2010. 01. 18., 14:41
Valamit nekik is ki kellett találni, ezért gyorsan megvettek egy rakás TangBand hangszórót, pl. ezt a két szélessávút.
http://www.tb-speaker.com/detail/1208_03/w3-517sb.htm
Annyira biztos jók, mint a visaton.
De félek megint szétszednéd őket 
Azt a szegény LP-t hogy fogdossák a képeden?
http://www.tb-speaker.com/detail/1208_03/w3-517sb.htm
Annyira biztos jók, mint a visaton.
De félek megint szétszednéd őket 
Azt a szegény LP-t hogy fogdossák a képeden?
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.


De miazottaza gomba a hangszóró közepén?