2013. 05. 05., 16:32
Külföldi fórumokon szoktam látni olyan hírdetéseket ahol "szakikat" lehet felbérelni egy-egy projekt kivitelezésére.
Gondolom a hozzám hasonló , kézügyességgel és idővel kevésbé rendelkező emberek miatt.
Viszont itthon nemigen látni ilyet.
Kíváncsi vagyok -biztosra veszem hogy vannak itt hobbi elektromókusok és hasonlóak a fórumon- hogy tényleg nemigen foglalkozik ilyennel senki, nincsen rá kereslet, vagy csak nem hírdeti magát senki nyíltan ?
Jómagam biztosan időnként igénybe vennék ilyen szolgáltatást.
Annyira csak nem vagyok egyedi eset, legalábbis remélem.
Megeshet -bár ez csak feltételezés- hogy piacképes lenne készre szerelve pl...
lm3886, lm1875, előerősítő mérő mikrofonhoz, ilyesmi.
vagy nekem most egy LR4 2 utas aktív váltó.
de aztán lehet hogy csak az elmém torzít.
Gondolom a hozzám hasonló , kézügyességgel és idővel kevésbé rendelkező emberek miatt.
Viszont itthon nemigen látni ilyet.
Kíváncsi vagyok -biztosra veszem hogy vannak itt hobbi elektromókusok és hasonlóak a fórumon- hogy tényleg nemigen foglalkozik ilyennel senki, nincsen rá kereslet, vagy csak nem hírdeti magát senki nyíltan ?
Jómagam biztosan időnként igénybe vennék ilyen szolgáltatást.
Annyira csak nem vagyok egyedi eset, legalábbis remélem.
Megeshet -bár ez csak feltételezés- hogy piacképes lenne készre szerelve pl...
lm3886, lm1875, előerősítő mérő mikrofonhoz, ilyesmi.
vagy nekem most egy LR4 2 utas aktív váltó.
de aztán lehet hogy csak az elmém torzít.

