2006. 08. 21., 18:48
Máj kell, Dzsekszon .?.
Üdv, Péter
|
Keresett zenék
|
|
2006. 08. 21., 19:31
Eeeember!
A Mahalia csak vezetéknevében azonos az általad ismert Michael Jacksonnal. Egyébként pont ollan néger énekesnő mint Aretha, aki viszont a 2száz évvel korábbi elnökkel névrokony. .morcos.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 08. 21., 19:39
h_jozsi Írta:Eeeember!Mahalia Jackson az van egy CD-n nekem, de nem éppen hifi, mert hogy igen régi az eredeti felvétel.
Üdv., Pagrus
--- Isten őrei lassan mormolnak.
2006. 08. 21., 19:48
S miket énekel rajta?
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 08. 21., 19:58
Ms Mahalia Jacksontól van vagy kilenc lemezem. Tehát jó helyen kérdezel.
Azért teljesen mást énekel(t) a két emlegetett hölgy. Aretha inkább soult, Mahalia pedig spirituálékat, ritkábban gospelt. Ami talán hasonló a kivételesen jó hangon kívül a származási hely, mindketten a Mississippi közelében születtek. Mégis konkrétebben lehetne tudni, melyik felvétel érdekel? Mert nem jut semmi használható eszembe az eddigi leírásból. ![]() ![]() H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 08. 21., 20:07
Bár tudnám! Régi tradicionális darab asszem, millióan előadták már. Biztos az nem az övé az első. Csak kiemelkedő. Egyszál női hang minden kiséret nélkül egy jó akusztikájú templomban. Még a sekrestyést is kikergették.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 08. 21., 20:09
Ha már néger nő... akkor inkább Tracy Champan
Alapból utálom a néger hangú nőket, mert túl erősen énekelnek, semmi líraiság nincs a hangjukban, nem tudnak halkan bársonyosan énekelni. Szóval Champan nagy kivétel mert őt szeretem.
Üdv, Péter
2006. 08. 21., 21:57
h_jozsi Írta:S miket énekel rajta?Hét végén tudom megnézni, úgy emlékszem, spirituálékat. Paul Robeson-ra asszociáltam róla, az első amerikai néger operaénekes, aki befutott és világhírű lett. Atléta és fantasztikus basszus-bariton énekes volt. Szépen énekli az Internacionálét, egy részét oroszul :o (a McCarthy korszak csak később, az ötvenes években kezdődőtt). http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Robeson
Üdv., Pagrus
--- Isten őrei lassan mormolnak.
2006. 08. 22., 21:15
Lehethotya Robeson jó tipp. Mintha ő is elkornyikálta vóna asztamire éngondolok csak nagybőgő fekvésben.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 09. 01., 12:11
shalafi66 Írta:Ms Mahalia Jacksontól van vagy kilenc lemezem. Tehát jó helyen kérdezel......Szóval jó nagyon az a videó, amit feltettél. A Cesaria Evora nem tetszik? Láttam, bekukkantottál, de nem töltötted le.
Üdv., Pagrus
--- Isten őrei lassan mormolnak.
2006. 09. 01., 12:22
Bocs, még nem volt időm.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 09. 01., 19:21
Vagyis a tűzfalnak voltak kétségei, de már megy a letöltés.
Itt ragadom meg az alkalmat, hogy megkérdezzem, valaki esetleg ismeri-e Dee Dee Bridgewatert? H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 09. 02., 21:15
Paszz. A didi-ig jó hangzik. De miaz a hídviz?
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 12. 19., 22:57
tudom, hogy off, vagy inkabb reverse, de ha valakit erdekel, van harom jazzlemezem(cd) Stan Getz - what's new, Dave Bruebeck - blue rondo a la turk, es a mokasabb hangvetelu muvek kedveloinek Dizzy Gillespie - ohh-shoo-be-doo-be (nem tevedes, nem fredi az eloado ;])
2006. 12. 30., 11:39
Kedves Mindannyian!
Vennék ABBA - LP, SP lemezeket. Jó állapotúak érdekelnek. CD, MP3 nem kell. BUÉK! Üdv! SMA
2007. 01. 05., 22:33
Hali!
Supermax - Ain't Gonna Feel számot kersem DC-n és torrenten kerestem ezt a számot de még sehol sem találtam, mp3-ban szeretném letölteni vagyha valakinek megvan elküldhetné nekem Emailben, hátha megvan valakinek.
