Üzenetek: 674
Témák: 0
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Hol találtad ezeket?
Üdítő képek! .udv.
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Nekem is van egy pár ien. Majd beszkennelm és felrakom ha megtalálom. De szerintem nagyon jók.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 265
Témák: 5
Csatlakozott: 2007. Jan.
Értékelés:
0
Sziasztok!
Ugy gondoltam, nem nyitok ennek uj topikot, de ime egy gyongyszem
a Videoton gyarbol
http://www.vatera.hu/videoton_hagszoropar_24457258.html
(Nem reklam...)
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
Üzenetek: 132
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
VT Audiotechnika Kft (videotonon belüli cég) Videoton logóval impotálta
Koreából. Ez a cég fejezte be az összes hifi termék (tuner erősítő stb) gyártását. Hamarosan csődöt jelentet és felszámolták.
A hangszóró és hangdoboz gyártás akkor még folytatódott .