2006. 08. 22., 16:26
És a ragasztó ennyire nagy befolyással van a dolgokra?
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
|
Csak kisérleti jelleggel... :-?
|
|
2006. 08. 22., 16:26
És a ragasztó ennyire nagy befolyással van a dolgokra?
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
2006. 08. 22., 17:00
Apró de fontos dolog.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 08. 22., 17:58
Most éppen kompenzált mágneskörrel üzemelnek a dobozaim .
Igaz nem a Shalafiék által használt módon , hanem vonzák egymást a mágnesek . Az eredmény : 100 Hz alatt nagyjából maradt az érzékenység, följebb viszont csökkent kb.2 dB-t . A nyílásban mérhető átvitel szintén változott , megszünt a 60-70 Hz körüli durva kiemelés . A mély szerintem sokkal jobb lett . Csütörtökön ha minden jól megy , megmérem lent a nappaliban , az eredeti helyén .
2006. 08. 22., 23:15
Mócsing Írta:.....Ha ez bejön neked, én is megpróbálom. Egyébként vonzás irányban egymást erősítik a mágnesek, nincs lemágnesező hatás szerintem. Bár lehet, hogy a végtelenségig nem lesz jó Előadó: -- A nap kb. négymilliárd év múlva kihűl. Hallgató (idegesen): -- Mennyit mondott?! Előadó: -- Négymilliárdot. Hallgató (megkönnyebbülve): -- Jaj, egész megrémültem, hogy csak négymillió...
Üdv., Pagrus
--- Isten őrei lassan mormolnak.
2006. 08. 23., 5:29
Valószínü csütörtökön utánnajárok a mágnes kérdésnek .
2006. 09. 08., 11:35
Szárad már a HG2,5 valószínűleg végleges mágnesköre...
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 09. 08., 13:10
Ez a Lancelotos verzió ?
2006. 09. 08., 13:10
.forog. Neki ehhez semmi köze.
Hál'Istennek.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 09. 08., 14:52
Másképp - Ez a 8. prototípus ?
2006. 09. 14., 8:36
Ez az új dóm , méretre csereszabatos lessz a HG_2.5-el ?
2006. 09. 14., 8:42
Nálam az a harmadik változat. A zárófedél külső átmérője megegyezik a 639-el.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 09. 14., 17:49
Jegyezz elö engem is ,kettő darabra .
2006. 09. 14., 21:18
Shala!
Szerintem csináld 104-es átmérőre is,esetleg eztet jobban szeresség a népek! (apropó,morel?)
Üdv Doki!
2006. 09. 14., 21:30
ÖÖ előjegyzést nem veszek fel. És azért mert az arv104 104mm kívülről, még nem kötelező ennek is annyinak lenni... Nem? .eros. A morel magas, hát nem is tudom. Egy fél napig süllyesztgettem, de elég érdekes (pocsék?) átvitele van még úgy is, ezért félbehagytam a dolgot. Ha a sürgős javításaim készvannak, akkor jöhet megint az mdt, ugyanis abból élek, és nem a hangszórómérésekből.
Egyébként a 104mm szinte kizárt különbőző méretezési gondok miatt. H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 09. 15., 8:19
Persze , maradjon csak a régi méret !
2006. 09. 15., 10:47
Az a baj a 104mm-rel, hogy nem tudnám hova tenni a csavarhelyeket...
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 09. 15., 13:07
A Doki haza beszél csak ezzel a 104 mm-el .
2006. 09. 15., 16:56
Emlékeim szerint a DTF 12 is 104 mm. Szerintem ez áll a háttérben.
2006. 09. 15., 19:25
Az a gagyi ferdeszemű Tymphany cég is 104-es mérettel késziti a szarjait...
.hehe.
Üdv, Péter
2006. 09. 15., 19:37
Mócsing Írta:A Doki haza beszél csak ezzel a 104 mm-el ..no. Inkább Shala beszél haza a 110-el. .aaa. .cigi.