2007. 01. 07., 13:08
Többször rákerestem nálunk is DC-n , itt sincs .
2007. 01. 07., 13:42
Én már elméleztem neki, bár nem DC-n találtam, az tény, olyat sosem használok.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 01. 07., 15:36
Már én is megtaláltam neten,de köszi a mailt, annyit hozzátennék hogy az nem aza szám amit küldtél, annak a cime: It's a long way to reach heaven, az utolsó szám a lemezen.
de azért kössz a szándék megvolt aza lényeg
2007. 01. 11., 17:10
Helló!
Ti hol veszitek a jó állapotú használt dzsessz-CD-ket?
Üdv: Cirrus
Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
2007. 01. 11., 17:28
cirrus erdemes mindenhol nyitot szemmel jarni, en a harom fent emlitett lemezt pl a sparban vettem... ott porosodtak a magyar neoparaszt gyujtemeny koze ekelodve.
amugy antikvariumokban kell korulnezni.
2007. 01. 11., 17:30
Mi a Sparban kaját szoktunk venni. Vagy nem egyre gondolunk? Az antikvárium alatt zenei antikváriumot értessz?
Üdv: Cirrus
Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
2007. 01. 11., 17:42
igen, egyrol beszelunk, azert mondtam h erdemes mindig nyitott szemmel jarni, en se gondoltam volna hogy talalok ott ilyeneket. midnig van nehany abszolute nem a profiljukba tartozo termek kirakva valahova, akkor eppen ez volt.
es vannak vegyes antikvariumok, konyvekkel foglalkoztak, de kesobb bevettek lemezeket is. ezekben az a jo hogy olyan lemezek is elokerulhetnek innen amik magyarorszagon nem is voltak forgalomban. (ha fehervar-kornyeki vagy, akkor a varkocs szobor mogott talalsz egy remek helyet , ha meg mukodik)
2007. 01. 11., 17:47
Köszi, esetleg kérdezhetlek az árfekvésekről is? (Meg hogy megvannak-e még Neked a fent említett darabok?)
Üdv: Cirrus
Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
2007. 01. 11., 18:00
ooo mar nem emlekszem, eleg reg jartam arra, annyi remlik hogy nem egysegar van. a fenti lemezek megvannak meg, de nem eladni kivanom oket ;]
2007. 02. 21., 9:18
Paul Robeson-ra asszociáltam róla, az első amerikai néger operaénekes, aki befutott és világhírű lett.
Atléta és fantasztikus basszus-bariton énekes volt. Szépen énekli az Internacionálét, egy részét oroszul :o (a McCarthy korszak csak később, az ötvenes években kezdődőtt). http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Robeson[/quote] ...termejj 20 tonnát,és a részvényes munnya meg menyi a bér.......magyar bányászbéka népdal ...sárga farka van,és énekel.....? - sárgarigó... ...fekete farka van,és énekel......? paul robeson ...egy farka van és cincog....egér négy farka van és cincog....tátrai vonosnégyes.... ...a hifi kezdetei....
pia nyer
2007. 02. 21., 9:26
Alapból utálom a néger hangú nőket, mert túl erősen énekelnek, semmi líraiság nincs a hangjukban,
nem tudnak halkan bársonyosan énekelni. Szóval Champan nagy kivétel mert őt szeretem. [/quote]...mér iszod a hangját...ha nomen esett ómen...tré a sampány.....? egy csepp men sincs benne....
pia nyer
2007. 03. 29., 21:12
Ha vkinek volna esetleg Jennifer Holiday lemeze, ne fogja vissza magát.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 03. 29., 21:58
Megnéztem nincs a HUB-on .
2007. 03. 29., 22:03
Szedem össze a Loitumákat , hátha lessz valami új is .
Mindegyikben ugyanazt a rókát nyúzzák .
2007. 03. 29., 22:12
Hja rosszul írtam. Két LL-el kell. Holliday Jennifer. Ms.
.??.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2007. 03. 29., 22:23
Úgy sincs .
2007. 03. 29., 22:41
Ok, kössz.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2009. 08. 16., 20:38
én friss coco jumbo remixet keresek, ha esetleg akad vkinek
köszi előre is
|
|
|