Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Jozsi .
Játszottam a lajossal . Ezzel a demo verzióval nem sok mindent lehet csinálni . Egy árva alkatrész sincs a repertoárjában .
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Mócsing Írta:Jozsi , megy a lajos !
Mérési jegyzőkönyv .
C1 :/ "47uF " / 58.8 uF , C2 : / "47 uF " / 68 uF
Mezei párhuzamos : 126uF
Egyik megfordítva :123uF
Mezei soros : 30uF
A két + összekötve :30.4uF
A két - összekötve :30.1uF
Mérés helye : Ló tótól nem messze .
Köszönöm Mócsing, nekem ennyi elég is. Részemről az a bizonyos elmélet múltidő. Egy valami még lehetséges: a Ló tó körüli páratartalom nem befolyásolta hátrányosan esetleg az eredményt?
Azért ha kezedbe kerülne egy pár tantál is, mérhetnél még egyet. Azaz kettőt. Azaz négyet, ha jól látom.
Már írtam az általad megnemkapott levelekbe, hogy kell fullosítani. Van abban minden, ami kell az eccerű amatőr embernek. Megin elalutt a gyerek? Van ott egy másik eke (k=x) is. Másold be az eredeti helyére.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
A hétvégén dolgozom , ha találok két egyforma tantált , megmérem .
Majd megnézem újra a lajost , hátha csak én nem igazodtam el rajta .
A fiam elvileg rendbetette .
Üzenetek: 858
Témák: 12
Csatlakozott: 2005. Sep.
Értékelés:
0
Sziasztok. Mivel tudom kifúrni a panelt, ha nem akarok 5 rongyot kidobni egy mini fúróra?
Lex
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Amíg nem maradt véletlenül nálam egy ilyen, kazettás magnó egyenáramú motorjával fúrtam. Tengelyátmérő 2 mm, kicsit macerás az 1 mm-es fúrót rögzíteni, erre ki kell valamit találni.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Legutóbbi Conrad katalógusban akciós áron 2990.- táp nélkül
Rendelésszám: 81 25 38-6M
Hozzáillő táegység (ha nincs más megoldás) 2190.-
Rendelésszám: 81 25 51-6M
Így valóban 5 rugó. .hehe.
Asszem van on-line rendelés is: www.conrad.hu
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 858
Témák: 12
Csatlakozott: 2005. Sep.
Értékelés:
0
Józsi!
Pénz ablakon való kiszórására nekem is van rengeteg tippem. A költség hatékony megoldásokat gyűjtöm inkább.  De ha a 3 miki árát beinvesztálhatom egy fúróba, akkor megbeszéltük. .hehe.
Lex
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Mindenesetre itt a direkt link. http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Pro...9&page=220
Ha még lesznek építési terveid, megéri. Ha nem, marad a magnóberhelés. .tor. Vagy az amerikáner. .hehe.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Küld el nekem , osztán kifúrom . Hacsak nem túlságosan drága megoldás .
A visszautat vállalom .
Üzenetek: 858
Témák: 12
Csatlakozott: 2005. Sep.
Értékelés:
0
Szeretném az országos panelgyártó üzemet leredukálni a lakásomra. : :|
Lex
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Kifúúúúúrtam a Méricskenyákot. Előre szólok, gyenge idegzetű emberek neis kezgyenek hoszá. Mer 10623 likvan rajt. .gonosz. Honnap lakkoszom.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
h_jozsi Írta:Kifúúúúúrtam a Méricskenyákot. Előre szólok, gyenge idegzetű emberek neis kezgyenek hoszá. Mer 10623 likvan rajt. .gonosz. Honnap lakkoszom. Szijja józsi
Mekkérdesztem a bótbe, hogy van-e akril lakk, hádde rászta a fejét a néni, hogy sosevót!
Ezt a TN 170 tipusjelzésű forrasztó lakkot ajánlotta. Ez jó vagy ragaszkoggyak az akrilhoz?
Ha ragaszkodnom kell hozzá, hol tudok venni? Kérek valami elérhetőséget is
Üdv, Péter
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Ez jó, amit a néni ajánott, én azt hittem, már nem lehet kapni..
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 558
Témák: 2
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Kedves topeti és Többiek!
Milyen üzletben lehet ezeket a vegyszereket beszerezni?
Melyik mennyibe kerül?
Medig használhatóak, meddig állnak el?
Próbáltátok ezeket?
Mi a vélemény?
Nekem is nyákot kéne csinálnom, nem is egyet és nem tudom, mit tegyek. 
Üdv! SMA
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Én annakidején innen vettem viszonteladóként, de mindig személyesen kellett érte mennem: http://www.kelat.hu
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
SMA Írta:Kedves topeti és Többiek!
Milyen üzletben lehet ezeket a vegyszereket beszerezni?
Melyik mennyibe kerül?
Medig használhatóak, meddig állnak el?
Próbáltátok ezeket?
Mi a vélemény?
Nekem is nyákot kéne csinálnom, nem is egyet és nem tudom, mit tegyek. 
Üdv! SMA Kedves SMA!
De rég szólítottál már meg  Örülök neki.... Majd megkérdezem az eladó nénitől,
hogy meddig állnak el, és vásárlók milyen véleménnyel voltak a termékről.
