Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
.koccint. Kössz a beszámolót, azzal is sok meló van. Jó, hogy sikerült a project.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Ui: Viszont küldhettem volna jobb reflexcsövet is hozzá.. hamáregyszer...
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 405
Témák: 3
Csatlakozott: 2007. Aug.
Értékelés:
0
Köszönöm.
Ha már volt itthon kettő KAH 303, most rakjak bele kétfélét? jobban örültem volna tényleg egy kerekített végűnek, de ez van. a csavarozást sem kellet volna, ha az utóbb említett előző dobozból származó csöveket nem kelett volna fúrni. Mert most szorult volna mint állat, hála nekem 
A beszámolót Word-del 15 perc alat csináltam meg.
És hogy egy 160W-os Pio erősítővel lazán erősítem a kettő dobozt., teljes öröm (ét bódottá') Amennyi nem saját pénz is benn van, apám szerint ezt a "Mitulátbáti hotta" (Matisz)
Üzenetek: 208
Témák: 0
Csatlakozott: 2006. May.
Értékelés:
0
Gratula a dobozhoz Tarsy !
Üzenetek: 883
Témák: 4
Csatlakozott: 2005. Sep.
Értékelés:
2
DjTaRsY Írta:Készen van a mélyládám. Nem kellett csalódnom a HA31-ben. Szerintem magadra legyél büszke, mert egy jó hangszóró még nem fog önmagában jól szólni. ;-) Mivel már elkezdődött a suli, így szólj a szüleidnek, hogy járassák még a dobozt. :-D
Üzenetek: 703
Témák: 12
Csatlakozott: 2006. Jun.
Értékelés:
0
Sziasztok!
Elkészült végre a két kis 9 literes reflex doboz. Egész jól sikerültek de a foli rajta csapnivaló. Lehet lekell szednem és ujra felrakni másikat mert ez borzalmasan kontár munka lett tőlem. Na mind1.
A hangja önmagához képest elfogadható. Az egész óbelebanc 7000 ft volt (ez csak a fa anyag és a folia) minden más volt itthon.
A mélyközép egy 13 centis AKAI (amúgy videoton) mélyközép még nagyon régről de soha nemvolt használva én csomagoltam ki. A magas meg a másik hangfalamból kibuherált SAL DTF12.
Ha lesz időm egy kicsi rakok fel méréseket és váltót.
http://img402.imageshack.us/my.php?image...404jy3.jpg
üdv: vava
Ha a Microsoft egy napon olyan terméket gyárt amivel nem lehet szívni, az valószínűleg a Microsoftos porszívó lesz...
Üzenetek: 405
Témák: 3
Csatlakozott: 2007. Aug.
Értékelés:
0
Elkészült mindkét doboz, HA22+HG2,5
Nagyon örülök, hogy a HA22 porvédősapkája fényes. TUTIJÓL néz ki (szerintem)
http://www.djtarsy.extra.hu/skip_project.htm
Ui: Hangváltó terv is megérkezett
Üzenetek: 208
Témák: 0
Csatlakozott: 2006. May.
Értékelés:
0
Gratula!
Nekem tetszik, milyen a hangja?
Üzenetek: 405
Témák: 3
Csatlakozott: 2007. Aug.
Értékelés:
0
Nemtom hogyan, de elég jól, még váltó nélkül is.A mélyet hiányolom, a magasat vissza kell fogni.
Bővebben váltó után nyilatkozom, kérdés: magas nem őrül meg a nagy igénybevételtől váltó nélkül?
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
De megőrül . Legalább egy kondit tegyél elé ,2 Ohm-al meg visszafoghatod egy kicsit .
Üzenetek: 265
Témák: 5
Csatlakozott: 2007. Jan.
Értékelés:
0
Szegeny 2,5.... .sir.
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
Üzenetek: 405
Témák: 3
Csatlakozott: 2007. Aug.
Értékelés:
0
Nem őrült meg. Pedig adtam neki. Hogy rohadjon meg!!! .torz. .torz. .torz.
(ha megdöglik, akkor holnap rendelek újat. Ennyi.)
Üzenetek: 265
Témák: 5
Csatlakozott: 2007. Jan.
Értékelés:
0
DjTaRsY Írta:Nem őrült meg. Pedig adtam neki. Hogy rohadjon meg!!! .torz. .torz. .torz.
(ha megdöglik, akkor holnap rendelek újat. Ennyi.)
Hatttt ize... ez nem a legjobb hozzaallas... :|
En nem olnek meg egy hangszorot csak azert mert nincs itthon egy kondi.
Kicsit okosabban, fiatal baratunk .!.
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
Üzenetek: 883
Témák: 4
Csatlakozott: 2005. Sep.
Értékelés:
2
DJ: Azok a "kábelek" kicsit soványnak tűnnek így kép alapján. .forog.
