A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Én ezt hallgatom MOST...
Soliaris-tól az 1990 album mászik bele a fülecskéimbe! IMÁDOM!
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
MegHUBantottam .Nincs .
Válaszol
Adjam meg pontosan az album címet?????
Ez amúgy egy kétlemezes kiadás volt. Szimpla vastagságú tok és 2 cd-van benne. Személy szerint a második nekem jobban tetszik de az elsőnek az utolsó száma oltári de mondjuk az több mint 10 perc hosszú ha jól emlékszem. De lehet hoyg sokkal hosszab.
üdv: vava
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Válaszol
Légyszíves .
Hátha előbb utóbb lessz találat .
Válaszol
Szia Mócsing!

Remélem ez elég pontos lesz

[Kép: my.php?image=nvtelen1yu5.jpg]

[Kép: my.php?image=nvtelen2mg5.jpg]

[Kép: my.php?image=nvtelen3my3.jpg]

[Kép: my.php?image=nvtelen4ev0.jpg]
Válaszol
Bevallom őszintén ezekkel semmire sem mentem .
Valami különlegesség lehet , mert azóta sem találom . Pedig most sokan vannak fenn a hubon .
Válaszol
Sziasztok!
Hatalmas zenei élményben volt egy percel ezelött részem!!!
Kaptam kölcsön egy Patricia Barber Modern Coll nevezetű korongot (cd és természetesen eredetit) és beraktam.
Eleinte nekem nagyon elvont volt de a hangminőség kiválló! Aztán elérkeztem a 7. számig. Na ott teljes ledöbbenés.
Nagyon brutálisan jóvolt. Meg is hallgattam 6 szor egymás után. Egyszerüen hihetetlenül jó.

Ha valakit érdekel a szám címe: Company (Patricia Barber) 5:43

üdv: vava
Válaszol
.haha.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.

Válaszol
Csak Patricia Kaas-t találtam . Nemigazán az én stílusom .
Válaszol
Ha már audiókatarzisnál tartunk, akkor mindenkinek ajánlanám aki egy kicsit is kedveli a swing-et, Michael Bublé lemezeit...
Válaszol
Vagy Johnny Cash : American sorozatát. Ennek az 5 lemeznek a zenei producere az a Rick Rubin, aki igazán jó korongokhoz adja csak a nevét...
Válaszol
http://www.patriciabarber.com/mp3/patriciabarber_wfuv_1000_company.mp3
Válaszol
Sok új tag van a fórumban , megkérdezem mégegyszer ,hátha beugrik valakinek . A HES-en Csontoséknál hallottam , alighanem egy pópa énekelt valamilyen szláv nyelven . Nagyon szép tiszta ,mély hangon .
Bizony mondom, nagy élmény volt .
Tud róla valaki valamit ?
Válaszol
Zene is volt alatta, vagy csak ének?
Nem lehetséges, hogy Dead Can Dance - t hallottál? Mert elég sok magazin és gyártó teszteli ezzel a rendszereit...
Válaszol
Kösz a Patriciát , tényleg jó . Már értem miért nincs hubon . Ott nyúlnyálból van hatalms felhozatal .

A pópa csak egy számot énekelt a lemezen , zene csak valami egészen minimális volt alatta ,ha jól emléxszem . Ezenkívül Orosz sláger feldolgozás is volt rajta .
Válaszol
Bikabeka .
Találtam egy dupla albumot . Wake címmel . Most hallgatom , nagyon jó .
A pópa nincs rajta .
Válaszol
Nyugodtan kutasd fel a régebbi lemezeit is, nem fogsz csalódni. Rengeteg filmzenén is közreműködtek. (Gladiator, Baraka...) És ha ezek után is ki akarod használni a hangfalaid teljes hangtartományát, akkor jöhet egy kis Loreena McKennitt...Én most ezt hallgatom...
Válaszol
Loreenát én is szeretem Big Grin
Szedtem le egy adagok a Lossless hubbról. Nekem a mostani kedvencem egy Best audiophile voices nevü lemez vannak rajta jó számok.
Válaszol
Loreenatól csak egy számot találtam . Jön lefelé . Nem valami nagy HUB a mienk . / 8.61kB-al ... /
Válaszol
Lisa Gerrald -szólóban is nagyon jó .
Válaszol
Igen - igen..... .ok.
Válaszol
Jön még egy gíga belőle .
Válaszol
Heaven Street Seven: Cukor

Válaszol
Mócsing!

