Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Tehát akkor elő kell vennem Gyusz bá és a Vadászat kapcsán Hobó Vadászat c. lemezét. Na asztis immádom... klasszikus darab nálam.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 605
Témák: 1
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
h_jozsi Írta:Tehát akkor elő kell vennem Gyusz bá és a Vadászat kapcsán Hobó Vadászat c. lemezét. Na asztis immádom... klasszikus darab nálam. Nálam is.
Most meg LP-n a Kaláka Az én koromban című lemeze forog. Atyaúristen, hogy ez a felvétel mennyivel jobban szól a legtöbb cédémnél... .sokk.
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Üzenetek: 299
Témák: 0
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
Én sem gondoltam volna, hogy egy jól bemikrofonozott élő közvetítés meg egy jó tuner nagyobb (de legalább akkora) hifi élvezetet nyújt mint egy drága bakelit rendszer!!!
Üdv: Cirrus
Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
Üzenetek: 299
Témák: 0
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
Pagrus!
A Beymás-Fostex-es kombód lett kész? Oké a váltó?
Üdv: Cirrus
Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
Üzenetek: 605
Témák: 1
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
cirrus Írta:Én sem gondoltam volna, hogy egy jól bemikrofonozott élő közvetítés meg egy jó tuner nagyobb (de legalább akkora) hifi élvezetet nyújt mint egy drága bakelit rendszer!!! Hát műszaki akadály már nincs, 224 kbps az átvitele a Bartóknak. Most Tatabányán vagyok, itt nem tudom jó minőségben venni.
Igen, a negyedik váltó jó lett!
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
A HUB tényleg olyan mintha körülnéznék a lekváros üvegek között .
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Kívánságműsor alá spájz? .hehe. .hehe. .hehe.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 299
Témák: 0
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
Pagrus!
Ha rögzítetted a változtatásokat, akkor az is, de a végleges főképp érdekel. Küldök egy emailt, nézd meg!
Üdv: Cirrus
Zárlat, szakadás, vagy egyéb műszaki hiba.
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Elveszett hosszászólásaimben tettem említést arról, mennyivel jobban szólt (szubjektíve) a legújabb SANTANA albumhoz képest egy kb. harmincéves CREAM koncert felvétele. Igaz hogy mp3ról van szó. Győzött a múlt - magasan. De CD-n is meg merném kockáztatni.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 11
Témák: 2
Csatlakozott: 2006. Aug.
Értékelés:
0
Benkő László - Orpheus (Lexikon II., 1984)
persze, hogy LPről
Lemzjátszó: Tesla NC470 (NAD5120), Erősítő: Tesla AZS 217 2x15W, Hangfalak: Videoton DC2018, PC
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Korpiklaani -t , hallgatok éppen . Csak hogy a Jozsi sárguljon. .ok. .ok. .ok.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:.ful. Ez úgy hangzott, mint: "Körülnézek már a spájzban, hátha ottvan a baracklekvár mögött.."  Csak nekünk közel 40 gíga MP3 van a gépen ...
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Sárgujjon a rosseb. Asztsetudom miasza Kropiklani. Vallami etyebett is írgyál rulla.
Na és nagyméretű spájz is van. .ehes.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Allah növessze nagyra bolháidat , Jozsi !
Ez egy Finn band . Kemény rockot játszanak , némi népzenei beütéssel , finnül és angolul . Elfogadható mennyiségü hörgéssel .
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Akkor rossz nem lehet, ha a Nightwish-el konkurrál. A bolháhat határozottan visszautasítom a feladónak. .foghijas. .ordog.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Hat bolhát?
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Nem 6, hanem hat!
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Mit gondolsz miért vagyok ily nagylelkü ? Rajtam nem maradnak meg .
Lehet hogy ideje lenne megfürödni ?
Egyébként sem a sajátjaimat ajánlgatom , hanem a tieidnek fejeztem ki jókívánságaimat .
