Üzenetek: 113
Témák: 6
Csatlakozott: 2009. Jan.
Értékelés:
0
Valaki hallott már erről? Külalak szempontjából az utolsó toronyhoz hasonlítana.
Üzenetek: 1 153
Témák: 6
Csatlakozott: 2008. Mar.
Értékelés:
1
Retronomon láttam. Azt hiszem valami távolkeleti cucc volt Videotonnak felcimkézve, akárcsak az utolsó toronyhoz való kétkazettás deck (az azt hiszem Goldstar volt eredetileg, a cd meg az NGA elmondása alapján DUAL).
Nem én vagyok hülye.. a világ nem normális
Üzenetek: 674
Témák: 0
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Akkor mint most az Orion kb.
Üzenetek: 113
Témák: 6
Csatlakozott: 2009. Jan.
Értékelés:
0
Kicsit ködösen emlékszem, de szerintem az lehetett, csak gyárit olvasott. Ezüst volt, designei utolsó toronyé, power gomb is ugyan olyan alakú és elhelyezésű volt. Ennek kb 12 éve. Az a gond, hogy a havernál is csak kölcsön volt, szabadultunk tőle, mert nem bírtuk használni! Netán Akai lehetett volna?