2009. 07. 18., 10:01
Üdv!
Egy kedves barátom megkeresett, hogy peremezzük újra a magnat hangszóróit, mert széthullott a habszél rajtuk.
Kérdésem az lenne, hogy erre a magnat hangszóróra passzentos e a h2000 160-as habszél.
Itt egy fotó, méretekkel:
Egy kedves barátom megkeresett, hogy peremezzük újra a magnat hangszóróit, mert széthullott a habszél rajtuk.
Kérdésem az lenne, hogy erre a magnat hangszóróra passzentos e a h2000 160-as habszél.
Itt egy fotó, méretekkel:
Freddy