Üzenetek: 405
Témák: 3
Csatlakozott: 2007. Aug.
Értékelés:
0
Wagnerur Írta:DJ: Azok a "kábelek" kicsit soványnak tűnnek így kép alapján. .forog.
Átmeneti megoldás, míg a váltóval együtt a 1,75 vagy 1,5-ös kábel meg nem érkezik. Egyébként egy eres. nem rosz dolog, vastag, csak törékeny.
Ki lesz cserélve, no problem
Üzenetek: 289
Témák: 1
Csatlakozott: 2008. Feb.
Értékelés:
0
Hy!Hát itt az én csodaságom!Egy átalakított dc2050e!Még csak az egyik van kész de hamarosan a párja is remélhetőleg....
http://img166.imageshack.us/img166/6075/1000483de7.jpg
http://img153.imageshack.us/img153/241/1000482qw5.jpg
Üzenetek: 265
Témák: 5
Csatlakozott: 2007. Jan.
Értékelés:
0
Jajjjjjjjj .aaa. de szep! (Lenne, ha nem SAL izé lenne benne.....)
Szegény doboz....
A macska egy hülye madár, csak akkor repül, ha belerúgok...
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Ez nem úgy néz ki, mint egy DC2050. És nem az idegen elemek miatt. Egyébként tényleg lehetett volna valami elfogadható mélyközéphangszórót és magasat beépíteni.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 289
Témák: 1
Csatlakozott: 2008. Feb.
Értékelés:
0
Hy!Hát igen tény hogy nem a legjobb hangszórók vannak bele de azok is cserélve lesznek...most hétvégén kap új hangszórókat..De am atól hogy sal még nagyon jól szól!Nemtudom sztem nemolyan rosszak a sal cuccok...A magas is sal a közép pedig a gyári vidi!Am az akai-s keret egy olyan hangfalon volt gyárilag amit a vidi gyártott asszem...Sztem nemlett olyan rossz hangba jobb mint esztétikailag
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
.forog. Ahhoz képest, hogy én nem merrném hangszórónak nevezni, ha olyat gyártanék mint a SAL, biztos jól szól...
de legalább neked tetszik.
.sir.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 289
Témák: 1
Csatlakozott: 2008. Feb.
Értékelés:
0
 Hogyha nemlesznek új hangszórók akkor sztem innen fogok rendelni csak az a baj hogy azután akadtam erre az oldalra mikor már megvettem!És sajna már nemvoltak meg az eredeti hangszórók mert akkor inkább azt csináltattam volna meg...De mindegy végülis elégedett vagyok vele  Amúgy hollehetne venni hangszóróra keretet ami gyárilag is rajtavolt?Mert nekem csak 20-ashoz van de az már kicsi..Pl egy dc2550-es kerete jólenne...Lehet egyáltalán ilyet szerezni valahogy?
Üzenetek: 1 153
Témák: 6
Csatlakozott: 2008. Mar.
Értékelés:
1
Itt mindenki bemutathatja elkészült művét, és kaphat hozzá jó sok véleményt
Üzenetek: 1 153
Témák: 6
Csatlakozott: 2008. Mar.
Értékelés:
1
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
zupp87 Írta:Itt mindenki bemutathatja elkészült művét, és kaphat hozzá jó sok véleményt  Volt már ilyen topik. Áthelyeztem.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 1 153
Témák: 6
Csatlakozott: 2008. Mar.
Értékelés:
1
Köszi.. akkor nem néztem szét rendesen..
Üzenetek: 54
Témák: 0
Csatlakozott: 2007. May.
Értékelés:
0
Sziasztok,
Én is megkezdtem a munkát, itt tartok most:
http://kepfeltoltes.hu/080414/00001a_www...es.hu_.jpg
Üzenetek: 245
Témák: 0
Csatlakozott: 2008. Feb.
Értékelés:
0
Csaó!
Látom te is lécezted a dobozkát. Az előző dobozom nekem is így készült. Jó megoldás, csak annyival nagyobbra kell mértezni a dobozt. Elég jó lesz a kicsike ahogy elnézem, a legjobb anyagból építed. Csak így tovább, aztán várjuk a végeredményt.
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Üzenetek: 245
Témák: 0
Csatlakozott: 2008. Feb.
Értékelés:
0
zupp87!
Milyen az a nyomó neked (HA17) ami a dobozban van, bevált? Én is ilyenből szeretném a következőt megépíteni, csak HG2,5-tel kiegészítve. Ha teljesen kész lesz a subbom... Amúgy szép a kis szőrös!
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Üzenetek: 1 153
Témák: 6
Csatlakozott: 2008. Mar.