A HES-en szerintem ezt hallhattad!

http://www.abbapater.com/
Válaszol
Helló Zolis .
Amit lehetett meghallgattam . Ez római katolikus , az meg ortodox pópa volt ,és szláv nyelven énekelt . Egyébként ez is szép .
Azért köszönöm .
Válaszol
Akkor tévedtem! .oh.
Válaszol
Ó,az még velem is előfordul néha . .haha.
Milyen jó zenéd van ?
Válaszol
Most a kedvencem: George Benson Shape Of Things To Come. Vidám és mégis andalít! Szükséges adalék a hétfő elviseléséhez! Smile khm..(kedden is kiváló Big Grin)
Ezen az albumán szerencsére még nem énekelget! (szerintem sokkal jobb gitáros, mint énekes Smile )
A White Rabbit-et már régóta keresem!

A kérdés viszont áll!
Válaszol
.forog. Ma már kedd van. De lesz még itt héftő is. .torz.

Válaszol
Rákerestem a HUB-on , egyiksincs . Nyúlnyállal viszont dunát lehet rekeszteni .
Az a helyzet minden műfajban találok olyat ami tetszik .
Néhány : Korpiklaani , Rózsaszín Pitbull , Zdob si Zdub ,Magna Canta,Blackmore's Night ,Barackca ,Jimi Hendrix .
Most, Dead can Dance , de már lassan mérgezést kapok tőle .
Rádiót meg az osztrák FM 4-et hallgatom . Ott vannak jó zenék .

Zolis , biztos elvarázsoltamagát osztán átaludta a hétfőt . Azért késik .
Válaszol
Köszönöm Mócsing hogy megnézted a White Rabbit-et! Egyébként meg volt csak kölcsönadtam…

Jó széles repertoárját kedveled a különböző műfajoknak!

Nekem kedvenc zenészeim gitárosok közül:Szabó Gábor, Pat metheny, Tátrai Tibor, Benkő Dániel, Santana, Al Di Meola, George Benson, zongoristák közül, Chick Corea, Erroll Garner, Dave Brubeck, Abdullah Ibrahim, Herbie Hancock, Duke Ellington, Pim Jacobs, Luis Van Dijk, szaxofonosok közül, Dés László, Gerry Mulligan, Muck Ferenc, trombitások: Dizzy Gillespie, Erik Truffaz, Louis Armstrong, Miles Davis. Tetszik a kubai jazz is. Pl: Buena Vista Social Club, Tito Puente… De a jazzen kívül szívesen hallgatok (igaz hangulat függő) Enigmát, Vangelist,(régebbi albumait) Dead Can Dancet, (Into the Labyrinth,és Spiritchaser tetszik) de akár Qumbyt, is vagy Kövi Szabolcsot ( a felhőjáró, és a dimenziókapu tetszik)! Néha Stinget, Norah Jonest, Queent.

De jövő héten ezt hallgatom:

http://kepfeltoltes.hu/070314/jazzunnep_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Van olyan kortárs zenész aki kedvenced, akire mindenképp érdemes odafigyelni? (a kérdés természetesen mindenkinek szól)

Hétfőn éjszakáztam ezért egybefolyt a két nap. (hosszú hétfő volt .sokk. )
Válaszol
Tesztelésre szereztem két nagyon jó minőségü lemezt .
Muddy Waters Folk Singer - blues
és egy válogatás ,direkt tesztelésre
A utolsó beszerzés : szakszofonos jazz
bőgős jazz
Röhelyes de nem tudok róla közelebbit . Kölcsönadtam , és azóta is kölcsön van adva . A kolléga dicséri nagyon ,főleg a bőgőst . Sajnos a státusza ettől még változatlan maradt . Ha érdekel kérdezdmeg Fdsat ,neki még időben el lett juttatva .

Élőzene : A Művészetek Völgyében szoktam jó zenéket hallgatni.
Hobo , Boban Markovicz , Palya Bea , Zdob si Zdub , szibériai sámánzene ,Jud-Drom , Wendnest , Dinnyés , stb .
Válaszol
Van egy Melnistja /nemtudom jól írtam e/ nevü, akusztikus hangszereken játszó Orosz zenekar. Sajnos csak egy-két számot hallottam tőlük ,de azok jók voltak nagyon .
Válaszol
DunaTV - Carl Orff : Carmina Burana
( Gálaest a Berlini Filharmonikusokkal )
Most megy a DunaTV-n. Nagyon érdekes látni az egész előadást.
Eddig csak CD-ről hallottam a művet, és most láttam is. Tetszett Smile
Üdv, Péter
Válaszol
Mócsing Írta:bőgős jazz
Röhelyes de nem tudok róla közelebbit . Kölcsönadtam , és azóta is kölcsön van adva . A kolléga dicséri nagyon ,főleg a bőgőst .
A bőgős Brian Bromberg, az album címe: Wood. Az FG-4-en Balu könyvtárában még megvan Smile

Kortárs magyarok közül a kedvenceim:
Kaltecker Zsolt http://www.kalteneckertrio.com/
Balázs Elemér http://www.balazselemergroup.hu/
Borlai Gergő http://www.borlaigergo.hu/
Válaszol

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég