2011. 04. 20., 16:56
http://elektronika.vatera.hu/erosito_rec...35372.html
http://elektronika.vatera.hu/erosito_rec...39289.html
http://elektronika.vatera.hu/erosito_rec...39289.html
Biztos vagyok benne,h. a Föld körül 2345m magasan 1 pár rendörcsizma kering,csak persze meg kell tudni azt keresni.

