Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Namost, arra gondoltam, míg a zelőzőt olvastam, h. én nem úgy közelítenék a problémához, h. legyen közép magas meg mély külön, hanem legyn valami jó hang egyben.  Kicsit hüjjén fogalmaztam, de már mindegy, remélem érthető alényeg. Aki pedig jobban tudja, javítson ki.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 133
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:Namost, arra gondoltam, míg a zelőzőt olvastam, h. én nem úgy közelítenék a problémához, h. legyen közép magas meg mély külön, hanem legyn valami jó hang egyben. Kicsit hüjjén fogalmaztam, de már mindegy, remélem érthető alényeg. Aki pedig jobban tudja, javítson ki. 
Jobban nem, de vannak akik rosszabbul igen:
pár éve voltam egy diszkószerűségben, ahol sikerült echte olyan hangzást produkálniuk, hogy az volt az ember érzése, külön trackről szól a magas meg a mély sáv. .morcos. Mindezt fülsiketítő hangerővel. .gonosz. Próbáltam kompenzálni .pia. .pia. .pia. , hogy valamelyest élvezni tudjam...
Üzenetek: 141
Témák: 3
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
Én is megcsinálnám 1mélyközéppel 1 magassal de nem nagyon megy a téma  pedig szorgalmasan próbálkozok .ordog. De amúgy a hangzás a sok hangszóró ellenére egységes nem válik szét.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Szóval nem is tudjátok, milyen csodát sikerült művel nem ma egy mnc hangszóróval.  Igaz az eredetiből semmi sem maradt szinte úgy átszabtam, de megérte. Nem hiszem, hogy valaha láttatok volna ilyen szép roll-offot... .cool.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 234
Témák: 1
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Üzenetek: 605
Témák: 1
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:Szóval nem is tudjátok, milyen csodát sikerült művel nem ma egy mnc hangszóróval. ..... Hát nem vagy valami bôbeszédû alkat .csitt.
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Nem, csak csepegtet mindig valamit, hogy bennünket meg egyen a penész. .morcos.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Elhalkuló offantás. .hehe.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Az új honlap majd kielégíti a kivéncsiságotokat cemende hanxóró ügyben is. .kaloz.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 141
Témák: 3
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
Szia há én tom meg utoljára a joot? Ennye bennye
Hogy is van ez az ujj honlap milyen cimen lesz, van?
Üzenetek: 605
Témák: 1
Csatlakozott: 2006. Jul.
Értékelés:
0
Szerintem bőven időben hallasz róla, pár év még mire beindul .zold.
Üdv., Pagrus
---
Isten őrei lassan mormolnak.
Üzenetek: 141
Témák: 3
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
MMMMM gonosz vagy kicsit nem??? vagy ez csak a valóság???? Na de mind1 az a lényeg hogy a cemendéimből lett valami csak győzzek fizetni
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
.cigi. Mivel a membránt is kicseréltem, valami pozitív változásnak be kellett következni mégis... .torz. Az az új honlap még csak papíron és a fejemben van, ha a kettő közül valamelyiket elvesztem lőttek neki.  .puff.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 141
Témák: 3
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
Hja akkor igen ,akkor ne veszitsd el! bár mondani kőnnyü
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Azért ne aggódj, te hamarabb megtudod a paramétereket, hisz tiéd a hangszóró.  Csak a nyilvánosságra hozatal várat magára.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Hát nvoice bevallom, elég sok bajom van a hangszóróiddal... Az egyikben egy komplett fűrészüzem napi hulladékát találtam fűrészpor formájában a pille alatt és a légrésben. Nem tudom, hogy közzétettem-e már az adatokat bárhol, most megteszem. Egyfajta ilyen volt, ilyen lett formában, mint a fogyókúra-reklámoknál szokás. (Igyon ön is kínai teát, és társai....)
Ilyen volt: ![[Kép: cd20av6.th.gif]](http://img155.imageshack.us/img155/1233/cd20av6.th.gif)
És ilyen lett:
Ez egy 200mm-es mnc cdcone. Sztem ők 87dB-es érzékenységről eddig nem is hallottak.
Ui: subvoice, ugye figyelsz?
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Senki nem örül velem. .sir. .zsepi. Megyek is és munkába fojtom a bánatom...
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 283
Témák: 2
Csatlakozott: 2006. Jan.
Értékelés:
0
Gratulálunk! És lenyűgöztél .udv. .taps. .ok. .foghijas.
Közkinccsé teszed a megváltozotatott dolgok listáját, vagy titkos információ? .ir.
