufókalandod .ufo. vót, vatycsak asz Antennahungárija parabolaantennáját nészted annak a sörútálat melékhatásaként? .sor. .pia.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 08. 01., 21:30
Szia Jozsi .
Az antennát sajnos nem tudtam közelebbről megnézni , mert ahhoz sorszámot kellene húzni . Az udvaron volt a vetítés . Több érdekes műsort is láttam , majd leírom pontosan . Holnap lehet hogy lemegyek a Boban Markovicsra .
2006. 08. 02., 8:30
Antennát lehet nyerni sorszámmal? .hehe.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 08. 03., 1:02
Nem nyerni lehet Te bamba .
Huszas csoportokban tartanak bemutatót , másszóval , üzemlátogatás . |
|
|