Üdv Doki!
2006. 09. 15., 20:10
Ki kellene dolgozni egy szabvány magashangszóró-méretet, hogy az ilyen elvetemült (csendes) őrültek nyugodtan cserélgethessék ártatlan dómjaikat...
![]() Ez eddig OFF. ON Mérés, kép lesz valamikor? Szurkolunk, mint az útkarbantartók!
Üdv: spexcel!
2006. 09. 15., 20:11
Felvilágosítánok a szegény hülle embert is arról, mit számít asza 6 mm diff ferencija?
Csak hogy tovább fűccsem a kedélyeket, asz Orion (magas) 106 mm (a mágnesének 85 mm lik kell).
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 09. 15., 20:14
Akkor betudom tenni a jelenlegi helyére ,
2006. 09. 15., 20:17
h_jozsi Írta:Felvilágosítánok a szegény hülle embert is arról, mit számít asza 6 mm diff ferencija?Semmit,de má annyira rájaállt a felsőmaróm a 104mm-re. Meg olyan jó volna egybű beleilleszteni a mostani modolthágé helyire,hogy millen is lett.De hát .zsepi.
Üdv Doki!
2006. 09. 15., 20:39
Nesirrámán Doki. Mán minhoty bánatilag. .sir.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
2006. 09. 16., 9:16
Most azt képzeld el doki, az mit gondol, aki a 110-es régi magas helyére akarja befaragni a 104-est.
Egyébként azért nem jó a dolog, mert nem megoldható hogy ugyanazzal a szerszámmal gyártható legyen a 104 és a 110mm-es átmérő. Mint a HG1,9-nél, hogy van egy 97 és egy 117mm-es változat.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 09. 16., 13:23
jovanna!nem kő mingyá lelőni .puff. .ebben a fórumban lehet,de azé általában má nem bizti,hogy előny a 110,de ha nincs szerszám,hát nincs.
Üdv Doki!
2006. 10. 23., 13:33
Egy kis HA16 keret (HDK17) tuning. Kicsit a szépség szavazáshoz:
1. Gyári állapot. 2. Fényes ill. fekete csavarral. 3. Ugyanez vakuval. 4. És mi lenne, ha teljesen kerek lenne 1. verzió. 5. És mi lenne, ha teljesen kerek lenne 2. verzió. Eléggé alu hatása van. Kinek melyik tetszik? ///szerk: shalafi66
Lex
2006. 10. 23., 15:29
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
2006. 10. 23., 15:55
Lex Írta:.....Nekem tetszik a fekete, az alu hatás eléggé giccses, talmi, ilyen műdolgokkal vannak tele a konzumer cuccok. Akkor már inkább a valódi alu, valami ilyesmi: http://diyaudio.barjak.net/nagymonitor/8M60N.jpg
Üdv., Pagrus
--- Isten őrei lassan mormolnak.
2006. 10. 23., 17:12
Szia
Szerintem akkor válaszd az ezüstös hatást, ha az előlapod is olyan lesz. Egyébként meg fekete. Ha világos frontpanelre teszed a fekete hangszórót, jól kiemeli. Számomra szebb, mint az az ezüstös hatás. A full-fekete sajna nekem nem jön be (mármint ha gyász-fekete az egész hangfal és a hangszórók is)
Üdv, Péter
2006. 10. 23., 18:50
Nem vagyunk egyformák. Az alu szín jól megy a vöröses-narancs színű famintához (cseresznye, éger, calvados,...). Főleg, ha maga a hsz. fekete.
Eddig éger színű fóliát használtam és így szebb. Ugyebár ízlések és pofonok.
Lex
2007. 04. 14., 18:57
Játszottam kicsit. http://youtube.com/watch?v=Xxf8VXZ-2WM (spexcel, ha nézed, és vmi hülyeséget írtam az angol szövegben, szólj.
)
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető. |
|
|