Üzenetek: 577
Témák: 4
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
shalafi66 Írta:Senki nem örül velem. .sir. .zsepi. Megyek is és munkába fojtom a bánatom... Miért a nagy engedékenység?
Üdv Doki!
Üzenetek: 234
Témák: 1
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Én örülök. .szia. .pia.
De tényleg, mit csináltál vele?
Üzenetek: 141
Témák: 3
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
 .cool.
dehogynem örülök veled.Csak így tovább a végén még hangszóró lesz a kék közepű vasdarabból
Tényleg mi latt a vége a dolognak mit kellett cserél vagy inkább mit nem?
AZ egyik valóban fűrészüzemben volt azaz a múhelyemeben mikor csináltam az volt a 'méret' így nem vigyáztam ráá túlságossan mivel már akkor sem volt tökéletes.A 16-ososk mikor jönnek?vagy ne legyek tellhetetlen?
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Doki, az 1,3 szerintem nem nagy. Kicsit több, mint a szokásom szerinti 1,0, de így tudtam megcsinálni. Meg az érzékenységét így lehet felhozni emberi szintre. Legalább annyit tudjon, mint egy 130mm-es hsz. Másrészt ettől jobban érzi magát zárt dobozban.
Pille és membránszél-csere történt, és szétszedtem, a régi ragasztót lebontottam, újraragasztottam, a kisebb mozgó tömeg is innen ered. És most rendesebb helyzetben van a lengőcséve, ez segít elektromosan egy keveset.
A 160-as is kész, csak lusta voltam belinkelni azokat.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 141
Témák: 3
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
Szia!
A végén még nekiállhatok ládát készíteni a kicsikéknek 
Linkeld be légyszi akkor a 16-os adatait is!
Kösz !
Üzenetek: 141
Témák: 3
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
Semmi?
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 141
Témák: 3
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
Zsír!Nem is olyan vészes!  Még a mnc felirat is rajta maradt  ez ám a tuti!De a kék szín hányát megsiratom! 
Na de férre téve a viccet a hangjára már kiváncsi vagyok nagyon meg hogy mivel és hogy tudom majd pározmi!Ebben tippet elfogadok tőled!
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Ilyen volt, ilyen lett 160mm-ben:
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Egyszer még javítás közben valahol írtam, hogy ilyen szép roll-offot még nem láttam, mint ennél az átváltoztatott mnc-nél, hát erről volt szó:
Én úgy veszem, hogy ez a project sikeresnek tekinthető. .udv. (Ezekután spexcel sem szidhatja a habszéleinket. .nyelv. )
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 141
Témák: 3
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
Szia!
Király.De lenne még egy kérdésem a magasakat is méricskélted?Amúgy mostmár jöhet a piszkosabb és fájdalmasabb rész a pénzes téma.De ezt talán mailban vagy priviben.kösz mindent
Üzenetek: 564
Témák: 10
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
Erre csak annyit mondhatok: jobbak, mint az MNC gumiszegély... Kétes érdem. .zold. Erre értettem, hogy attól függ, melyik gumiszél melyik habszegélynél jobb vagy rosszabb.  Sztem általánosságban nem lehet olyat állítanim, hogy egyik jobb, vagy rosszabb. Készült már mind a kettővel jó hangszóró. A bizonyításhoz meg: statisztikában 30 fölött kezdődik a nagy minta, de még az sem bizonyít sokat.
Üdv: spexcel!
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
:| Ok, kettőnk közül én gyártok hangszórókat. Tehát ezt hagyjuk. Nekem így jó, mást meg nem kérdeztem.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 564
Témák: 10
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
Hmmm... Te kérdeztél??? Sztem nem.  Már nem is emlékszem, hogy ki volt az.
Egyébként meg nem szidtam a H2000 habszegélyeket. :S
Üdv: spexcel!
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
De gondoltál rá, valld be, csak nem merted. Tudom, félsz tőlem... .eros.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 564
Témák: 10
Csatlakozott: 2006. Mar.
Értékelés:
0
Nem gondoltam rá.  Sztem lehet jó hangszórót csinálni mindkettő fajtával. Találtam is egy oldalt, ami foglalkozik ezzel. Erre utaltam, amikor írtam, hogy nincs tapasztalatom, csak olvastam róla. Kéretik kikeresni a szegélyekről szóló részt.  Egyébként is kötelező olvasmány, több évtizedes tapasztalattal rendelkező elektroakusztikai mérnök írta.
http://www.nutshellhifi.com/library/spea...sign1.html
Üdv: spexcel!
|