Idézet:Elvileg ez van benne, meg egy 8 centis magas, és egy kis piezo.
Közben utánanéztem én is itt a fórumon és igen, valóban ez van benne. Nem rég jutottam hozzá ehhez a hangfalhoz, igazából nem is foglalkoztam még hifivel, sajnos egy szuper Akai decken és a hangfalon kívül még nincs másom, csak egy music center, amit erősítőként használok. Úgyhogy most vadászom erősítőre és ezt a hangfalat akarom rendbe hozni, mert egyébként nagyon szép hangja van, nagyon tetszik, ahogy szól.
Remélem jelentkezik majd Léva, hátha megvan még neki a hangszóró...
Köszönöm a segítséged és még egy kérdést feltennék máris: a hangfal tényleg szépen szól, de normális az, hogy tulajdonképpen a piezo hangját mintha nem hallanám, ha közel hajolok a hangfalhoz? Pedig nagyon szépek a magas hangok, szép hangképe van az egész hangfalnak (már amennyire ez az erősítő meg tudja hajtani persze...), de a piezoból nem hallottam még hangokat kijönni. Jó, persze lehet elnyomja a közép és a mélyközép...
Létezik valami teszt féle, amivel meg tudnám ezt vizsgálni?
Köszönöm továbbra is a válaszokat!