Értékelés:
1
Szia Wolfs! Igen, HA 17-582. Az a vicces helyzet adódott, hogy ezekkel ugymond ládához vettem hangszórót, és nem fordítva, ugyanis nekem a dobozom az 22 liter köbö, és ennek (Shallafi66 szerint is, lásd hangszórók topic) ez a méret még éppen megfelel. Előtte MNC 30206-osok voltak benne... én úgy érzem, hogy a mélytartomány is dinamikusabb lett, meg a középtartomány is sokkal kiegyensúlyozottabb. Nem hallottam még a HA 18-at (asszem neked az van neked vagy nem??..  ), viszont próbálgattam a ládámban az MNC-n kívül egyes emberkék somogyikevlárját, meg egy samsung hifihangszórót.. mind3tól jobban tetszik ennek a hangja.. én meg vagyok elégedve vele  Nem egy szubdörgő, de azért 45Hz-es szinusszal jolmeghajtva még megrezeg az ajtóm  45 alatt viszont már elég gyengécske, de én szeretem
Apropo: lehet mégiscsak szőrös lesz a másik is.. nagyon belelendültem a tapétás dolog tervezésébe, de nem lenne szivem leráncigálni a kész dobozrol a ruhát  Majd ha dolgozni fogok, lesz saját kunyhóm, ezek meg megmaradnak az öcsémnek.. majd akkor csinálok két elegáns dobozt  Ezek legalább ugymond egyediek.. szobai kivitelben nem sokat látni ilyen szőrmókot
Üzenetek: 245
Témák: 0
Csatlakozott: 2008. Feb.
Értékelés:
0
Hát igen elég ritka az ilyen szőrös.  Az enyém HA20-569, de ez is kezd egyre jobban szólni. Kellemes mélye van neki mostmár, járódik a kicsike. Basstestel elég jól szól (kb. 40Hz), és még a hó is esik a szobámban, mert kifújja a vattát ami a lyuk közelében van. Nekem is beváltak a H2000-es termékek és gyanítom, hogy már csak innen fogok rendelni bármi is kell. Elöször egy Braunt fogok a subba aztán jöhetnek a HA17-esek.  Vállalunk haverommal doboz építést is közben. (egy kis reklám  )
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Üzenetek: 1 153
Témák: 6
Csatlakozott: 2008. Mar.
Értékelés:
1
Majdan valamikor én is szeretnék beszerezni egy Braunt, és csinálni belőle egy mélyládát ezekhez.. amolyan 2.1  de csak majd.. Úgy látom, a Braun sokaknak belopta magát a szívébe.. nekem is  És szerintem még egy autóhifi rendszerben is megállná a helyét.. legalábbis majdanmajd ha lesz saját kocsim, szeretnék bele eszkábálni braunbol mélyládát.. szerintem kocsiban is nagyot üthet..  Nade nem itt kell álmodozni.. inkább megyek alszani
Üzenetek: 1 153
Témák: 6
Csatlakozott: 2008. Mar.
Értékelés:
1
A HA 17-hez visszatérve: eleinte idegenkedtem tőle, a kicsi porvédő miatt.. de most már így beépítve nagyon jól mutat, sőt: telefonon mutattam képet a dobozrol ismerősömnek, aki kicsit jártas a hangszórókban, és az volt az első kérdése: "Milyen hangszóró ez? Vifa?"  Mondjuk a telefonkijelzők 120x160-as felbontásáról nem kell mesélnem, de ezzel a negatív habszéllel meg szolid kis porvédővel meg az egyszerűségével a megjelenése is minőségi hangszóró benyomását kelti (és sztem a hangja is eléggé jó minőségű  ), és nem valami szépszinesgumiperemes PP membrános jónagyporvédős csicsás kínai tömeghangszóróét, ami miatt sokan, akik csak a SAL-t vagy az MNC-t ismerik, le is nézik: "höhh.. 50W, papírmembrán.. jóóember.. az enyém kisebb, és 100W-os..."; viszont aki valamit is ért az ilyesmikhez, megdícsérte
Üzenetek: 245
Témák: 0
Csatlakozott: 2008. Feb.
Értékelés:
0
Igen vannak ilyen emberek. Szerintem a H2000-es hsz-ek is minőségiek, és sokkal-sokkal szebben szólnak mint a salos akármik. Nekem tetszik az összes H2000-es hsz. Bár én amit kaptam HA20-as, annak az egyik membránja sérült. Olyan mintha hátulról megnyomták volna, de a hangzást nem befolyásolja, ezért nem is jeleztem.
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Pedig hidd el, ezeknek is vannak hibáik. 8) Persze sokminden viszonyítás kérdése, biztos, hogy könnyen lehet taláni ma olyan hangszórót, ami ezt az alsó-középszintet sem éri el.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 245
Témák: 0
Csatlakozott: 2008. Feb.
Értékelés:
0
Mindennek vannak hibái. De a salos vmik drágábbak, de nincsenek ilyen jók. Meg ugye érzéketlenek ezekhez képest.
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
|