Én sajnos nem ismerem ezt a készítményt. Amit tudok róla, hogy 150 ml aerosol és az ára 820 Ft.
Itt tudok helyileg ilyet venni fehérváron, ha kérsz belőle, veszek kettőt, és elpostázom.
EC Bázis a bolt neve. Palotai úton van, az Albaház földszintjében. Ha kérsz telefonos elérhetőséget,
akkor megnézem, és megírom, valahol csak megvan a névjegykártyájuk. .hehe.
Üdv, Péter
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Eeeemberek akrillakkot minden mezei háztartási-vegyi-festékesbót tart vagy háromfélét. Azér használtuk mindig ezt, mer sokkalócsóbb volt a flancos forraszólakkoknál de tejjesen egyenértékű vele. Ami nekem van, vagy nyócéves de még mindig használom. A bótósnéni nemállt a hejzet magaslattyán azanyagismeret terén.
Ha máshogy nem megy, keressetek mindenféle színű zománc sprayt. Ugyanabból a márkából kell legyen színtelen akrillakk is. Úgy a lekkönnyeb megtalálni hogy minden színnek olyan színű a kupakja, mint a tartalma. Ha átláccó kupakot tanyáltál, szinte biztos rakhatod a kosárba. .hehe.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Lex Írta:Józsi!De ha a 3 miki árát beinvesztálhatom egy fúróba, akkor megbeszéltük. .hehe. OK, akkor küggyed vissza. HP is lemondott rulla, vagy csak te?
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Ahol ilyen .sokk. fölös mic. van, ott nekem is akad egy.  Vissza ne postázzá .tok.
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 283
Témák: 2
Csatlakozott: 2006. Jan.
Értékelés:
0
.no. Nana, nekem azér egy csak jól jönne, na de majd Lexel tárgyalunk ezügyben  .foghijas.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Jozsi .
Annak idején három panelt csináltam + ban , és mindet kifúrva küldtem .
No azon mennyi lik volt ...
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Mit hallok? Shallafi is ufonra vágyik?
Hotyén mekora üszletet nemcsináltam meg... .morcos.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Mócsing Írta:Jozsi .
Annak idején három panelt csináltam + ban , és mindet kifúrva küldtem .
No azon mennyi lik volt ... Úgy könnyű! Hármat röhögve fúrhatsz egyszerre. Nade egyet? Az ugyanannyiba tellik. .hehe.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
.sor. .pia. .cigi.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 283
Témák: 2
Csatlakozott: 2006. Jan.
Értékelés:
0
Te Józsi! Ugye te a hangos zenén kívül minden káros szenvedélytől mentesen élsz!? .hehe.
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Abszollute.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 7 892
Témák: 30
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
1
Lex Írta:Sziasztok. Mivel tudom kifúrni a panelt, ha nem akarok 5 rongyot kidobni egy mini fúróra? Mennyire sürgős? Mert szívesen kölcsönzök egy panelfúrót, ha nincs más út.
( .nyelv. )
H2000 hangszórókról lehetőleg ne írj privátot, kérdezd a fórumban.
Egyéb témával kapcsolatban az info@hangszoro.net címen vagyok elérhető.
Üzenetek: 858
Témák: 12
Csatlakozott: 2005. Sep.
Értékelés:
0
Nem sürgős, de lehet, hogy veszek egyet 1800 Ft körül. Ezeknek milyen táp kell? AC/DC?
5.1-es diy erősítő
Lex
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
Egyenáramú motort illik egyenáramról működteteni, küllömben csak rángatószni fog. 12V/0,5A nattyábul mekfellel.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 858
Témák: 12
Csatlakozott: 2005. Sep.
Értékelés:
0
Azért kérdeztem, mert nem tudtam, hogy milyen motor van benne
Akkor az erölködő tápjában van egy 7812-es, azt kivezetem az erölködő hátára és fúrógépet is lehet róla üzemeltetni. Rövidítve: fúró-erősítő. .hehe.
Lex
Üzenetek: 2 277
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Nov.
Értékelés:
0
Ha tekercselt az állórész is , akkor AC-vel is megy . / De nem az igazi /
Üzenetek: 1 465
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Aug.
Értékelés:
0
1800 pezetáért ne reménykedj, hogy bónuszként még tekercselt állórészt is kapsz vele. Esetleg 10xért. .cool.
- Ajándékot hoztam, malájok fejedelme. Aquamarinkék.
- Az ajándék szép, de ilyet már ettem.
Üzenetek: 858
Témák: 12
Csatlakozott: 2005. Sep.
Értékelés:
0
Ha a TDA2030-ast el akarom szigetelni a hűtőbordától és rakok közéjük szigetelő lapot (csillám?) akkor hova célszerű rakni a hűtőzsírt? Ezüst alapú! Tehát, lehet, hogy vezet.
Lex
Üzenetek: 1 290
Témák: 3
Csatlakozott: 2005. Oct.
Értékelés:
0
Lex Írta:Ha a TDA2030-ast el akarom szigetelni a hűtőbordától és rakok közéjük szigetelő lapot (csillám?) akkor hova célszerű rakni a hűtőzsírt? Ezüst alapú! Tehát, lehet, hogy vezet. Az ujjadra, onnan meg rákenni az érintkező felületekre. .hehe.
Üdv, Péter
|