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Majd elküldöm neked öket, hogy ezt személyesen tudd megtenni. .szia.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Jó , várom őket . Ha ehetetlennek találnak , főzök nekik lebbencset .
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Kutyád nincs? Merhogy a macskád ugye elhagyott. .ordog.
Küllönben mit nekem Kropiklani! Zeneböngészde! Csak hogy zödüjjél. .hehe.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Moccsing, eszt kereds a HUBodon: Embryo (német jazz-rock): Eső után. Esz megy a Toronyban. De szerintem nemis neked való.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
h_jozsi Írta:Akkor rossz nem lehet, ha a Nightwish-el konkurrál. fúúúúj. Az neked zene??  )))))))
Üdv, Péter
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Ott kezdődik... azalatt csak csörömpölésről beszélek.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Rákeresek , hátha van valakinek .
A völgyben hallottam , szibériai zenekart . Sámán , budhista meg hasonló zenéket játszottak . Hatalmas élmény volt . Tavalyelőtt a Vendnest volt hasonló élmény . Ők világzenét játszanak .
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Egy hete hangosítottam szentendrén a nehézzenei fesztivált!
Nemvolt egyszerű. 1,6 KW-al üvöltött a fülembe az a szar. Egy zenekar volt aki nagyon jó volt, ők jazz-t játszottak és tudtak is zenélni. Na az nagyon nagy élmény volt. Na de a többitől a falra másztam volna ha nemkelletvolna folyton a keverőre figyelni.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Akkor neked legalább van elképzelésed , milyen érzés Lagzi Lajcsit és sztárvendégeit végigállni, józanon .
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Ilyen mérvű fenyítéshez szörnyű bűnt kellett elkövetni.
Monnyuk lakásavató is hasonló lakodalmas dizsivel fűszerezve, szerencsére .pia. volt bőven.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Ez nekem nem bünti volt.
Eleinte úgy indult hogy egy egyszerű kis meló lessz, mint eddig az összes hangosítás. De az első zenekar megjelenésekor már tudtam hogy ebből nagy baj lessz. És az is lett. Délután 3 tól éjjel fél kettőig ment a "buli".
Este mikor hazaértem nemhallotam rendesen mer csengett a fülem. Azthittem felakasztom magam.
És ezek művészeknek nevezik magukat és megsértődnek ha egyszerüen aztmondom nekik hogy zenészek.
Folytathatnám az ócsárolást estig de ez már nagyon off. Lényeg az ogy ha valaki azt mondja nektek hogy hallgasd meg ezt a nehézzenei művet, azonnal törd ketté azt az adathordozót amin az a szar van.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Lehet hogy nem bírtam követni a dolgot, de mit is értesz nehézzenén? Kezd kétségessé válni a dolog.
A büntetést Moccsing esetére értettem.
Egyébként télleg marad illen esetre a legális kábítószer .pia. , csak az sajnos nem ingyen van mint a ritmusos okádék.
Hallgatás alatt: "Táncolj, táncolj világ" (HBB, Vadászat, Torony Rádió)
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Ez a nehézzene engem is érdekel , meghallgatnám . / legalább is megpróbálnám /
A gegyege tényleg sokat tud segíteni , kellően elvarázsolt állapotban , még Korda Gyurit is olyan metálosnak hallom hogy ihaj .
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
topeti Írta:fúúúúj. Az neked zene?? ))))))) Peti avatarját nézve én már semmin sem csodálkozom .
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Hogy mit értek nehéz zene alatt azt nemtom nagyon kifejteni de valszeg az egész fesztivál hanganyaga meglessz nekem cd-n.Barátom az egészet felvette 12-sávban. Minden mikrofon jelét külön meghkapta keverőröl (persze a nyers jelet nem azt amit én beálítottam a hangfalakra) és othon a studiójában megcsinálja és kiadja valamien uton modon. De lehet hogy hamarbb is tok szerezni ebböl a borzalomból. De csak most, csak nektek, csakitt .zold.
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Nem tudtam elképzelni, mi hiányzik...
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
és miaz?
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
|